Skocz do zawartości

Audi A4 model B6, rocznik 2001-2004


colahondax11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dokladnie ten model audi, to można brać anglika przeróbka jest prosta i nie uszkadza ścian czy innych elementów auta.

 

 

Pytałem kolegę który przerabia różne auta, powiedział że trzeba spawać, nie wiem co ale chyba miał na myśli ściany bo coś tam napomknął, za robotę weźmie niecałe 3.000 i mówi że części z 4.000 zł.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kolegę który przerabia różne auta, powiedział że trzeba spawać, nie wiem co ale chyba miał na myśli ściany bo coś tam napomknął, za robotę weźmie niecałe 3.000 i mówi że części z 4.000 zł.

 

Wydaje mi sie że chodziło mu o poprzedni model ten jest tani i prosty jeżeli chodzi o robote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że chodziło mu o poprzedni model ten jest tani i prosty jeżeli chodzi o robote...

 

 

A jak to wygląda w modelu z roku 2001 - 2004 ?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę o opinię.

 

Oto zdjęcie wnętrza audi a4 b6 które zamierzam kupić, kolor granatowy (niestety, muszę przeboleć), ale ciekaw jestem czy sama deska rozdzielcza pod szybą, ma oryginalny kolor w stosunku do pozostałych elementów ? Pytam bo mam obawy, że może poduchy wystrzeliły i ktoś założył deskę o innym kolorze bo nie mógł znaleźć w oryginalnej barwie.

 

http://img339.imageshack.us/i/audia4deska.jpg/

 

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna na deska rozdzielcza, ja na Twoim miejscu dla pewności przeleciał bym ją całą miernikiem.

 

 

Jakim miernikiem, co to za cudo?

 

Dzwoniłem do serwisu AUDI i podałem VIN, troszkę opisali mi ten samochód, oprócz delikatnych napraw blacharskich przeprowadzanych w serwisie audi w Niemczech, to auto nie miało poważnych przygód.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jestem posiadaczem takiego autka tyle że w wersji AVANT. Silnik 1,9 TDI, 2002 rok. Autko rewelacja. Kupiłem go jak miał 140 tyś. przebiegu, teraz ma 321 tyś. Dopiero z 10 tyś. km temu pierwszy raz robiłem zawieszenie i to też nie całe. Serwisuję go u kolegi , który ma swój zakład ale przed tym pracował w serwisie AUDI. Nie oszczędzam na częściach typu tanie oleje i dziwne zamienniki bo jestem zdania , że to sa tylko pozorne oszczędności. Dodatkowo mam zczipowany motor do jakiś 170 KM. Skrzynia manual. Co jeszcze? Co do miejsca z tyłu na siłę można się doczepić ale też robiłem trasy z kompletem na tyle i jakoś nikt nie narzekał.

Jeżeli chodzi o silnik to tylko 1.9. Nie bierz pod uwagę 2,5 bo to była kompletnie nie udana jednostka - bardzo duża awaryjność. Autko fajnie się prowadzi zarówno w trasie jak i w mieście. Nie miałem w nich żadnych większych i niespodziewanych awarii. Jakieś glupoty typu drobna elektryka z szybami czy z oświetleniem. Rozrząd wymieniam co 90 tyś. a przeglądy co 15 tyś.

Radziłbym Ci przed zakupem podjechać do serwisu niech Ci go tam dokładnie sprawdzą - nie jest to duży koszt a dowiesz się co jest z autem grane. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radziłbym Ci przed zakupem podjechać do serwisu niech Ci go tam dokładnie sprawdzą - nie jest to duży koszt a dowiesz się co jest z autem grane. Ogólnie polecam.

 

Niestety, będę na miejscu około godz 18 więc już do żadnej stacji diagnostycznej czy serwisu nie podjadę.

 

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, jest na prawdę bardzo zadbana.

 

Czy to normalne że ciągle świeci się przycisk świateł awaryjnych na desce rozdzielczej ?

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, jest na prawdę bardzo zadbana.

 

Czy to normalne że ciągle świeci się przycisk świateł awaryjnych na desce rozdzielczej ?

 

Brawo :clap: Niech Ci służy !

 

Pamiętaj tylko żeby ją koniecznie opić z kumplami bo inaczej to dupa będzie!!!

:buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie swieci a jest podswietlony. Zauwaz ze jak wlaczysz swiatla to przycisk miga ;)

 

 

Możliwe że jest podświetlony, ale migania tam ni chjuja nie widzę. Zresztą nie ważne, tylko chciałem wiedzieć czy może tak sobie być podświetlony non stop.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...