Skocz do zawartości

Materiały o MZ: zdjecia budziki filmy i wiele innych!!!


Krzych_Olsztyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bede dodawal systematycznie materiały o MZ nie tylko ETZ ale tez innych zdjecia modyfikacje texty filmy i masa inncy bajerów ;) :mrgreen: ftp://ftp:[email protected]/Upload/ zapraszam wszystkich i dzieki za udostępnienie serwera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze że ta sprawa wreszcie ruszyła z miejsca ....serwerek stoi 24h na dobe jesli ktoś chce sie podzielic tym co mz o MZ to bardzo prosze miejsca na sewerku wystarczy dla wszytkich...z góry dzieki za wszelkie materiały ;) :(

 

Pozdrawiam

 

Hubert

 

P.S. Przydało by sie żeby ten temat był przyklejony..ale z tą sprawa to raczej do moderatora trzeba by sie zwrócić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie powrzucam troche jednak jest maly problem bo mam modem tylko wiec moze to byc niezbyt regularne ale na poczatek MZ z wózkami wrzucam ;) tak na poczateczek tylko :( :mrgreen: ale mam ponad 1000 fotek MZ i wiele filmików wiec cosik zapodam :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Krzych!!!

Hmm.........Filmiki.......z mila checia bo bardzo jest ich mało w CAlym necie!!!

 

Tylko gdzie bedzie mozna je znalezc (gdzie je wrzucisz)??? Bo sie pogubilem z DEka :oops: !!!

 

Pozdrawiam Veteranos! ;)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie klikacie prawym i wybieracie sobie lokacje na swoim dysku i klik w OK i leca do was materiały o MZ:) milego ściągania Zycze i juz na dniach bedzie tam wiecej bajerów bo wlasnie je przygotowuje do wyslania zeby nie zajmowaly niewiadomo ile miejsca bo niektorzy moga miec modemy i zeby szybciej szlo sciaganie to beda same Jpegi bez BMP 3m cie sie 8) ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No niestety narazie serwer nie działa..coś sie spiepszyło mówiąc jednym słowem ale rozmawiałem już z kolegą i powiedział że spróbuje cos z tym zrobic...jak wszytsko pójdzie oki to jeszcze dzis serwer bedzie działał....sory dla wszytskich którzy chcieli coś ściągnać a sie nie dało w najbliższym czasie wszytko pwoinno być po staremu...

 

Pozdrawiam

 

Hubert

 

 

Z serwerem jest już wszytko łokej tylko problem w tym że na nim nic nie ma ale ja ze swojej strony wrzucam te 2 filmiki które były na szczęscie mam je na kompie......pozdro Ze swojej strony postaram sie coś wrzucić mam pare zdjęc i innych tego typu pierdół......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki ale jak specjalnie poszedłem do kawiarenki by wrzucić coś na serwer to następnego dnia twój kolega wyjebał wszystko z serwka i dupa. Nie wiem ile przetrzymają tam moje dane do których wrzucania tak nas wszystkich zachęcasz!!!!!!!!!!!!! :buttrock: :clap: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wyszło mi poprostu udostępniono ten adres FTP jak juz pisałem ze Dziekuje za udostępnienie. Poprostu jak narazie juz z 15 dni conajmniej od wrzucenie są tam przesłane przeze mnie dane i nikt ich nie usunoł miejmy nadzieje ze awarie nie bedą czeste. Troche checi i bedzie dobrze no ja tam bede sie starał zeby zawsze cos tam bylo ciekawego nazet jak zostanie usuniete ale niestety nie z mojej winy awarie sie czasem trafiają ale jak sie troche zjednoczymy to zawsze cos na tym FTP bedzie wrzucajcie cokolwiek nawet male ilosci moze komus sie to przydac zawsze. Pozdrawiam :mrgreen: i wrzucajcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurde i znowu coś z serwerkiem sie dzieje niedobrego:(((((((((((((((( wierzcie mi ze ja go tylko miałem UDOSTĘPNIOEGO i wie mam wpływu na to kto nim rzadzi:( mam nadzieje ze nie wywalą moich i Waszych materiałów stamtą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów działa GUT :D i nic nie zgineło jakos takze wrzucajcie smiało materiały bo cos malutko czy to ja sam tam tylko wrzucam????? napewno macie cos fajnego jakies nieprzeciętne fotki w MZ klimatach albo filmy to smiało pakujcie na FTP miejsca jest full :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...