Skocz do zawartości

FZS 1000 fajny


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wzięłaś ten cytat?

Jestem ptaq a nie ptag i "rowerze" pisałem przez "rz"...

 

ps. ale za jazdę rowerem bez siodełka masz plusa :icon_mrgreen:

 

 

 

Ha ha ha nom i wydało się że jestem blondynka. Uśmiałam się z siebie :icon_exclaim: :icon_exclaim: Już sobie postanowiłam - koniec z piciem wyskokowych trunków.

 

Uwierz mi ptaq, że ten post i tak jest wporzo :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie postanowiłam - koniec z piciem wyskokowych trunków.

Ok - rozumiem że wyznaczyłaś sobie pokutę :icon_mrgreen:

Ale po co aż tak drastycznie... :wink:

Nie możesz sobie postanowić na przykład... że przez tydzień będziesz mniej słodzić herbatę? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy wczesniej sie w tym nie orientowalem... jaki jest koszt takiej wizyty na torze Poz/Lub zeby sie jednorazowo wyszalec . Placi sie za czas spedzony na torze czy jak?

a za GP pro ile dales?

Z tego co mi kumpel mówił to za 2 dni jest 80PLN. Ogólnie nie jest źle;] Kacper byłbyś chętny na Lublin w okolicach lata?/Alpiny 320PLN nadzwyczajnie tanio...jakoś...??

 

taaa poćwiczyłbyś wkładanie drugiego biegu :icon_mrgreen:

Czarek możesz mi wierzyć lub nie, ale wkładanie 2 biegu wymaga skupienia i dokładności, dobrze czasem i to poćwiczyć;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - rozumiem że wyznaczyłaś sobie pokutę :icon_mrgreen:

Ale po co aż tak drastycznie... :wink:

Nie możesz sobie postanowić na przykład... że przez tydzień będziesz mniej słodzić herbatę? :icon_twisted:

 

 

Ach dałam sobie spokój z pokutą, bo słyszałam, że grzeczne dziewczynki idą do nieba, a nie grzeczne tam gdzie chcą :icon_razz: :icon_razz: .

 

 

 

no to byle do wiosny:)większy brat wskaże drogę:)

 

Większy brat ?? jaki większy brat ?? Oj trochę;) silniejszy A zima to niech sobie już idzie :icon_exclaim:

Edytowane przez NEVRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach dałam sobie spokój z pokutą, bo słyszałam, że grzeczne dziewczynki idą do nieba, a nie grzeczne tam gdzie chcą :icon_razz: :icon_razz: .

Większy brat ?? jaki większy brat ?? Oj trochę;) silniejszy A zima to niech sobie już idzie :icon_exclaim:

 

no oki troszkę większy fazerek:)tez miałem 600 i byl fajniutki.ach ta zima juz mnie wkurza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi kumpel mówił to za 2 dni jest 80PLN. Ogólnie nie jest źle;] Kacper byłbyś chętny na Lublin w okolicach lata?/Alpiny 320PLN nadzwyczajnie tanio...jakoś...??

Czarek możesz mi wierzyć lub nie, ale wkładanie 2 biegu wymaga skupienia i dokładności, dobrze czasem i to poćwiczyć;]

 

80ziko za 2 dni to spoko, chetny bede na bank ale to moze dopiero jak zmienie na K5 bo na fazim wrocilbym bez podnozkow i czesci tlumika:) 320 za plusy... no zdarza sie!;) teraz wszedzie wyprzedaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest ten FZ 1 Fazer .

 

Z doswiadczenia wiem, ze szybciej kupimy w Niemczech nie kręconego jak w Polsce. Sama kupiłam teraz FZ6s GT Rok produkcji 2004 a stan kilometrów 1260.

Byłam pewna, ze facet się pomylił, ze na pewno ma być 12.600 km. Pojechałam z ciekawości zobaczyć i faktycznie moto na pewno miała te 1260 kilometrów bo posiadało jeszcze w niektórych miejscach oryginalną folie ochronną. Moto nie widział deszczu.

 

Kupił facet fazerka dla syna, a on miał wypadek autem i zabrali mu prawko na 15 lat.

 

A jak zapakowałam moto na przyczepkę to kazał mi "niemiaszek" schować siedzisko, bo jak przyjdzie deszcz to je zmoczy :biggrin: . Dlatego od tej pory jeżdżę bez siedziska :notworthy: ;)

 

 

Ja mojego kupiłem w zeszłym roku. Rocznik '06 przebieg 2.500km (słownie dwa pięćset) od pierwszego właściciela koleś przeszło 50cio letni...

 

Stan idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego kupiłem w zeszłym roku. Rocznik '06 przebieg 2.500km (słownie dwa pięćset) od pierwszego właściciela koleś przeszło 50cio letni...

 

Stan idealny.

 

GRATULACJE fajnie Ci się udało !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...