Skocz do zawartości

Koszalin 27.03 sobota/tor kartingowy


jarek s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w tą sobotę wyjazd.

Uzgodniłem z szefem że do soboty, do godziny 10 nawierzchnia będzie juz przygotowana pod współpracę z naszymi gładkimi gumami.

Ceny/od 1 sztuki motocykla:

1 godzina 20 PLN

Czas no limit 100 PLN

Z tego względu że na miejscu są natryski i wysiłek na torze też jest znaczny, to proponuję z soba zabrać ręcznik i coś do przebrania. Zel pod prysznic i inne takie tam są na miejscu.

Dobrze jest też dopompowac opony przed wjazdem na tor, i lepiej zatankować do pełna po jeździe niż przed jazdą-zawsze łatwiej idzie przerzucać maszynę z zakrętu w zakręt.

Chcę być na miejscu około 10-11 rano.

Nie ma limitu chętnych.

Serdecznie zapraszam, rozprostowanie kości i złapanie jeździeckiego feelingu na torze jest zdecydowanie bezpieczniejsze i efektywniejsze od jazdy miejsko-podmiejskiej.

Założenie jest takie że nikt na miejscu specjalnie nie pajacuje, że jest to wyjazd w celu znalezienia się na wiosnę z powrotem za kierownicą, rogrzewkowo-treningowo, bez bitw i wbijania zębów w plecy ściganego. Ten wojenny repertuar zostawimy sobie juz na nastepny wypad, jak się juz rozgrzejemy troszkę, wtedy się pościgamy :icon_mrgreen: . Załozenie jest też takie że tych dwóch linijek co wyżej napisałem, niesamowicie mocno do serca nikt nie będzie brał :crossy: :biggrin:

Link do obiektu

http://www.moto-park.pl/

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...