Skocz do zawartości

Chorwacja


George954rr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To naprawdę się wybierz jest pięknie. Ja niestety byłem samochodem ,ale spotkałem ziomala na starej Hondzinie jechał do Dubrownika i miał ostatnie 500zł w kieszeni. Zaprosiłem go do knajpy na wieczór żeby ziomalowi pomóc w kosztach ale sie nie pojawił. No ale fajnie było pogadać.

Chorwa naprawdę jest piękna i na motorek super trasy.

 

Pozdr :buttrock:

A Ty kolego byłeś tam na moto? Czy tylko tak sobie piszesz.W tym temacie wypowiadają się ludzie którzy byli tam nie raz i to na motocyklach.Ja byłem tylko dwa razy i tylko zrobiłem coś ok.8tyś km po samej Chorwacji i za bardzo się nie wychylam bo są lepsi ode mnie. ;)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego udzielam informacji na temat pasków bo o to pytał.

Po to jest forum żeby się wychylać, nikogo w bląd nie wprowadziłem więc spoko wyluzuj.

:biggrin:

A Ty kolego byłeś tam na moto? Czy tylko tak sobie piszesz.W tym temacie wypowiadają się ludzie którzy byli tam nie raz i to na motocyklach.Ja byłem tylko dwa razy i tylko zrobiłem coś ok.8tyś km po samej Chorwacji i za bardzo się nie wychylam bo są lepsi ode mnie. ;)

 

 

Koledzy Przemkowie!

Sorki ale nie siedze cały czas na forum i aż tak mocno go nie przeglądam(brak czasu). Rewelacja i bardzo Wam zazdroszcze że mogliście tyle zjeździć. Chciałem w tym roku z kolesiem do Chorwacji pośmigać ,ale niewiem czy właśnie z czasem sie wyrobię. :notworthy:

Pozdrawiam

ZIZU39 - częściej przeglądaj forum ,a szczególnie dział podróże :bigrazz: PrzemekB to jeden z forumowych wymiataczy w europie (chyba połowę już zwiedził ) :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzasz w błąd bo od wielu lat paszport w Chorwacji wymagany nie jest. Jestem tam srednio raz w miesiacu i jakoś nikt ode mnie go nigdy nie chciał. A że na granicy pytają o paszport to normalne - mówiąc pass mają na mysli dowód tożsamości.

A ostatnio obaliłem kolejny mit o potrezbie posiadania paszportu w przypadku skorzystania z pomocy medycznej bo jak sie czymś zatrułem to skorzystałem BEZPŁATNIE ze zwykłej przychodni w Zagrzebiu posługujac sie równiez dowodem osobistym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Jeżeli paszport nie jest potrzebny więc dlaczego warto go miec ? Na wszelki wypadek spróbuję odzyskać mój paszport który został podobno w ambasadzie w Nowym Jorku. Zobaczymy co będzie bo nie bardzo chce mi się wyrabiać nowy skoro już raz zapłaciłem 100$ za paszport którego nigdy nie widziałem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli paszport nie jest potrzebny więc dlaczego warto go miec ?

 

To jest zagadka Dropsa i ja też chętnie poznam odpowiedź :)

 

 

 

PS mozliwa odpowiedź jest taka że jak Cie islamscy terroryści porwą z Chorwacji i wywiozą do Libii i tam im uciekniesz to bedziesz mógł sie wylegitymować paszportem który w Libii jest wymagany (ale załatw sobie też wizę libijską - ją w tej sytuacji też warto mieć)

 

PS2 - ten post tez sie skasuje przypadkiem? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Jeżeli paszport nie jest potrzebny więc dlaczego warto go miec ? Na wszelki wypadek spróbuję odzyskać mój paszport który został podobno w ambasadzie w Nowym Jorku. Zobaczymy co będzie bo nie bardzo chce mi się wyrabiać nowy skoro już raz zapłaciłem 100$ za paszport którego nigdy nie widziałem :banghead:

Bo jak w każdym Kraju możesz trafić na debila lub debili, który nie zna przepisów i będzie kombinował i robił kłopoty :biggrin:

 

p.s. Marlew ...... post znikł? No! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak w każdym Kraju możesz trafić na debila lub debili, który nie zna przepisów i będzie kombinował i robił kłopoty :biggrin:

 

p.s. Marlew ...... post znikł? No! :bigrazz:

 

:biggrin:

 

taaaa

 

debile są - ale jak sie ma chwilkę wolnego czasu to strasznie fajnie robi na psychikę udowodnienie takiemu mundurowemu że debilem jest. A akurat w Chorwacji nie potrzeba do tego nawet języka angielskiego :)

A szczerze mówiąc podczas ostatnich ok 15 podrózy do Chorwacji na debilkę trafiłem tylko raz - na Okęciu. Powiedziała że mnie nie wypusci bo leciałem przez Wiedń do Zagrzebia a Zagrzeb nie jest w UE :D to jej wytłumaczyłem że powinna poprosić pracodawcę o jakis kurs doszkalający w sprawie przepisów sprzed paru lat... spaliła raka i przeprosiła :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

taaaa

 

debile są - ale jak sie ma chwilkę wolnego czasu to strasznie fajnie robi na psychikę udowodnienie takiemu mundurowemu że debilem jest. A akurat w Chorwacji nie potrzeba do tego nawet języka angielskiego :)

A szczerze mówiąc podczas ostatnich ok 15 podrózy do Chorwacji na debilkę trafiłem tylko raz - na Okęciu. Powiedziała że mnie nie wypusci bo leciałem przez Wiedń do Zagrzebia a Zagrzeb nie jest w UE :D to jej wytłumaczyłem że powinna poprosić pracodawcę o jakis kurs doszkalający w sprawie przepisów sprzed paru lat... spaliła raka i przeprosiła :)

Ja zrobiłem lepszy numer ..... kilka dni po wejściu przepisów w PL o ruchy po EU bez Paszportu, leciałem do Hiszpanii przez Włochy .... na Dowodzie osobistym zielonym-książeczkowym z 1994 roku, klejonym i bardzo zużytym :biggrin:

 

Pan w PL na Lotnisku patrzył i patrzył ..... coś tam mu się nie zgadzało, marudził ..... aż w końcu powiedział "Leci Pan na własną odpowiedzialność, ale napewno Pana w Mediolanie zatrzymają i nie poleci Pan dalej" ......... nie zatrzymali .... bez problemu doleciałem i wróciłem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...