Skocz do zawartości

V Otwarty Zlot Motocykli w Rudnej (dolnośląskie)


Kamcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na V Otwarty Zlot Motocykli w Rudnej, którego gwiazdą będzie zespół DŻEM, więcej informacji na:

http://www.sekcja-iskra.c0.pl/

Na stronie jest oficjalny plakat z opisem zlotu.

Zlot odbędzie się w dniach: 25-27.06.2010

Szkoda, że nie może on być w marcu. K......wa, co dzień zaglądam na moto i tylko czekam. Pzdr i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Rudnej może sprawdzić witrynę, u mnie blokuje dostęp bo ma infekcje jakiegos trojana. I nie wiem czemu podaje że strona pochodzi z holenderskiego serwera. A może to tylko antywirus głupieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Tatsu u mnie wszystko ładnie chodzi, kiedyś był tam jakiś skryp przez który wykrywało wirusa, ale wszystko usunąłem, mój NOD32 nic nie wykrywa już, po usunięciu awarii jeszcze się nikt mi nie skarżył na jakiekolwiek problem.

 

EDIT: Sprawdź teraz, pousuwałem kilka niepotrzebnych skryptów HTML z kodu.

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Tatsu u mnie wszystko ładnie chodzi, kiedyś był tam jakiś skryp przez który wykrywało wirusa, ale wszystko usunąłem, mój NOD32 nic nie wykrywa już, po usunięciu awarii jeszcze się nikt mi nie skarżył na jakiekolwiek problem.

 

EDIT: Sprawdź teraz, pousuwałem kilka niepotrzebnych skryptów HTML z kodu.

 

Juz mi nic nie wyrzuca. Czasami Norton 360 potrafi coś nakminić, ale wole dmuchac na zimne. Pomimo aktualizacji i tak złapałem trojana, ale koniec off topa, dla mojego skanera juz jest OK.

 

A do Rudnej się wybiorę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi nic nie wyrzuca. Czasami Norton 360 potrafi coś nakminić, ale wole dmuchac na zimne. Pomimo aktualizacji i tak złapałem trojana, ale koniec off topa, dla mojego skanera juz jest OK.

 

A do Rudnej się wybiorę :icon_mrgreen:

 

 

No to fajnie, nie ma jak to darmowe serwery :) No, ale póki co musi zostać tak jak jest :)

Bede. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam i do zobaczenia.

 

Dzięki :) Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...