Skocz do zawartości

Smerringi(uszczelniacze)


Pooh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema!

2 dni temu jezdzilem swoja rs-ką i nagle mi zgasla i niechciala odpalic,krecila ale nic.

Myslalem ze świeca i juz.Jednak to nie swieca tylko pomyslalem ze gaznik,zdjalem,wyczyslilem i zalozylem.

Odkrecilem kranik,poszlo paliwo i zakrecilem, i nic!Niechce zagadac!

Dzisiaj gdzie trzymam moto wyjezdzalo pare osob motocyklami na Bemowo i probowali odpalic moja Rs-ke.

Pewien mily Pan ktory sam zbodowal sobie Trajkę zaczal dlubac i stwierdzil ze sie rozwalily Simerringi.Kiedys swojemu synowi rozkrecl motorynke i znalazl te uszczelki przy rozruszniku :))).

Odkrecil swiece i przylozyl palucha w miejsce swiecy i powiedzail ze cisnienie musi gdzies uciekac i nie odpali.

io mam do Was pytanko: bedzie to droga impreza z tą naprawą? :) :( :(

 

:ehz: :ehz: pozdrawiam

norbert

 

 

PS.Zabralem sie z całaą ekipa i pojechalismy Harleyami i innymi dobrymi sprzetami.Powracalem na zabytku BMW R 35(chyba)bylismy na bemowie.

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy który simering Ci poszedł. Jak od strony zapłonu to z 10 min, jak od strony sprzęgła to ze 20. Cyba że będzie trzeba silnik wyjąc no to troch dłużej. Simeringi nie są drogie więc sie nie martw. Za 2 nie powinieneś zapłacić więcej niż 30 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od układu chłodzenia to inna bajka. Tam jakby Ci poszedł to na sprzęgle odrazu być poczuł, a olej w silniku wyglądałby jak mleko.

i powiedzial ze bedzie trzeba zdjac pokrywe boczna silnika.

Tak, musi to zrobic bo siemringi są w środku silnika, one uszczelnieją wał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za porady i informacje.Teraz wiem ile mnie to zakosztuje,jak mi koles wcisnie kit 200 stówy to bedzie z nim zle.Ale to jest cos dziwnego...jezdzilem przez 3-4 dni codziennie i gitara grala i akurat przed samym Bemowem musiala sie zepsuc... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ale zrobie ją na Wyscigi zeby pojechac samemu na gielde a nie jako plecak.Tylko jeszcze musze skombinowac jakis samochod dostawczy ale mam kolege co ma Iveco i mi zawieze.

pozdrawiam

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...