Skocz do zawartości

Marzenie


kasia28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem forum, zarejestrowałam się na nim by móc spełnić marzenie ....

 

nie moje... lecz kogoś kto jest bardzo ważną osobą w moim życiu

 

i choć pomysł wydaje mi się ogromnie szalony, zawsze mi powtarzano , że marzenia są od tego by stawały się rzeczywistością

 

wyjaśnię może o co chodzi

 

mój chłopak kocha motocykle, są jego pasją od wielu lat, pasją która nie wygasa, ani nie wypala się

 

gdy widzi pędzącą po szosie maszynę, widzę jak zmienia się wyraz jego twarzy,a w oczach pojawia się ten błysk zachwytu, który pewnie każdy / każda z Was dostrzegłaby i w swoich słysząc ryk silnika

 

ten wyjątkowy facet (bo naprawdę do takich się zalicza) ma w tym tygodniu urodziny

 

chciałbym Was prosić w związku z tym o pomoc, wydaje mi się , że nie ma nic piękniejszego dla takiego zapaleńca niż przejazd w korowodzie ryczących maszyn, siedząc jako pasażer na jednej z nich

 

wpadłam więc na pomysł, że może przy pomocy kilku wspaniałych ludzi udałoby się to marzenie zrealizować i przejechać trasę od placu Konstytucji w Warszawie do kolumny Zygmunta w asyście lśniących motorów

 

jeżeli mnie wyśmiejecie i powiecie, że to niemożliwe, że nie powinnam nawet o to prosić...... zrozumiem

 

ciągle jednak wierzę w marzenia....

 

 

Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie mogę podwiezć... :wink:

 

Kiedy chcesz to zrobić?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym ZYGMUNTEM. Jakaś ogólna napinka tam jest czy tak tylko moto napinka?Chłopak chce żeby go zobaczono czy chce się przejechać???

 

pzdr

 

 

Warszawiaki tam wypoczywają :bigrazz:

 

Wracając do tematu może chłopak ma uraz do jazdy na motocyklach tylko się nie przyznaje,fascynacja to jedno a użytkowanie i jazda to drugie.

Skoro tak kocha motocykle i ma prawo jazdy kat A to dziw bierze że sobie jeszcze niczego nie zorganizował........ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urazu do motocykli na pewno nie ma.

 

Na razie stara się naprawić stary, który kupił od kogoś za jakieś grosze.

 

Kolumnę Zygmunta wymyśliłam ja dlatego, że to łatwy punkt orientacyjny i większość znajomych ma tam dobry dojazd z uczelni. Poza tym on nic o tym nie wie.

 

Jeżeli macie lepszą propozycję a propos miejsca startu to chętnie posłucham i dziękuję za rady. Szukałam po prostu miejsca, które jest w miarę blisko jego uczelni i gdzie można by się zebrać większa grupą :)

Edytowane przez kasia28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej ..... uważam że taka akcja będzie lekkim obciachem dla niego .... szczególnie że ma Prawko i remontuje jakies Moto ......... polecam składke i wynajęcie Motocykla na dzień lub dwa i niech chłopak sobie pośmiga ..... a nie jako Plecak przez 15-20 minut :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej ..... uważam że taka akcja będzie lekkim obciachem dla niego .... szczególnie że ma Prawko i remontuje jakies Moto ......... polecam składke i wynajęcie Motocykla na dzień lub dwa i niech chłopak sobie pośmiga ..... a nie jako Plecak przez 15-20 minut :biggrin:

i to w korku

nie ma jak parada przeciskających sie między puszkami sprzetów

 

niestety do ok 16:45 mam trening

 

wszystkiego naj Krzyśkowi życzę

 

moge mu kiedys pomóc przy naprawie sprzeta (o ile to japoński plastik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej[...]polecam składke i wynajęcie Motocykla na dzień lub dwa i niech chłopak sobie pośmiga .....

 

No i czasami jakas madrosc ze slow Twoich plynie szerokim strumieniem :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej ..... uważam że taka akcja będzie lekkim obciachem dla niego .... szczególnie że ma Prawko i remontuje jakies Moto ......... polecam składke i wynajęcie Motocykla na dzień lub dwa i niech chłopak sobie pośmiga ..... a nie jako Plecak przez 15-20 minut :biggrin:

Trzeba Ci przayznać ze dobry pomysł :notworthy: bo co to za frajda jechać jako pasażer a wynajęcie sprzęta to nie takie ogromne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...