Skocz do zawartości

Zdjęcie z fotoradaru a słuzbowy samochód?


chorcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widac w Pl egzekutywa nie wpadla jeszcze na pomysl aby wreczyc wlascicielowi pojazdu ( czy szefowi ) ksiazke jazd w ktora wpisuje sie dzien, godzine stan km i podpis, potem niema problemow z dojsciem kto w jaki dzien i godzine jechal :icon_mrgreen:

Sorry ale to co napisales jest smieszne, Jerzyk zreszta, juz napisal :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Wpadła, wpadła ... a potem wpadła na lepszy pomysł co by nie dostawać punktów, dziś pracownik jutro szef.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie tematu... kiedyś fotoradar zrobił mi zdjęcie w samochodzie służbowym, po jakiś 3 miesiącach dotarło do mnie (bo wcześniej była informacja do firmy leasingowej, która przekazała ją mojej firmie). Udałem się na komendę, wypełniłem jakiś druczek, trzeba było zapłacić (przelewem) i odebrać punkty.

 

Podobno z punktów można się wywinąć, jeśli na zdjęciu nie widać wyraźnie twarzy kierowcy (bo jak przychodzisz na komendę to policjant może cię od razu porównać ze zdjęciem :biggrin: ). Ale często to też kwestia dobrej gadki z policjantem - to też ludzie i mają mnóstwo takich "delikwentów" dziennie więc niektórym odpuszczają.

 

Ale jeszcze lepsze jest wysłać znajomego cudzoziemca po odbiór takiego mandatu - oni wtedy z zasady nie dostają punktów a tylko sam mandat. No ale oczywiście wtedy trzeba zwrócić mu koszt mandatu (chyba, że to jest bogaty wujek z ameryki :bigrazz: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...