Skocz do zawartości

VULCANERIA CLUB


Kuba2v
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pozwolicie, że włączę się do dyskusji. Ja też uważam, że szare logo VROC jest bardzo ładne i dla tego zamówiłem naszywki.

Każdy, kto należy do VROC może używać tego jak i innych wzorów loga jak chce.

W tym temacie chodzi o to żebyśmy wybrali logo dla Polskiego klubu Vulcanów (vulcaneri) nie mieszajmy kawy z herbatą, bo mogą być serwowane oddzielnie na jednym stole.

 

Dołączam szkic, który zrobiłem, ale którego nie popieram.

>

 

Kuba

Witam

Mozesz zrobic w szkicu napis owners na biało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję szkic, o który prosił Kawa

 

>

 

I wersję roboczą loga, za którego kolorystyką i składowymi głosuję.

Spróbujmy zatwierdzić na razie, chociaż kolorystykę i elementy składowe.

roboczy 5

 

>

 

Kuba

 

Witam!

Nie chciałbym się nikomu narażać, ale moim skromnym zdaniem propozycja Kuby (robocze 5) jest super. Skrzydła nie przypominają kształtem łódki. Kolor niebieski bardzo ładnie współgra z czerwonym napisem "Kawasaki". Ogólnie jest OK. :lalag: :lalag:

Pozdrawiam

 

P.S.

W ostatnich kilku dniach zaobserwowałem coraz większy ruch motocykli na ulicach (co cieszy oczywiście), a kiedyś myślałem, że zwiastunem nadejścia wiosny jest widok pierwszej jaskółki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję szkic, o który prosił Kawa

 

>

 

I wersję roboczą loga, za którego kolorystyką i składowymi głosuję.

Spróbujmy zatwierdzić na razie, chociaż kolorystykę i elementy składowe.

roboczy 5

 

>

 

Kuba

 

...wg mnie -

 

- w pierwszym - czarne obwódki oryginalnych skrzydełek od góry przenieść na dorysowane, wtedy nie będzie jak oryginał i V-kę zrobić w kolorze czerwonym lub niebieskim - może być niegłupio - ten owalny kształt jest OK i daje lepsze proporcje

 

- w drugim - zewnętrzny pierścień pogrubić aż do skrzydełek, lub zamienić je grubościami - kolory mogą być, ogólnie OK !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboczy 5 jest idealny.

 

Dodałem troszkę wypukłości na skrzydełkach i na v-ce i nowe logo na stronie wygląda tak: VULCANERIA

Przy okazji okazało się że przy mniejszych rozmiarach napis "kawasaki" jest nieczytelny

 

 

Proszę, zostawmy już tą wersję.

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Informuję o powstaniu klubu zrzeszającego pasjonatów-użytkowników motocykli Kawasaki Vulcan pod nazwa - VULCANERIA KAWASAKI CLUB - www.vulcaneria.pl

Jesteśmy zarejestrowani przez KONGRES i posiadamy własne logo i barwy. Klub na dzień dzisiejszy liczy 99 użytkowników, jest klubem ogólnopolskim - organizujemy spotkania zapoznawcze jak i wspólne wyjazdy w grupach regionalnych. W lipcu odbędzie się pierwszy zlot pt. Vulcaneria 2010 w Fijałkowie k/Przasnysza.

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do rejestracji i uczestnictwa w klubie :notworthy:

 

- link do strony - http://andrzej64.home.pl/vulcaneria/forum_...cee3abbb8869698

 

- zloty : http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/64-Vulcaneria-2010.html

 

- grupa założycielska VKClub - http://pl.tinypic.com/r/2poe4a1/6

 

Pozdrawiam - szerokości ! :lalag:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...