Skocz do zawartości

suzuki savage wahacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moje pytanko brzmi: czy jest możliwość bezpiecznego przedłużenia tylnego wahacza w dzikusie? Lub czy jest ktoś na forum kto może dorobić cały dłuższy wahacz? Lub czy może wahacz pasuje od jakiegoś innego moto?

Chciałbym troszke odsunąć koło do tyłu i moze zamontować większe koło. Nie zabieram sie teraz za to, bo już jest cieplo :biggrin: ale po sezonie chcialbym cos wykombinować.

Wklejam linka, tam jest taki savage przerobiony i na którymś zdjęciu jest pokazany ten wahacz wydłużony...

http://www.texasproudcustom.com/current_savage.html

Z góry dzieki za pomoc i sugestie :biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przeróbka to nie jest wielki problem. Będziesz musiał zmienić napęd na łańcuchowy albo kupić dłuższy pas napędowy.

 

Wahacz można wpasować od czegoś, tu jest firma która robi wahacze gotowe lub na zamówienie, niestety firma mieści się w UK. Robią wahacze ze stopu oznaczonego "7020" czyli najmocniejszego stopu aluminium który daje się spawać, jednocześnie charakteryzuje się sztywnością większą o kilkadziesiąt % od seryjnych, japońskich wahaczy.

 

A możesz też załatwić to w PL u lokalnego customizera za kilka stówek. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie :notworthy: UK raczej odpada bo raczej tam nie zaglądam :biggrin: najchętniej bym dopasował wahacz od innego moto i po problemie... Alonzoo Ty byś mi dorobił nowy czy przedluzyl stary? jaki to bylby mniej wiecej koszt? nie potrzebuje takiego wygibasnego jak w tym wild starze u Ciebie w galerii, tylko prosty. naped bym zrobil łancuchem-to juz nie to samo co pas ale duzo taniej.

Edytowane przez kaami112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :biggrin: czyli w sumie niedrogo... ale i tak teraz nie bede tego robił, zgłosze sie do Ciebie Alonzoo ale po sezonie. Szkoda, że nie wpadlem na taki pomysl w zime, by bylo juz po problemie :biggrin: Dzieki jeszcze raz za zainteresowanie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...