Skocz do zawartości

Tor Poznań


treb0r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla chcacych posmigac po torze Poznac ponizej macie info

 

http://www.aw.poznan.pl/motocykle/treningi10.html

Nie ukrywam ze robilem prawko i kupowalem moto zeby raz na jakis czas bezpiecznie sobie posmigac :) wiec trzeba bedzie chyba zrobic ten certyfikat, ale z cenami to chyba MAŁA przeginka :-|

Poki co trzeba bedzie sie podszkolic na Kartodromie w Bydgoszczy. Dzwonilem do Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego

w Bydgoszczy i powiedzieli, ze tor bedzie dostepny od przelomu kwiatnia/maja. Jazdy beda od godz 16 do 19 w poniedzialki i srody, z tym ze w poniedzialki dla tych mniej zaawansowanych (czyli dla mnie :) ) koszt to okolo 20-30 zl

treb0r

Edytowane przez treb0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcacych posmigac po torze Poznac ponizej macie info

 

http://www.aw.poznan.pl/motocykle/treningi10.html

Nie ukrywam ze robilem prawko i kupowalem moto zeby raz na jakis czas bezpiecznie sobie posmigac :) wiec trzeba bedzie chyba zrobic ten certyfikat, ale z cenami to chyba MAŁA przeginka :-|

Poki co trzeba bedzie sie podszkolic na Kartodromie w Bydgoszczy. Dzwonilem do Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego

w Bydgoszczy i powiedzieli, ze tor bedzie dostepny od przelomu kwiatnia/maja. Jazdy beda od godz 16 do 19 w poniedzialki i srody, z tym ze w poniedzialki dla tych mniej zaawansowanych (czyli dla mnie :) ) koszt to okolo 20-30 zl

treb0r

witam

no jak naprawie tylko moją niunię to chetnie do bydzi na kartodrom się przelece na razie jestem wyautowany na jakies dwa tygodnie minimum ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tego co wiem, to w Toruniu również można pośmigać sobie na dawnym torze rallycrossowym.

Teraz jest to cały tor asfaltowy i można wjechać sobie na "trening" (tak to nazywają).

Cena wydaje mi się znośna: 50zł.

 

Można jechać moto :crossy: ale również można poszaleć sobie autem :icon_biggrin:

 

Co prawda trybuny są jeszcze w przebudowie, ale jeśli chodzi o sam tor, to jest OK.

Tu fota, jednego winkielka :icon_razz:

http://img130.imageshack.us/img130/3315/torf.jpg

 

A tak na marginesie, to można się skrzyknąć w 3-4 moto i poszaleć sobie :icon_twisted:

Edytowane przez lookas-Toruń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, pierwsze slysze ze tor w Toruniu przebudowali :) Super sprawa jesli na calej dlugosci jest asfalt. Dzis sie tam przejade, moze porobie jakies fotki to zdam relacje:)

 

Edit 1:

PS. Narazie co mi sie udalo dowiedziec to, ze od 12.05 mają sie co srody odbywac tzw Track Day (wjazd 50 zl dla puszek?). Wyslalem mejla i dostalem odp, ze od 19.05 maja takze wpuszczac motocykle. O szczegołach beda jeszcze informowac:)

Wiecej szczegolow: http://wicikrallyschool.com/

POzdro

treb0r

 

Edit 2:

OK, co mi sie udalo dowiedziec.

A wiec, obszedlem cala dlugosc toru, i tylko na ok 50 m nie ma nowego asfaltu, tak poza tym to nowka :) Jest petla tylko asfalcie. Gadalem z "zawiadowca" toru i powiedzial ze mozna przyjazdzac kiedykolwiek i mozna sobie bez problemu posmigac po torze (oprocz pewnie godzin kiedy beda track day - srody 14-19). Nie moze byc jednak wiecej niz 5 motocykli naraz na torze. Koszt godziny: 25 zl, pewnie do 20 by sie udalo stargowac (zawsze to 2 browary w kieszeni ;) )

Narazie caly czas sa prowadzone jakies prace kolo toru i miejscami sa slady błota od opon jakiegos ciezkiego sprzetu w poprzek toru, ale jak bedzie sucho to pewnie sie przedmucha ;)

Napewno nie mozna tam jechac jak przez ostatnie 2 dni bedzie padac, bylem wczoraj i przed samym wjazdem gigantyczna kałuza, a raczej jezioro o dl ok 70-100m, ni jak sie motorem przejechac nie da.

POzdro

treb0r

Edytowane przez treb0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...