Skocz do zawartości

VTR - przerywa


KowalMX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od wczoraj problem z moją Hondą VTR 1000F.

Podczas jazdy czasem potrafi się zacząć dusić i chodzić na jednym cylindrze, zupełnie nie da się jechać, gdy stanę i pochodzi chwilę utrzymując ją na wolnych obrotach to potem odżywa i zaczyna normalnie jeździć.. nie ma reguły gdy to się dzieje, czasem jak stoję na światłach to nie mogę potem ruszyć, a czasem po dłuższym hamowaniu silnikiem robi mi taką akcję. Jakieś pomysły ? gaźniki, a może świece lub cewki ? nie dostaje iskry na jednym garze ?

 

z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jesteś pewien,ze chodzi na jednym garze, czy po prostu się nie wkręca, dławi itp?

 

Kiedyś miałem podobny problem w VFR750 i ostatecznie okazało się,że winne było zapchane odpowietrzenie zbiornika paliwa. (w każdym razie przyczyn może być sporo-zarówno po stronie układu zapłonowego jaki i paliwowego)

 

 

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały przegląd był robiony w lutym a że sam się trochę zajmuje serwisowaniem i mamy warsztat to robiłem wszystko osobiście i na pewno jest ok. Dziś przy rozbieraniu zauważyłem że membrana w kraniku podciśnieniowym nie działa tak jak powinna, jak się zassa paliwo to potem leci cały czas a powinno tylko przy podciśnieniu, ale nie wiem czy to było przyczyną awarii.. a regulacje gaźników będę teraz i tak musiał zrobić po wymianie wydechów na przeloty, chociaż jakieś 2 tyg chodził normalnie bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały przegląd był robiony w lutym a że sam się trochę zajmuje serwisowaniem i mamy warsztat to robiłem wszystko osobiście i na pewno jest ok. Dziś przy rozbieraniu zauważyłem że membrana w kraniku podciśnieniowym nie działa tak jak powinna, jak się zassa paliwo to potem leci cały czas a powinno tylko przy podciśnieniu, ale nie wiem czy to było przyczyną awarii.. a regulacje gaźników będę teraz i tak musiał zrobić po wymianie wydechów na przeloty, chociaż jakieś 2 tyg chodził normalnie bez najmniejszych problemów.

sprawdz czy przez przewod podcisnieniowy dodatkowe paliwo nie trafia do przedniego cylindra, przerabialem to w VTR, tak wlasnie bylo...

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...