Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dupa, dzisiaj dzwonił i nagle się skończyły. Ma podobną, ale za 530 zł. Boli. Kazałem oddać siekę, bo ta jest sprawdzona, a nie jak proponuję teraz jakąś czarną.

Dalej poszukuję sprzęta.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już nie aktualny
Dziękuję za pomoc Wojtasm i Sawtom.
Pozdrawiam!

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbuz zatęsknisz jeszcze za vętką

Hej. Sprzedałem do Rawicza. Szybka akcja. Gość kupił tak jak ja kupowałem. Popatrzył i mówi gdzie piszemy umowę? Teraz szukam Goldasa. Mam chrypkę na tą Rumunie to chyba się przyda?

Tak na marginesie to mam ziomala w Białogardzie. Przemo, jeździ na Devilce.

Jak jechałem w tamtym roku do Czaplinka to mijałem jakąś Ventkę. Może twoja.

W tym roku też będę to możemy zrobić spotkanko?? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono miłośników motocykli Royal Star ,może warto się zjednoczyć ? wiem ,że ten temat był już poruszany jest nas coraz więcej w Niemczech ,Austrii cluby fajnie działają może warto coś zrobić w Polsce ? u nas w Bytowie mamy już 4 Royalki ;-)

 

Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,miałem intrudera to byłem na forum INTRUDER POLSKA .Były organizowane zloty dwa razy w roku na wiosnę i jesień ,tak zwane INTRUZONIE .Fajna sprawa ,poznałem wielu wspaniałych ludzi z Polski i Europy .

Ostatnio miałem Hondę Szhadow ,forum SZHADOW OWNERS CLUB POLSKA .Też mają zloty SZADOWISKA .

Tylko na tych forach jest po kilka tysięcy użytkowników :rolleyes:

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałbym sie przywitać i dołączyć do zacnego grona. To mój pierwszy motocykl, zakupiony w zeszłym roku. Ze względu na brak czasu i tego ze podchodzę do jazdy z pokorą niewiele pojezdzilem :-( mam nadzieję poprawić to w tym roku :-). Jestem z Warszawy, oczywiście pozwolę sobie podpytywać Was od czasu do czasu o pewne kwestie, choć zdaje sobie sprawę ze niektóre z nich wydadzą Wam sie błache... No i oczywiście mam nadzieję na wspólną jazdę.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Marek 8e82c31dcdbd3760938dbe50e6f5190f.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no ładna maszyna, witaj Rodezjan :biggrin:

tak z ciekawości pytam zakupiłeś motocykl od kogoś kto już jeździł w Polsce czy był to świeżo sprowadzony z USA ?

jestem ciekawy ile jest faktycznie nowych motocykli Venture

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trzecim właścicielem w Polsce, ale dosyć szczegółowo poznałem historię, moto nieźle wyglada ale ma już ponad 10 lat :-). Aktualnie muszę zmienić tylna gumę na pewno, macie jakieś sprawdzone adresy?

 

Pozdrawiam

 

Marek

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałbym sie przywitać i dołączyć do zacnego grona. To mój pierwszy motocykl, zakupiony w zeszłym roku. Ze względu na brak czasu i tego ze podchodzę do jazdy z pokorą niewiele pojezdzilem :-( mam nadzieję poprawić to w tym roku :-). Jestem z Warszawy, oczywiście pozwolę sobie podpytywać Was od czasu do czasu o pewne kwestie, choć zdaje sobie sprawę ze niektóre z nich wydadzą Wam sie błache... No i oczywiście mam nadzieję na wspólną jazdę.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Marek 8e82c31dcdbd3760938dbe50e6f5190f.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ładna;-) piękne malowanie no i oponki z białym pasem super ;-) gratulacje Mario

 

Ma ktoś tłumiki od Kalińskiego ?

Jeśli tak, poproszę o wrażenia.

Kolego jak szukasz głośnych tłumików do Royalki to mam takie ,może się Tobie spodobają brzmienie ok. nie za głośne delikatny bas podaj email podeślę Ci fotki.

 

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...