Skocz do zawartości

Aprilla 125


Gość Magnat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość sebastian

zreszta przebieg swiadczy o tym ze sprzet jest zarzniety, one wytrzymuja od 15.000 do 30.000 sa oczywiscie wyjatki np. moj stary RX wytrzymal 17 Km HA~HAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Pozdro

Sebastian

H.E. team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja miałem AF1 z przbiegiem 44000km jeżdziła wyjątkowo szybko bo ok 175 max.... Fakt że musałem w niej wymienić tłok bo z niznanych przyczen wykruszł sie ale tak to nie nażekałem... Polecam jak najbardzie... Aprilia robi najtłustrze 125... (Są największe....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od stanu technicznego, jesli do tego motoru nie trzeba bedzie dołożyc worka kasy to cena 3 tys jest chyba odpowiednia. bo ile według was ma niby kosztowac taka aprilka z 88r? może 500 zł :? za tą kase nawet wsk nie dostaniecie w dobry stanie. wystarczy kupic dizmar a okaże sie że za af1 z 91 roku jest w cenie ok. 5tys , wszystko zależy od fantazji wlasciciela ale 5 tys za 91 rok to leeeeeekka przesada.

najlepiej przy zakupie zainteresowac sie stanem tłoka a po zakupie sprawdzic w jakim jest stanie. bo jesli bedzie zuzyty to może dojsc do zatarcia i bedzie to najdrożasza z mozliwych napraw w silniku apy.

ale chyba nie ma sie co łudzic, moto z tego roku co jakis czas bedzie wymagało napraw i wymiany czesc które proporcjonalnie do ceny zakupu sa są wysokie.

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...