Skocz do zawartości

Zamienię Reanult 19 1.8 16V 135KM na motocykl


mariego
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum motocyklistów, więc przy okazji chciałbym się przywitać. Tak jak w temacie, sprzedam lub zamienię na motocykl :Honda CB500, Yamaha XJ 600 Diversion,N, Suzuki VX800 (pokrewne), Kawasaki zyphyr lub inne propozycje (szosowo-turystyczny). Auto jest bardzo dynamiczne silnik F7P 1.8 16V (135KM), posiada pakiet sportowy, oryginalne ospojlerowanie, jest obniżony, ponad to posiada skórzane fotele kubełkowe, oraz komputer pokładowy. W zawieszeniu nie żadnych podejrzanych stuków. We wrześniu ubiegłego roku zostały wymienione łożyska, końcówki drążków, drążki kierownicze, osłony gumowe, sworznie, klocki hamulcowe, przewody elastyczne, płyn hamulcowy i od wspomagania, pasek wielorowkowy, poduszki pod silnikiem i wszystko to ma do tej pory przejechane ok 650 km. Po zimie został wymieniony płyn chłodniczy i olej w skrzyni biegów (przebieg 15 km). Silnik pracuje równo, ma zalany olej Mobile 1 10W40 (półsyntetyk). Na alufelgach założone są nowe opony letnie 195/50 r15 Uniroyal Rainsport2, natomiast na stalowych, opony zimowe Barum 175/65 r14. Auto było używane sporadycznie, ponieważ jest to kolejny samochów w "rodzinie", tzn. używam innego. Kupiłem go w 2007r. od ojca mojej koleżanki, który również jak ja dbał o samochód. Auto nigdy nie było katowane, kupiłem go jako samochód do dbania, co zresztą zaowocowało tym, że wydałem na niego naprawdę dużo pieniędzy. Data produkcji 1990r/1997r. To co jest do zrobienia, to jeżeli ktoś chce może wymienić przednie czujniki od ABS, ponieważ stare zostały połamane podczas wymiany łożysk... Nie przeszkadza to w normalnym użytkowaniu samochodu!!!!!! Zresztą mnie osobiście to bardziej odpowiadało. Cały układ jest w 100% sprawny, zresztą w zeszłym roku został wymieniony cały układ od ABS (pompa elektryczna, serwo). Samochód ma nowy przegląd.

Więcej info pod nr tel. 793 589 984, e-mail: [email protected]. Odpowiadam na SMS'y

Zdjęcia: http://www.autogielda.pl/zamiana,renault_19,II0JC9TY.html

lub poprzez e-mail.

Jeżeli macie pytania zapraszam.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...