Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaję, że również był to po części cel podróżny aby wyżyć się na winklach.Dlatego też na 4 sprzęty oderwaliśmy się ze smyczy za zgodą Piaffe i później czekaliśmy w umówionym miejscu...choć raz się zdarzyło, że choć pierwsi pojechaliśmy to na nas czekali :icon_mrgreen:

Ale jak zobaczyłem winkle to jak pies gończy...tylko po śladzie asfaltu.Żadnych drogowskazów nie widziałem. :icon_biggrin:

Masz Buber wspaniałą córę, która przy przedpołudniowej, piątkowej kawie rozbawiła nas do łez.

Wojtek poniósł sromotną klęskę z trawnikiem (1:4 dla trawnika).

Po sobotniej przejażdżce, gdy na trasie uświadomiłem młodą panią, że nie warto zatykać ulicy swoją tłustą dupą(chyba, żeby stała topless) poprzez słodki strzał z tłumika nieświadomie natchnąłem chłopaków do spróbowania tego w lodówce.

Dopiero po kilku odcięciach stwierdzili, że się nie da.

Z kolei jak okazało się, że lodówka nie zaspokoi ich dziecinnej potrzeby robienia hałasu (bo ja taki nie jestem, żeby nie było :icon_razz: ) zostałem zmuszony siłą do zagrzania silnika i oddania kilku salw.Napewno będą foty.

 

 

 

 

 

Karolinka i Ja również dotarliśmy - i nawet na głosowanie udało się wyrobić :-)

 

Dawaj te foty "incognito" :wink: .

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj! Już za Wami tęsknię :smile: Ciesze się, że się podobało (przynajmniej większości :wink: )i będę z niecierpliwością czekać na wrzesień.

Wiadomość dnia!!!!!! KUPUJEMY FAZERA!!!!!!!!! Hura!!!!! :biggrin:

 

Buziale dla wszystkich i wielkie dzięki za to, że jesteście!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję i ja - honda w garażu a ja w wyrku z laptopem na kolanach popijam gorącą herbatkę (niestety nie taką dobrą jak dostałam w sobotę od Piaff :wink: )

 

Było supre, ale inaczej być nie mogło w tak fenomenalnym towarzystwie :icon_mrgreen:

 

Piaff wielkie dzięki za gościnę, i poprowadzenie sobotniej przejażdżki :notworthy: a skoro we wrześniu będzie FAZER to chyba Buber się nie pogniewa jak również poprowadzisz :crossy: :icon_razz:

 

 

Z niecierpliwością czekam na kolejne SSSJ

 

 

 

 

P.S. Dzięki za super powrót do stolicy :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za wspólne przebywanie oraz winklowanie :biggrin:

też z niecierpliwością czekam na kolejne SSSJ.

moderator też nie taki straszny jak go malują :flesje:

naprawdę było bardzo bardzo.

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się i ja.

 

Dzięki.

Było Ach i Och albo jeszcze bardziej.

Kocham was i chcę się w wami wszystkimi ożenić.

Wypiłem kilka piwek, jestem zmęczony i kiepsko już trafiam w klawiaturę.

Więcej napiszę jutro.

 

Pa :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w domku, napiszę jutro.

Dopiero co zdałem fotograficzną relację mojej piękniejszej połówce.

 

pozdro

 

Było jak zwykle super. Podziękowania dla gospodyni i uczestników, którzy wcześniej przybyli do pomocy. Udany weekend, pełen atrakcji. Miłe towarzystwo, fajnie spędzony czas :lalag:

Ptaku, Sprite: ja się z wami nie chcę kochać :icon_biggrin: :icon_biggrin: ale i tak Was bardzo lubię :buttrock:

Marina: już myślałem, że napisałaś podpierdalacze :icon_eek: kamień spadł mi z serca :icon_biggrin:

Monter, a Ciebie nikt nie zmuszał :icon_biggrin: sam z chęcią postrzelałeś, będzie filmik, ale dopiero wieczorem.

 

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajnie z tymi fotkami. Wszystko można przeżyć jeszcze raz :wink: . Paulina, dzięki za zdjątka na Fazerku. Pasuje mi :icon_twisted: . Już jest zrobiony i hula jak szatan :icon_twisted:

 

Kurcze!!!!! Daleko do tego września!!!!! :evil:

 

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...