Skocz do zawartości

CO lepsze na ulice ? pojemnosc 80/50 :]


wojtekk666666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem WOjtek mam 16 prawie 17 lat 180 cm wzrostu i zamierzam kupic motor (motorower) do jazdy do szkoły i ogólnie po ulicy mam kilka pytan mysle ze doradzicie..

1.czy lepiej kupic enduro czy scigacz o pojemnosci 80/50 ? osobiscie bardziej podoba mi sie scigacz

2.Jaki scigacz o poj. 80/50 lub 50 ccm jest najwytrzymalszy i w miare mocny ? :D

3.CO najlepiej kupic osobiscie patrzyłem na honde nsr aprille rs yamahe tzr i honde ns1 ale to starsze jest wolałbym cos nowwszzego zebym nie muysial dokładac do niego :D

4.Prosze o podanie modeli ktore beda pasowały do wzrostu bo niektorzy mowa ze aprilla rs jest mała i sie smiesznie wyglada na tym.. wiec czekam na odp :] pozdro :] :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez wojtekk666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził yamaszke,jakos przypadkowo miałem okazje :biggrin: sie przejechac,a mam 182cm :bigrazz:

Na dziewczyny działa,no i jakas tam przyjemnosc z jazdy jest :icon_biggrin:

pozdro

 

a tobie chodzi chyba o yamachę 80 ? a to dziewczyn lubią takie kopcące motorowery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to niech się zdecyduje czy chce 80ccm na kat A1 czy 50 na kartę motorowerową :icon_rolleyes: Druga sprawa Honda NSR występuje tylko jako 50 i 125, 50 jest mało popularna to ciężko będzie naprawić w razie ewentualnej awarii. Na 125 trzeba mieć A1.

 

Ludzie mawiają, że najtrwalsza jest Honda NS-1 tylko licz się z tym, że jak Cię gliny wychaczą to w najgorszym wypadku powiesz "papa" prawie jazdy przy okazji dowiadując się od wszystkch w okolicy co o tym myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się wszystko, wybór pomiędzy "plastikiem" a enduro zależy od Ciebie, co Ci się bardziej podoba choć ja osobiście wziąłbym enduro bo są większe i bardziej uniwersalne. Nie określiłeś jaką kwotą dysonujesz a chyba to jest decydujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się wszystko, wybór pomiędzy "plastikiem" a enduro zależy od Ciebie, co Ci się bardziej podoba choć ja osobiście wziąłbym enduro bo są większe i bardziej uniwersalne. Nie określiłeś jaką kwotą dysonujesz a chyba to jest decydujące :)

 

Max 4500 zł.. wiec cudów nie kupie..czyli yamaha a te cały derbi cz y cos innego ??? aa i czy kupie ta yamahe tzr rocznik tak 2000 + za te 4,5 koła ? :D

Edytowane przez wojtekk666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. po to żeby wiedzieć co jest grane na "rynku" :icon_rolleyes: Druga sprawa to my nie jesteśmy alfą i omegą (a w tym kraju to trudne) żeby znać przykładowe ceny wszystkich sprzętów. Też musielibyśmy tkwić te 2 godziny na allegro.

 

Jak wiesz czego szukasz tj Yamaha TZR rocznik min 2000 w cenie do 4500zł to już masz 3/4 potrzebnych rzeczy do wyszukiwarki. Szukanie zajmie 2 godziny wliczając ostre sranie przez godzinę i 30minut picia wody co by nie zemdleć z odwodnienia po owym sraniu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. po to żeby wiedzieć co jest grane na "rynku" :icon_rolleyes: Druga sprawa to my nie jesteśmy alfą i omegą (a w tym kraju to trudne) żeby znać przykładowe ceny wszystkich sprzętów. Też musielibyśmy tkwić te 2 godziny na allegro.

 

Jak wiesz czego szukasz tj Yamaha TZR rocznik min 2000 w cenie do 4500zł to już masz 3/4 potrzebnych rzeczy do wyszukiwarki. Szukanie zajmie 2 godziny wliczając ostre sranie przez godzinę i 30minut picia wody co by nie zemdleć z odwodnienia po owym sraniu :flesje:

 

NO ok hah..koncówka najlepsza.... dobnra sam lookne :P

 

NO ok hah..koncówka najlepsza.... dobnra sam lookne :P

 

Ku rde nie wiem co w koncu wybrac.... mam watpliwosci czy yamaha tzr 80/50 czy yamaha dt 80/50 enduro... bo tez fajne tylko ten wyglada tzr ma połowe lepszy... :/

Edytowane przez wojtekk666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:::zamierzam kupic motor (motorower) do jazdy do szkoły i ogólnie po ulicy...

1. ... o pojemnosci 80/50 ...

 

... nie wiem co w koncu wybrac.... mam watpliwosci czy yamaha tzr 80/50 czy yamaha dt 80/50 enduro... bo tez fajne tylko ten wyglada tzr ma połowe lepszy... :/

 

 

Czuyli chcesz kupic motocykl z falszywa dokumentacja i jezdzic nim bez uprawnien :banghead:

 

Jezeli motorower to tylko 50 ccm najlepszy bedzie Yamaha DT 50

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80/50? nie ma co kombinowac.. mozesz za duzo stracic.

 

mialem yamahe dt 50 i moge ja polecic! ma duzo mocy i na kolach SM badzo ladnie sie prezentuje.

 

takim motorkiem to wszedzie wjedziesz nie martwiac sie o plastiki.

 

chyba ze tylko szosa to mozesz pomysles nad TZR, ale ja i tak bym wybrał DT 50 w wersji SM !!

 

w tych pojemnosciach to tylko yamaha sprawdzone sprzety!!

 

yamahe dt produkuja juz od 30-40 lat!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...