Skocz do zawartości

NAKLEJKI - dystrybucja zachodniopomorskie


Africa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako przedstawicielka naszego województwa otrzymałam od administracji kilkaset sztuk żółtych naklejek

 

"Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!"

 

Mam je rozdystrybuować na terenie zachodniopomorskiego.

 

OFICJALNIE OGŁASZAM DYSTRYBUCJĘ NAKLEJEK W NASZYM WOJEWÓDZTWIE - CHĘTNYCH PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ DO MNIE!

 

GG 927332

sylwiaostrowska[at]o2.pl

 

 

Naklejki będę rozwoziła po serwisach i warsztatach motocyklowych oraz szkołach nauki jazdy z kat. A na terenie Szczecina, podjadę tez pewnie do serwisu Darka do Stargardu. Resztę województwa będę chciała okleić z waszą pomocą. Osoby indywidualne jak najbardziej tez mile widziane.

 

[Co do kasy - w tym tygodniu przeleję kilkadziesiąt zł ode mnie (na więcej mnie nie stać) za zachodniopomorskie, bo uważam ze tak wypada. Jeżeli ktoś z was przy odbiorze chciałby dołożyć od siebie złotówkę albo dwie to będzie fajnie - dzięki temu w przyszłym roku może też dostaniemy :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak można to podeślij parę sztuk na Świnoujście tu też to będzie można rozprowadzić jak coś to pisz na PW.

Może niech nie wysyła tylko mi jakoś przekaże to dam Ci te nalepki osobiście...bo chyba pracujesz w MSR - więc nie będzie problemu...i po co płacić za wysyłkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki zostawiłam koledze Oczko - obiecał że zawiezie do Świnoujścia :crossy:

dajcie znać czy dotarły :)

Dzięki Sylwia za "naklepki". Odebrałem, choć od pośredniczki :)

 

Jutro lub pojutrze 16 sztuk zawiozę na Świnoujście. Boras wszystkie przekaże Ci na stoczni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...