Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja swoim też razem z plecaczkiem zrobiłem 50 mil i , prędkość była różna ale nie przekraczałem 130 km/h przy tankowaniu weszło prawie 22 l czyli niewiele już zostało w zbiorniku

Kolego chyba żartujesz na 50mil czli 80km spaliła Ci 22l to gruba przesada u mnie tak w koło komina spala do 6,5litra w trasie do Chorwacji w tym roku na autostradach około 6 ale prędkości około 120/140km/h jadąc ekonomicznie około 100 w trasie spalanie około 5l na setkę :)

 

TAK a czytałeś wcześniej " PO ZAŚWIECENIU SIĘ KONTROLKI " najpierw poczytaj !!! A w chorawcji przy prędkości 160 - 180 to chyba 7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wto co do spalania to coś w tym jest ja myślę że zależy jak kto jeździ przy spokojnej jeździe to mój pali 5-6 na 100 ale jak kiedyś leciałem do Warszawki to spaliłem 8 ale przy agresywnej jeździe tak więc tak jak przy samochodach powoli i jak 90 latek czyli oszczędnie, agresywnie i szybko to lej i płacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mercurius ja mam w planach na tą chwile dwa wyjazdy: w czerwcu gdzieś do ciepłego kraju i tu chyba bedzie to Toskania a drugi wyjazd to 8-13 wrzesień jest European-Bike Week am Faaker See ktory chcę połączyć z przejechaniem przez przełęcz Grossglockner.

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan na 2015 rok!
Pojeździć i nie dać się zabić ;)

Na poważnie, to marzy mi się RODOS, CHORWACJA, ale okazało się, że Koleżanka kupiła dom w Hiszpanii i chce aby co jakiś czas Ktoś go odwiedzał, więc będę miał klucze i jest to jakiś pomysł na wakacje - motocyklem???

Jak ustalę ilość dostępnych pokoi, to dam znać, może Ktoś z Was się skusi na wyjazd w siodle.
Tym bardziej, że ja już powoli kończę budowę domu i wreszcie będę miał więcej czasu wolnego ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan na 2015 rok!

Pojeździć i nie dać się zabić ;)

Na poważnie, to marzy mi się RODOS, CHORWACJA, ale okazało się, że Koleżanka kupiła dom w Hiszpanii i chce aby co jakiś czas Ktoś go odwiedzał, więc będę miał klucze i jest to jakiś pomysł na wakacje - motocyklem???

Jak ustalę ilość dostępnych pokoi, to dam znać, może Ktoś z Was się skusi na wyjazd w siodle.

Tym bardziej, że ja już powoli kończę budowę domu i wreszcie będę miał więcej czasu wolnego ;)

Dyzio jeżeli ten dom jest gdzieś nad morzem to ja jak najbardziej jestem chętny :) może koleżanka bedzie chciała wynająć za jakieś rozsądne pieniążki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do morza jest niecałe dwa kilometry ;)
Guardamar del Segura osiedle Eden

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrócić do tematu paliwowego - mojej Staruszce nie zdążyło się przekroczenie 6 - przeważnie w okolicach 5 - z tym zastrzeżeniem że mnie się nie śpieszy ... chociaż pamiętam raz odkręciłem 160 - ale tylko na chwilę ... :blush: i byłem sam - tylko z nią ... ona chyba to lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio jeżeli ten dom jest gdzieś nad morzem to ja jak najbardziej jestem chętny :) może koleżanka bedzie chciała wynająć za jakieś rozsądne pieniążki :)

Może na Gruzję?? Oczywiście przez Turcję. Sevastopol odpada. Czekam na chętnych. Termin wakacyjny. Żona nauczyciel.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich ,trochę zapomniałem o tym forum ale znaowu jestem :crossy:

Z korsarzem -Jerzym znamy się parę lat ,długo by opowiadać :biggrin:

Po sprzedaniu Hondy Shadow Jerzy znalazł mi Venturke ,13 gudnia wsiedliśmy w busa pojechaliśmy kupić Yamaszkę .

Jak to mówią życie zaczyna się po litrze :blink: :blink: :blink: mam nadzieje że będe zadowolony z zakupu :biggrin: POZDROWIONKA

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...