Skocz do zawartości

Początek sezonu


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Vulcaneiros :buttrock:

 

Życie jest piękne.

Dzisiaj 28 lutego 2010 odpaliłem po zimie mojego moto. Moje kochane 1500 odpaliło za 3 razem. Miałem go tylko odpalić, żeby pochodził. Ale sobie myślę, wyjadę z garażu, żeby się przewietrzył. A jak już wyjechałem to pierdyknąłem 90 km po okolicznych wioskach i lasach, w międzyczasie zżerając zajebi..ą golonkę w gospodzie. Słoneczko świeci, moto chodzi jak złoto, nie dało się inaczej. No nie dało się.

I sezon żem se otworzył, hej!!!

 

Pozdro :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zżerając zajebi..ą golonkę w gospodzie. ...

Daj namiar na tę świńską nogę, pls. Będzie pretekst do wycieczki.

:icon_twisted:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Vulcaneiros :buttrock:

 

Życie jest piękne.

Dzisiaj 28 lutego 2010 odpaliłem po zimie mojego moto. Moje kochane 1500 odpaliło za 3 razem. Miałem go tylko odpalić, żeby pochodził. Ale sobie myślę, wyjadę z garażu, żeby się przewietrzył. A jak już wyjechałem to pierdyknąłem 90 km po okolicznych wioskach i lasach, w międzyczasie zżerając zajebi..ą golonkę w gospodzie. Słoneczko świeci, moto chodzi jak złoto, nie dało się inaczej. No nie dało się.

I sezon żem se otworzył, hej!!!

 

Pozdro :crossy:

Jak to się czyta to aż się mordka cieszy, normalnie czad! Ja mam zamiar pod koniec tygodnia przeżyć to samo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze pogoda też była w miarę w porządku, no może poza wiatrem który zdecydowanie za mocno dawał o sobie znać silnymmi bocznymi podmuchami , też mi udało się w niedzielę rozpocząć sezon kilkudziesięcioma kilometrami, no moze bez golonki po drodze :biggrin: ale i tak było super :icon_biggrin:

 

P.S. Obdarowany zostałem nawet ku pamieci tej chwili okolicznościową fotką ;)

 

FOTO 1

Edytowane przez oktogon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęękna fotka. Ale widać, że deczko piź...ło. Mi też gębę dobrze owiało, ale radocha była. :biggrin:

 

Igor to pyszne skrzydełko ze świniaka podają w gospodzie PAZIBRODA między Pułtuskiem a Makowem Maz. Konkretnie to przed Makowem.

Jakby ktoś miał ochotę się wybrać, to do mnie z Makowa jest tylko 25. Można golonkę(ki) lub coś innego dobrego ogarnąć w towarzystwie.

 

Narka :flesje:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmościowie,

Chciałem zameldować, że i ja inaugurację sezonu mam już za sobą. Był jeden stopień na plusie i jedyne co mnie wypłoszyło to gęsty śnieg, który zaczął padać po godzinie jazdy.

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj 15 na plusie, słoneczko, dzień wolny i połowa zbiornika mniej, zaj...biście. Jutro też wolne i jak nie będzie padało wypad nad morze troszkę podnóżki na winklach poprzycierać. Zabrałbym wędkę ale nie mam patentu jak ją przytroczyć do moto. Pozdrawiam i życzę rychłej wiosny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 15 na plusie, słoneczko, dzień wolny i połowa zbiornika mniej, zaj...biście. Jutro też wolne i jak nie będzie padało wypad nad morze troszkę podnóżki na winklach poprzycierać. Zabrałbym wędkę ale nie mam patentu jak ją przytroczyć do moto. Pozdrawiam i życzę rychłej wiosny :buttrock:

...ten post napisałeś w Niebie, a więc macie tam internet...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogę powiedzieć, z dziś rozpocząłem sezon. Ostatnie 4 dni siedziałem w garażu, zamontowałem sobie motooilera, wymieniłem filtry, świece, wyczyściłem, wypolerowałem i miał jeszcze kilka dni postać na podnośniku czekając na czyszczenie i regulację gaźnika. Ale nie wytrzymałem. Tylko paręnaście kilometrów, ale, jak to mówi Yamak24, życie jest piękne :)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...