Skocz do zawartości

motocyklista winny wypadku podczas ucieczki


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MARRIO, może i dzisiaj selekcja do policji nie jest najlepsza, ale kiedyś nie było jej wcale hehehe... byle półdebil mógł się zaciągnąć w szeregi MO

Pozdro :flesje:

 

 

Raczej ZOMO :biggrin: jadnak musiał spełniać jeden warunek: być silny i bezrefleksyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to co mnie spotkało ze strony pana policjanta gdy w zeszłym roku wracałem ze zlotu w Borku

EASY REDER to szok.

Jadę sobie motorkiem na około Nowy Sącz , Limanowa , Kraków i na odcinku N.S - Limanowa zostałem

zatrzymany i to zasadnie { wyprzedzanie na podwójnej ciągłej ]

Pan P mówi, ja nie zaprzeczam, ale próbuje negocjować, a tu beton 6 punktów 200,- nie tragedia

Więc jestem oschły wręcz nie miły, alkotast 000 więc tekst standart ustnik dla pana, ja mówie niechce.

Kilka innych pytań, mówie nie pańska sprawa

Pan P siada do wozu i mówi dziś niedziela okres ochronny i podaje papiery a mnie jak by w pysk strzelił.

Ludzie kac moralny gigant.

To musiał być motonita. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale żadko kto spie**alał bo i tak wszyscy wiedzieli kto ma jaki motocykl w dzielnicy. A panowie bardzo nie lubili jak sie ich robiło w wała i mogli Ci przy następnej okazji spuścić wpierdol.

 

Lub poprzecinac opony.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

Jeszua... zagadnąłeś do mnie, ja Ci odpowiedziałem a Ty nic... cisza... Nie wiem czy się śmiejesz, bo chciałeś, żeby się wszyscy pośmiali (a może nie chciałeś, żeby się wszyscy pośmiali, tylko napisałeś na wszelki wypadek z obawą, że mój komentarz może dotyczyć również Ciebie... - znowu nadinterpretuję pewnie...), czy może się nie śmiejesz... ?

A może głupoty piszę bo piwo wpiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://wiadomosci.onet.pl/2144384,11,polic...0_tys,item.html

 

O to mi chodziło od samego początku,żeby nie było takich sytuacji. :bigrazz:

 

 

To znaczy jakich ? Z tego co pamietam, bandyci uzyli motocykla, policja wlasnie glowny nacisk kladla wiec na motocyklistow.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...