Skocz do zawartości

CHORWACJA 2010


Mars"s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja ciekawa:P Mam podobną sytuację co Gert - jak Boss da urlop to chciałbym się dopisać:) (bede wiedział w ciagu 3 dni) Pytanie czy nie będzie wam przeszkadzać jazda z "Zielonym":)

 

Wstepnie też jestem zaintyeresowany wypadem w tym terminie, co prawda niemam nad soba szefostwa, ale zależy od natłoku w pracy, czy bendę mógł się wyrwać! Na tę chwilę trudno mi potwierdzić, jeżeli bendzie wolna miejscówka bliżej terminu wyjazdu to i praca pozwoli to jadę.

:cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ciekawa:P Mam podobną sytuację co Gert - jak Boss da urlop to chciałbym się dopisać:) (bede wiedział w ciagu 3 dni) Pytanie czy nie będzie wam przeszkadzać jazda z "Zielonym":)

 

 

jasne ze nie. kiedys musi byc ten pierwszy raz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florek fajna relacja, aż chce się jechać :lalag: . Widzałem na Twojej stronie, na 2010 się Istambuł szykuje - pozazdrościć :icon_mrgreen:

 

 

A odnośnie Chorwacji to ciągnie mnie tam strasznie , bo jeszcze nie byłem. A jedynie wszystko z relacji i fotorelacji znam. Plan był na 2009 ale ze względów finansowych musiałem odpuścić. Będę obserwował temat i może bym się gdzieś podczepił. Moja wersja na dzień dzisiejszy odnośnie terminu to czerwiec, bo cały czerwiec mam urlop :icon_biggrin: . Wstępnie ok. 10-14 dni żeby na spokojnie, bez pośpiechu jechać i odpocząć też trochę. A przy okazji zobaczyć to i owo, porobić fotki itd. Z sensownym planem można zachaczyć BiH albo Italie z alpami - wszystko zależy od finansów. Bardziej namiot niż kwatera, bo większa mobilność i niezależność. Ale nie wykluczam kwatery, bo z tego co pisze kolega Savii to nawet nie takie drogie rzeczy :wink: .

 

Ze stron polecam: http://pl.croatia.hr dużo informacji co? gdzie? i jak? zobaczyć w HR

 

Pozdrawiem

Michał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz chęcią dołączenia się do wyprawy jak również z różnego rodzaju zapytaniami postanowiłem przekazać wszystkim zainteresowanym tym obecnym jak również przyszłym potencjalnym chętnym kilka szczegółowych informacji odnośnie minionych dwóch tygodni od mojego zaproszenia udziału we wspólnej wycieczce do Chorwacji. Informuje iż na dzień dzisiejszy mam już 4 osoby(dwie pary) pewne na 100%, które przelały mi już zaliczkę za apartament. W takim układzie apartament jest już zajęty. Co prawda wysłałem e-maila do Chorwacji z zapytaniem dodatkowych miejsc wolnych gdyby ktoś byłby jeszcze chętny oraz ewentualnie noclegu po przyjeździe już na miejsce bez rezerwacji . Jednakże nic nie obiecuje do póki nie otrzymam odpowiedzi . Razem jest nas 5 osób oraz trzy motocykle. Pozostałe osoby z chętnych deklarują mi odpowiedz dopiero w marcu, kwietniu, maju czy też przed samym wyjazdem w czerwcu. Chciałbym zabrać wszystkich ale niestety zbyt duża grupa odpada chociażby ze względów bezpieczeństwa itp. Dlatego postanowiłem ograniczyć grupę do max 5 motocykli. Wiem, że jest jeszcze dużo czasu do wyjazdu, rozumiem wszystkich, że trudno jest się określić na dzień dzisiejszy itp. ale niestety po przysłowiowym osiągnięciu tego max czyli jeszcze dwa motocykle (dwie lub cztery osoby) zamykam listę. O tym poinformuje jak to się stanie.

Pozdrawiam.

Savi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj SAVII , ja i mój kumpel też się wybieramy w tym terminie na Chorwacją - wyjazd 19-06-10

( dwa motocykle i samochód , jak na razie ). Lecz najpierw lecimy do Austrii na 2-3 dni i potem prosto na Chorwację. Lecimy bez żadnych rezerwacji , więc nie wiem , gdzie sie zatrzymamy ( mamy namioty ). Proponuję jeśli macie ochotę spotkać sie na wspólna wycieczkę jak będziecie na Makarskiej lub na piwko? My tez jedziemy na 2 tygodnie . A co gdzie i jak to jeszcze nie wiemy , czysty spontan. Więc jak będziecie mieli ochotę się z nami spotkać to proponuję wymianę telefonów , zdzwonimy sie na miejscu. Oczywiście żeby było jasne , nie dołączamy sie do was ( rozumiem kwestie bezpieczeństwa i popieram jak najbardziej ) , w końcu nas tez może być więcej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz chęcią dołączenia się do wyprawy jak również z różnego rodzaju zapytaniami postanowiłem przekazać wszystkim zainteresowanym tym obecnym jak również przyszłym potencjalnym chętnym kilka szczegółowych informacji odnośnie minionych dwóch tygodni od mojego zaproszenia udziału we wspólnej wycieczce do Chorwacji. Informuje iż na dzień dzisiejszy mam już 4 osoby(dwie pary) pewne na 100%, które przelały mi już zaliczkę za apartament. W takim układzie apartament jest już zajęty. Co prawda wysłałem e-maila do Chorwacji z zapytaniem dodatkowych miejsc wolnych gdyby ktoś byłby jeszcze chętny oraz ewentualnie noclegu po przyjeździe już na miejsce bez rezerwacji . Jednakże nic nie obiecuje do póki nie otrzymam odpowiedzi . Razem jest nas 5 osób oraz trzy motocykle. Pozostałe osoby z chętnych deklarują mi odpowiedz dopiero w marcu, kwietniu, maju czy też przed samym wyjazdem w czerwcu. Chciałbym zabrać wszystkich ale niestety zbyt duża grupa odpada chociażby ze względów bezpieczeństwa itp. Dlatego postanowiłem ograniczyć grupę do max 5 motocykli. Wiem, że jest jeszcze dużo czasu do wyjazdu, rozumiem wszystkich, że trudno jest się określić na dzień dzisiejszy itp. ale niestety po przysłowiowym osiągnięciu tego max czyli jeszcze dwa motocykle (dwie lub cztery osoby) zamykam listę. O tym poinformuje jak to się stanie.

Pozdrawiam.

Savi

 

Tak jak obiecałem przesyłam aktualne informacje. Otrzymałem dzisiaj odpowiedz z Chorwacji w sprawie dodatkowych noclegów. Cytuje odpowiedz Chorwata: Mam obecnie wystarczająco miejsca dla wszystkich, poprostu podaj liczbę ludzi(osób) a ja postaram się przedstawić Ci ostateczną ofertę. Niestety w maju lub czerwcu nie mogę zagwarantować noclegu. Spodziewałem się takiej odpowiedzi dlatego podejmuje ostateczną decyzje. Pozostałe chętne osoby jednak będą musiały sobie same szukać noclegu już na miejscu. Fakt jest taki iż parę osób naprawdę chce jechać jednak nie są w stanie na dzień dzisiejszy mi dać odpowiedzi. Naprwadę rozumiem wszystkich, chciałbym dla wszystkich jak najlepiej ale nic na to nie poradzę.

 

Pozdrawiam

Savi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gert a spakowany jesteś? Poczekaj trochę niech to co za oknem najpierw zniknie!

 

 

 

Witam ponownie wszystkich.

Przekazuje aktualne wiadomości dotyczące wycieczki. Właśnie otrzymałem potwierdzenie na 100% od pary, która zadeklarowała udział w wycieczce. W takim układzie jest nas już 7 osób oraz cztery motocykle (ja i trzy pary). Prosiłbym z mojej strony o kontakt ze mną te osoby, które wstępnie deklarują chęć udziału a nie są zdecydowane oraz oczywiście zainteresowanych. Związane jest to oczywiście z e-mailem, który otrzymałem z Chorwacji. Niestety muszę określić się jak najszybciej z odpowiedzią. Proszę o pilny kontakt.

 

Pozdrawiam

Savi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gert a spakowany jesteś? Poczekaj trochę niech to co za oknem najpierw zniknie!

Witam ponownie wszystkich.

Przekazuje aktualne wiadomości dotyczące wycieczki. Właśnie otrzymałem potwierdzenie na 100% od pary, która zadeklarowała udział w wycieczce. W takim układzie jest nas już 7 osób oraz cztery motocykle (ja i trzy pary). Prosiłbym z mojej strony o kontakt ze mną te osoby, które wstępnie deklarują chęć udziału a nie są zdecydowane oraz oczywiście zainteresowanych. Związane jest to oczywiście z e-mailem, który otrzymałem z Chorwacji. Niestety muszę określić się jak najszybciej z odpowiedzią. Proszę o pilny kontakt.

 

Pozdrawiam

Savi

elo z mila checia dolacze do grupy kazdy termin mi odpowiada, w podroz wybieram sie z moja pania. prosze o podanie na priv ceny za nocleg i miejsce docelowe podrozy, reszte sam skalkuluje.

Edytowane przez Bobeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gert a spakowany jesteś? Poczekaj trochę niech to co za oknem najpierw zniknie!

 

wez mi "stary" juz o tym czymś nie przypominaj :evil:

moto kupione miesiąc temu a jeszcze ani km nim nie zrobiłem- :banghead:

sniegu na 40cm a zaspy to i na 2 metry sie znajdą :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w trakcie przygotowań do wyjazdu oraz planowania trasy.Wstępnie orzymałem od kilku osób propozycję wspólnego wyjazdu ale niestety 100% gwarancji nikt mi nie potwierdził, dlatego planuje sam jak również wspólnie z pozostałymi.Wyjazd prawdopodobnie 18.06.2010r gdyż marzy mi się przejazd przez Austryjackie Alpy.Od 20-27.06.2010r mam zarezerwowany apartament w Chorwacji - miejscowość Makarska.Apartament mieści się 200m od centrum.Posiada dwa oddzielne pokoje(w jednym 2osoby,w drugim 3osoby),dwie łaźienki,kuchnia+jadalnia,parking,grill w ogrodzie.Cena 44Euro za dobę wraz z opłatami.Przeliczając na pięć osób to 8,8 euro.Na dzień dzisiejszy są 4miejsca wolne ale czasu jest coraz mniej i nie gwarantuje, że będą wolne za tydzień czy za miesiąc.Ten tydzień pobytu 20-27.06.2010 w Chorwacji połączyłem z podróżami,odpoczynkiem,zabawą oraz zwiedzaniem więc po trochu wszystkiego.Wstępna trasa: Wyjazd 18.06.2010r ( Wejherowo-Koszalin-Szczecin-Berlin-Leipizig-Nurnberg-Munchen (ncleg przy granicy Austrii - przejechane około 1100km).Nastęnego dnia 19.06.2010r kierunek Austria.Przejazd jedeną z czterech tras motocyklowych: Zell am See - Mittersill - Lienz - Heiligenblut - Vorfusch - Bruck (przejechane około 340km).Potem już kierunek na Villach - Ljubljana - Postojna - Rijeka (nocleg,przejechane około 385km).Następnego dnia 20.06.2010r kierunek Makarska około 420km.W dniach 20-27.06.2010r pobyt w miejscowości Makarska.Planuje między innymi wyjazdy do Dubrovnika, Splitu, Zadaru, Sarajewa,św Jurę oraz jakąś wyspę również. Ile uda mi się z tego zrealizować zobaczymy.Powrót do domu jeszcze ustalam?. Wstępnie Zagreb - Węgry(Budapest)-Słowacja(Bratislava)-Czechy(Brno)-Czechy(Praha)-Niemcy(Dresden)-Niemcy(Berlin)-Szczecin-Koszalin-Wejherowo.Oczywiście w drodze powrotnej nocleg/i.Przejechane około 2100km.Przyjazd planowany jest na 29-30.06.2010r.Do tego trzeba doliczyć koszt winiet na autostrady, opłaty za nocleg, paliwo itp.Rozważałem również trasę przejazdu przez Polskę ale z doświadczenia wiem, że to byłaby męczarnia. Są to tylko wstępne ustalenia i wszystko może się jeszcze zmienić w zależności od wspólnej decyzji wszystkich.Jestem otwarty na wszelakie propozycje i chętnie dostosuje się do innych.Ważne aby czerpać z tej podróży same przyjemności i trudności tej wyprawy.

 

Pozdr.

Savii

[/quote

 

Przyznać muszę,że plan i trasa dość ciekawa.

Ja się czaje na taki wyjazd pod koniec lipca (tak mam urlop :lapad: ) tylko,że raczej z namiotem i jak na razie sam tzn. z moim plecaczkiem.Chętnie dołączyłbym się do kogoś kto wybiera się na taką wyprawę w takim terminie.Tak czy inaczej,sam czy z kimś w tym roku jadę na 100%(bo plan jest zeszłoroczny ale nie wypalił)

Życzę waszej ekipie udanej wyprawy i nie zapomnianych wrażeń.

 

a tu linki do pomocy

http://pl.camping.info/kempingi

http://www.hac.hr/?task=ces&stask=1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś usłyszałem...

Dla jednych pięć minut na motocyklu to tyle, co dla niektórych przejść całe życie na piechotę!

 

Od dawna podróżuję sam, ma to oczywiście swoje zalety ale i ma wady.

Chętnie się przyłączę do planów innych lub zapraszam na wspólną wędrówkę w sezonie 2010.

Czas zacząć plany!

 

Proponuję przejechać całe wybrzeże chorwackie od Rieki do Dubrownika.

Po drodze fajna taska przez Park Narodowy Słowacji, Jaskinie na Węgrzech, Dolina Pięknej Pani, Budapeszt, Balaton, Jeziora Plitwickie...

Wariacje do omówienia!

Termin, dostosuje się!

 

W OPCJI RÓWNIEŻ GRECJA ???

 

 

WITAM

MOŻE KTOŚ KOMPLETUJE EKIPĘ NA PRZEŁOM LIPCA/SIERPNIA.2 TYGODNIE Z KASĄ OKOLO 3 TYŚ ZA WSZYSTKO.SZUKAM FAJNEJ EKIPY NA CHOPPERACH.JESTEM ZUPELNY ŚWIEŻAK W TYCH TEMATACH.

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...