Skocz do zawartości

FZS 1000 fajny


Rekomendowane odpowiedzi

Masz słuszność Mazi, ale ten temat miał iść do czego?/Ktoś kupuje tego KiloFazera czy chcesz go sprowadzić na handel?/Mówisz, że 12500+jechać po niego+ opłaty= co najmniej 14 000PLN. W PL kupisz chyba taniej lub za porównywalną cenę, a po za tym widzisz co kupujesz. Sądzisz, że zużycie takiego motocykla 7 000 a 30 000 km użytkowanego w trasie jest duże?

 

w FAZERACH to jedynie tłumiczek należy poprawic fabryczny i juz nic nie trzeba.......

Tylko nie to! Ostatnio podjechałem na Orlen i ziomek ze stacji wali do mnie tekst: "oo zaraz pójdzie jakaś Joszimurka....hehehe, pewnie co??...hehe" umarłem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz słuszność Mazi, ale ten temat miał iść do czego?/Ktoś kupuje tego KiloFazera czy chcesz go sprowadzić na handel?/Mówisz, że 12500+jechać po niego+ opłaty= co najmniej 14 000PLN. W PL kupisz chyba taniej lub za porównywalną cenę, a po za tym widzisz co kupujesz. Sądzisz, że zużycie takiego motocykla 7 000 a 30 000 km użytkowanego w trasie jest duże?

tzn ja już kupiłem fajny okaz, ten polecam komuś raczej z regionu bo my to blisko mamy. czy na handel...hmmm z 1000 dało by się zarobic na bank bo wiosna idzie a na kilofazy jest popyt. co do zużycia to różnice przy tej mocy są :napęd, opony, klocki i ogólne...7000 km to jak nówka a 30 tys to juz troszkę aczkolwiek nie duzo jest...

 

A po jakim przebiegu na fazerze takie wnioski wysnułeś?

wnioski co do tłumika? nie trzeba jezdzic...lepsze brzmienie troszkę mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd, opony, klocki i ogólne...

A co jak ktoś sprzedaje z przebiegiem 30 kkm i z nowymi oponami, napędem i klockami? :P

Po 7 kkm i 8 latach od daty produkcji opony i tak się tylko na śmietnik nadają...

 

 

wnioski co do tłumika? nie trzeba jezdzic...lepsze brzmienie troszkę mocy...

Wnioski co do reszty, że tylko tłumik wystarczy zmienić a reszty nie tykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony to moze i na śmietnik ale reszta nie a to tez kosztuje trochę.ja w swoim mam akrapovicza carbonowego, moze filtr k&n ale nie patrzylem, nowy napędzik klocki i dodał dobrą oponę metzelera k2 bo powiedzialem ze tylna cienka juz i pół baku benzynki...i to wszystko niemiec w cenie sprzedał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby moja jedynka nie miała takich pamiątek;]/Panowie jak jest taka ekipa litrowa od yamy, to może sie spikniemy w tym sezonie na lublinie? Załatwię kumpla z forum- Reczulsky pogania FZ1 po Łodzi, kolega jedzie na dniach po lalke FZS1000 -was 3 Panowie i będzie zabawa;]/Pewnie jedynka zwycięży;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby moja jedynka nie miała takich pamiątek;]/Panowie jak jest taka ekipa litrowa od yamy, to może sie spikniemy w tym sezonie na lublinie? Załatwię kumpla z forum- Reczulsky pogania FZ1 po Łodzi, kolega jedzie na dniach po lalke FZS1000 -was 3 Panowie i będzie zabawa;]/Pewnie jedynka zwycięży;p

Stać Cię na mój przyjazd? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękny jest ten FZ 1 Fazer .

 

Z doswiadczenia wiem, ze szybciej kupimy w Niemczech nie kręconego jak w Polsce. Sama kupiłam teraz FZ6s GT Rok produkcji 2004 a stan kilometrów 1260.

Byłam pewna, ze facet się pomylił, ze na pewno ma być 12.600 km. Pojechałam z ciekawości zobaczyć i faktycznie moto na pewno miała te 1260 kilometrów bo posiadało jeszcze w niektórych miejscach oryginalną folie ochronną. Moto nie widział deszczu.

 

Kupił facet fazerka dla syna, a on miał wypadek autem i zabrali mu prawko na 15 lat.

 

A jak zapakowałam moto na przyczepkę to kazał mi "niemiaszek" schować siedzisko, bo jak przyjdzie deszcz to je zmoczy :biggrin: . Dlatego od tej pory jeżdżę bez siedziska :notworthy: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...