Skocz do zawartości

Szyba do kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję szybki do mojego kasku HJC CL-14, szukam dość intensywnie i ceny mnie trochę bolą bo szybka kosztuje tyle co pół wartości tego kasku. Nie zależy mi na bajerach ani antifogu, chcę tylko tego żeby robale nie leciały mi do oczy. Ma ktoś namiar na tani sklep wysyłkowy z tego typu rzeczami??

 

Jeśli mam dać 170 zł za szybkę + przesyłka to już chyba wolę dołożyć drugie tyle i mieć dwa takie kaski :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję szybki do mojego kasku HJC CL-14, szukam dość intensywnie i ceny mnie trochę bolą bo szybka kosztuje tyle co pół wartości tego kasku. Nie zależy mi na bajerach ani antifogu, chcę tylko tego żeby robale nie leciały mi do oczy. Ma ktoś namiar na tani sklep wysyłkowy z tego typu rzeczami??

 

Jeśli mam dać 170 zł za szybkę + przesyłka to już chyba wolę dołożyć drugie tyle i mieć dwa takie kaski :banghead:

 

 

Za 170 to już szyba z antyfogiem jest. Przynajmniej ja tyle płaciłem za szybkę do IS-16. Spytaj w sklepach czy nie ma do Twojego kasku tańszej, nawet na zamówienie. Kupowanie jakiejś chińskiej taniochy może wcale takie tanie nie być.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle,że z FC-Moto wychodzi drożej o jakieś 20-30zł doliczając przesyłkę(zapewne płacił by przy odbiorze).

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: nowy kask 350 zł vs szybka+ przesyłka ok 180 zł

chyba coś wyrzeźbię albo kupię BOX-a za te same pieniądze co szybka :banghead:

 

dzięki za rady, pochodzę jeszcze po sklepach, ale wątpię żebym coś znalazł w ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Berserkers

Sprawdziłem właśnie u Polskiego dostawcy HJC i szybki są mega drogie.

Najtaniej moge Ci załatwić za 160 zł + przestyłka a kask za 400 zł + przesylka ( HJC CL-14 SOLID BLACK )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem właśnie u Polskiego dostawcy HJC i szybki są mega drogie.

 

 

Dostawca niech się wypcha, mimo wszystko dziękuję za chęć pomocy

trochę ze mnie majster klepka, trochę porzeźbiłem i szybka już jest, bez zatrzasku ale muchy już nie będą lecieć w oczy. Wszystko nawet ładnie się domyka, zobaczymy jak się sprawdzi podczas jazdy

Tylko nikomu o tym nie mówcie bo będzie przypał na mieście że mam szybkę dragon/tornado podobną :biggrin: hahaha

za oszczędzoną kasę będę miał rękawiczki :flesje: a jak się odkuję to na wakacje będzie nowy kask tym razem AGV :icon_razz:

 

pozdro :lalag:

 

Sprawdziłem właśnie u Polskiego dostawcy HJC i szybki są mega drogie.

 

 

Dostawca niech się wypcha, mimo wszystko dziękuję za chęć pomocy

trochę ze mnie majster klepka, trochę porzeźbiłem i szybka już jest, bez zatrzasku ale muchy już nie będą lecieć w oczy. Wszystko nawet ładnie się domyka, zobaczymy jak się sprawdzi podczas jazdy

Tylko nikomu o tym nie mówcie bo będzie przypał na mieście że mam szybkę dragon/tornado podobną :biggrin: hahaha

za oszczędzoną kasę będę miał rękawiczki :flesje: a jak się odkuję to na wakacje będzie nowy kask tym razem AGV :icon_razz:

 

pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi ze sklepu branżowego twierdzą, że do tego modelu pasuje jakaś szybka z Naxy.

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: nowy kask 350 zł vs szybka+ przesyłka ok 180 zł

chyba coś wyrzeźbię albo kupię BOX-a za te same pieniądze co szybka :banghead:

 

dzięki za rady, pochodzę jeszcze po sklepach, ale wątpię żebym coś znalazł w ck

skoro na tyle cenisz swój mózg.....

 

Dziwne, na początku zeszłego sezonu chciałem dokupić przyciemnianą szybę do swojego HJC to ceny na allegro oscylowały w okolicach 120zł. Co jest przyczyną takiej drastycznej podwyżki?

wzrastajacy popyt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikomu o tym nie mówcie bo będzie przypał na mieście że mam szybkę dragon/tornado podobną :biggrin: hahaha

 

 

 

Bardzo dziwne podejscie. Jak bys mial kask dla kogos a nie dla swojego bezpieczenstwa.

Po drugie o ile ukryjsz szybke, o tyle kasku, juz nie :icon_mrgreen:

 

PS. Cena szybki do tego kasku - biala, czarna czy lustro w zakupie to 96 zł. Reszta to kwestia marży ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mam dziwne podejście i wiem że podcieram dupę szkłem.

hmm nie wiem jak nie którym to wytłumaczyć, mam dosyć napięty budżet, tatuś z mamusią do hobby mi się nie dokładają, swój mózg cenię wysoko, gdybym go nie cenił jeździł bym w dragonie albo w dobrej czapce nike za te same pieniądze

mam kask hjc ale nie dam zarobić komuś kto zdziera ze mnie tyle co pół wartości całego kasku :banghead:

 

Horb dzięki za trop z tym Naxa, przejadę się do inter motors może się dopasuje

 

temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray,a w jakiej cenie jesteś w stanie załatwić szybkę do HJC Ac-11?(chodzi mi o lustrzankę,progresywnei przyciemniana lub czystą)?

P.S

Temat bym zostawił.....gdyby ktoś szukał szybki w dobrej cenie do swojego garnka :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray,a w jakiej cenie jesteś w stanie załatwić szybkę do HJC Ac-11?(chodzi mi o lustrzankę,progresywnei przyciemniana lub czystą)?

P.S

Temat bym zostawił.....gdyby ktoś szukał szybki w dobrej cenie do swojego garnka :)

 

AC 11 to ta sama szybka co szuka kolega ;)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...