Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj jakiś dokładniejszy opis , też myślałem żeby coś dla odmiany w kotlinie kłockiej zrobić aby odwiedzić kletno , drogę 100 zakrętów ale mogą być bieszczady kotlinę można zostawić na przyszły rok , napisz na forum

Edytowane przez maciejka 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercurius ja miałem jechać 28 sierpnia na weekwend ale muszę iść do roboty a we wrześniu miałem w planach Austrię może się wybierzesz :)

Na zagranicę w tym sezonie nie wystarczy mi funduszy :-(

 

Daj jakiś dokładniejszy opis , też myślałem żeby coś dla odmiany w kotlinie kłockiej zrobić aby odwiedzić kletno , drogę 100 zakrętów ale mogą być bieszczady kotlinę można zostawić na przyszły rok , napisz na forum

W Kotlinie Kłodzkiej planowałem zostać po Bisie, do 13 września mam urlop :-)

 

ja jadę wrzesień , październik i może listopad jak się uda wtedy jest najpiękniej w Bieszczadach

Może uga się nam zgrać termin, oby aura dopisała :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak nie masz wcale gmoli to się opłaca kupić te gmole z relingami na kufry cena 559zł a same gmloe kosztują 330zł :rolleyes:

 

http://www.motonautilus.pl/index.php?royal-star-1300-venture,37

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki właśnie wpadłem na tą stronkę . Moje gmole z przodu też sa do wymiany , ciekawe ile powiedzą w serwisie . Ze Stanów najlepiej by było ściągnąć ale trzeba tam mieć jakiś kontakt . Kupiłem motocykl po lekkim szlifie który stał 5 lat w garażu i powoli nabiera wyglądu zostały tylko gmole i zaslepka taka plastkiowa pod filtrem powietrza :) i na oparciu pasażera i by było praktycznie wszystko . Podobno części są drogie do tego sprzęta . :) ale jeździ się fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Też mi się nie podobały dopuki nie zobaczyłem na zlocie na żywo.Gościu fika na manewrach parkingowych i mówił że można położyć ventke na glebie

i nic się nie dzieje ,oczywiście delikatnie jak leci na bok :banghead:​

Jak myślisz jakie te są,CASTORAMA ,nudziło mi się

post-26167-0-96558400-1439830131.jpg

post-26167-0-53182900-1439830351.jpg

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No orginalne sa z pełnej rurki bo mam pół z przodu :) te są z pustych , ciekawe jak przy położeniu na glebe , ale lepiej nie kłaść bo ciężko podnieść :biggrin:

Możesz rozwinąc temat co znaczy z pełnej rurki ????? jeżeli jest pełne to jest drut pręt itp.rura może być cięko i grubo warstwowa bezszwowa ale zawsze z dziurą w środku

Chcesz mieć bardzo mocne proponuję z nierdzewki fi28-32 no i po glebie nie ma problemu z rysami bo można zpolerować

Edytowane przez jeszua
od ogłoszeń jest giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o pełny profil , bez pustki w środku , w orginalnym gmolu z przodu nie ma rur pustych tylko są z pełnego profilu .



Mógłbyś napisać co oznacza wersja Midnight ? ciekaw jestem jaką mam w posiadaniu :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Chwatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwatu może masz zaspawane od czoła ale na bank są puste w środku taki gmol pełny bedzie ważyl około 5kg

rura fi 25 i grubości ścianki 2mm swobodnie utrzyma położenie moto na poastoju miałem robić nowe gmole z niedzewki

ale na razie brak czasu jak nie sprzedam moto i będe miał na wzór to moge coś wystrugać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...