Skocz do zawartości

Power Commander zakup uzywanego


njoyXX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mozna wogole zrobic taki manewr z PC np.kupujemy uzywany od jakiegos modelu motocykla i wkladamy go do innego motocykla innej marki?

Jesli jest taka mozliwosc to jak go potem ustawic w nastepnym motocyklu?Skad mapy itp?

 

Pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mozna wogole zrobic taki manewr z PC np.kupujemy uzywany od jakiegos modelu motocykla i wkladamy go do innego motocykla innej marki?

Jesli jest taka mozliwosc to jak go potem ustawic w nastepnym motocyklu?Skad mapy itp?

 

Pozdrawiam,Michal

 

Power Commander to urządzenie typu plug-and-play, które wpina sie w standardowe wtyczki w danym motocyklu a co z tego wynika to to, że każdy PC jest wyposażony we wtyczki pod konkretny motocykl. Nie wiem czy jest mozliwa przeróbka wtyczki, ale napewno nie jest tak, że urządzeni pasuje do każdego motocykla. Z mapami nie ma problemów wszystkie wraz z kompletnym oprogramowaniem potrzebnym do ich wysłania do PC i modyfikacji są dostępne na ich stronie. Kabel do połącznie z komputerem to zwykłe b mini sam niedawno kupywałem. Oczywiście te mapy ze strony dają poprawe, ale nie maksimum osiągów - do tego potrzebna jest hamownia i jakiś chłop co wie jak sie do tego zabrać a nie wiem czy w Polsce jest takich ludzi pod dotatkiem - szczerze wątpie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...