Skocz do zawartości

VULCANERIA CLUB


Kuba2v
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Panowie ten obrazek już w tej formie każdy z Was może sobie ściągnąć i za pomocą najprostszych programików pokombinować przynajmniej z kolorami. Ja oczywiście tez się biorę do roboty ale liczę na Wasz czynny w tym udział.

Kuba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że się sporo dzieje, świeża krew i wiele pomysłów

 

pomysł ze zlotem też mi się podoba jeżeli czas pozwoli to się spotkamy.

 

Pozdrawiam wszystkich :buttrock:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba2v, valecki, abramsm1a1, Liartez, mirek_VN, jawos, ar2r, Igor i inni

 

czekam na maile z danymi do Waszych profili do działu VULCANEIROS!!!

 

rozruszajmy ten wózek troszkę, razem...

 

 

 

A jeśli chodzi o logo to może by tak zrobić taki misz-masz logo zaproponowanego przez Kubę i oryginalnego logo Vulcanów.

W środkowym kole, pod literą "V" wkomponować barwy biało-czerwone??

 

Głowa orła mi się nie podoba, bo w wersji Kuby, razem z vulcanowymi "skrzydełkami" kojarzy mi się z niemieckim orłem z WWII.

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, logo jest fajne.

Jak orzeł będzie biały, a V-ka czerwona to będzie nawiązanie do naszych barw narodowych.

A zamiast Vulcaneria CLUB można napisać Vulcaneria POLAND i będzie wiadomo, że to polscy Vulcaneiros. Jeżeli mamy zakładać chapter VROC-u to po co drugi klub.

 

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sie podoba ta wersja, troszkę ten niebieski jakoś nie pasuje, ale to już takie marudzenie :)

 

 

wszystkich co wysłali dane na stronkę proszę o cierpliwość - jestem dwa dni w delegacji i nie mam dostępu do serwera - wrócę to wszystko podgonię. Ale, ale.... nie wszyscy wysłali :) Może już dość tej skromności i czas pokazać się światu??

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kuba, a spróbuj orła dać dookoła białego i V-kę czerwoną. Zobaczymy jak będzie.

 

quote name='Badger' date='23.02.2010 - 17:39' post='1579777']

 

mnie tez sie podoba ta wersja, troszkę ten niebieski jakoś nie pasuje, ale to już takie marudzenie :)

 

... jak marudzić, to marudzić - mnie z kolei ten ceglany kolor kojarzy się z kolorem większości dachów w Polsce (dlatego mam zielony!) - w tym zestawieniu kolorów coś nie gra !

- yamak24 słusznie prawi - i może do tego pomysłu dodać zmianę koloru obwódek na bardziej motocyklowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, ale może bez tych kształtów skrzydeł, które wyglądają jak herb Łodzi. Oraz ten ceglany kolor za bardzo zlewa się z czerwonym. No i jestem ciekawy jakby wstawić datę założenia klubu np. na skrzydłach.

I jeszcze jedno...już ostatnie. Wyraz VULCANERIA w starogotyckiej czcionce?. Co Wy na to ?

 

 

mnie tez sie podoba ta wersja, troszkę ten niebieski jakoś nie pasuje, ale to już takie marudzenie :)

wszystkich co wysłali dane na stronkę proszę o cierpliwość - jestem dwa dni w delegacji i nie mam dostępu do serwera - wrócę to wszystko podgonię. Ale, ale.... nie wszyscy wysłali :) Może już dość tej skromności i czas pokazać się światu??

 

Spoko Badger, jaka skromność (?). Tylko czekam aż śnieg całkowicie ustąpi, by móc wywlec Lady Mashine z garażu na sesję zdjęciową :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za dużo wszystkiego - kolorów, krojów czcionki. Niespokojne to i nie trzyma się kupy.

Wolałbym kolorystykę utrzymaną w tonacji znaczka pod avatarem (tak zresztą wyglądały pierwsze naszywki VROCa), oprócz barw narodowych oczywiście.

O gotyckiej czcionce nawet nie myślę.

pzdr

 

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie piszmy, że to mi się podoba, a to nie, tu bym dał tak, a tam może inaczej tylko niech każdy zapoda jakiś jeden konkretny pomysł na zestawienie kolorów.

 

Ja powiem tak:

skrzydła szare (srebrne)

orzeł biały

V-ka czerwona

Vulcaneria CLUB białe

obwódki niebieskie ( albo czerwone )

 

Pozdro

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...