Skocz do zawartości

Zostałem staranowany, potrzebna pomoc (porada)


kostekw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kolega Vatzeque widze doswiadczenie w kierowaniu pojazdami nabywa przed kompem piszac posty... Boze zachowaj takiego instruktora. A swoja droga Urzedy Pracy prowadza kursy dla bezrobotnych na instruktora jazdy, 180 godzin kursu i masz papier instruktora!

Co to jest urząd pracy? :biggrin:

Moje predyspozycje i wykształcenie bardzo się pokrywają z tym co instruktor robi w swoim zawodzie. Postanowiłem stać się jednym, gdy moją dziewczynę musiałem nauczyć za instruktora jak jeździć motocyklem. Poczytaj posty Agnich o tym jak ją uczono.

 

Moderatora proszę o nie usuwanie tegoż posta :flesje:

 

P.S. aqrat, chodzi o to, że na Forach wielu jest szyderców, trzeba się umieć śmiać z siebie też. Ja mam do siebie dystans, a czasami po prostu wyje*ane na to co ktoś mi pisze an takim forum.

Uszczypnąłem Cię bardzo wypowiedzią - jak widzę, że masz mało postów oraz, że nie będę z Tobą rozmawiał.

Nie opuszczaj nas, jeszcze będzie fajnie :)

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest IMHO nadinterpretacja: takie stwierdzenie wymagałoby wykazania, że dana ulica (skrzyżowanie) została wybudowana w wymiarach uniemożliwiających wykonanie skrętu przez samochód osobowy.

Dokładnie to samo miałem na myśli. Podkreślam tylko, że przepisy nie precyzują rodzaju auta - gdzie tu nadinterpretacja?

 

Też masz taaaaaaką dużą osobówkę jak aqrat? :biggrin:

A Ty się zawsze w swoim pasie mieścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem na myśli. Podkreślam tylko, że przepisy nie precyzują rodzaju auta - gdzie tu nadinterpretacja?

A Ty się zawsze w swoim pasie mieścisz?

Mieszczę się. Gdy pas ma średnio 2,7m szerokości, moje auto nie ma dwóch metrów. To niepoważne i niebezpieczne jest takie odbijanie się.

Mnie wkurw... jak inni tak robią, ja sam tego nie czynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszczę się. Gdy pas ma średnio 2,7m szerokości

A gdy jest poniżej średniej? Np. na osiedlowej uliczce? Też trzymasz się możliwie blisko prawej krawędzi jezdni, a po zakręceniu udaje Ci się nie przejechać na pas przeciwległy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...