Skocz do zawartości

Naszywki VROC


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz się pytam czy to dobry pomysł??

Czy jest zgoda VROC na podrabianie naszywek??

Żebyśmy na starcie tworzenia polskiego chapteru nie wpieprzyli się w bagno i podpadli "władzom". Z tego co wiem zdobycie oryginalnych naszywek nie jest wielki problemem. Cena też nie szokuje. Ja czekałem na swoje jakieś dwa tygodnie.

 

... tłumaczenie komputerowe tekstu z opisu naszywek-logo VROC:

 

"" Proszę zauważ: możesz pokazać logo VROC na twojej witrynie WWW tak długo jak twoja witryna nie sugeruje {nie implikuje} , że to jest oficjalna VROC witryna WWW. Możesz też użyć logo VROC by stworzyć VROC oznakowane pozycje (taki jak łaty, koszulki i inne takie drobiazgi) na sprzedaż. Podczas gdy żadna opłata licencyjna nie jest wymagana, to jest zwyczajowe, ale nie mandatowe, dla dostawcy VROC ukierunkowanych pozycji by darować porcję sprzedaży VROC serwera funduszowi. ""

 

...no i jak to należy rozumieć ? - myślę, ze nic się nie powinno dziać !

 

- Informuje zatem, że od pinów zakupionych w Stanach jest odprowadzona pewna suma na rzecz VROC, tak samo z planowanych naszych koszulek kol. #77 zamówił na rzecz klubu 3 szt i będzie miał wysłane gratis - to tak na marginesie, bez związku z powyższym - w ramach współpracy z nimi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy jest zgoda VROC na podrabianie naszywek?? ...

Przede wszystkim to nie była podróba.

W pewien sposób byłem zamieszany w robienie pierwszej serii naszywek VROC ale główną rolę grał WWaldi (dawno go tu nie widziałem :( ). Było wystąpione do VROCa w Stanach o zgodę na wykonanie naszywek wg ich wzoru (tym zajmował się, jeżeli dobrze pamiętam, Draco, też dawno nie widziany :( ). Zgoda była, naszywki powstały, chętni dostali i po problemie.

Naszywki nie były sprzedawane ale rozprowadzane po kosztach więc chyba żadna kasa nie była odprowadzana do VROCa.

Zapewne jeszcze gdzieś się zachował wątek z tamtych czasów.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszywki robimy po kosztach więc żadna kasa nam nie zostanie, ale przy okazji robienia znaczków zlotowych można zamówić kilka sztuk więcej i wysłać do VROC-u w Stanach. Zawsze to jakiś mały krok do dalszej współpracy.

 

narka

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie była podróba.

W pewien sposób byłem zamieszany w robienie pierwszej serii naszywek VROC ale główną rolę grał WWaldi (dawno go tu nie widziałem :( ). Było wystąpione do VROCa w Stanach o zgodę na wykonanie naszywek wg ich wzoru (tym zajmował się, jeżeli dobrze pamiętam, Draco, też dawno nie widziany :( ). Zgoda była, naszywki powstały, chętni dostali i po problemie.

Naszywki nie były sprzedawane ale rozprowadzane po kosztach więc chyba żadna kasa nie była odprowadzana do VROCa.

Zapewne jeszcze gdzieś się zachował wątek z tamtych czasów.

pzdr

 

 

 

Witam

 

Może źle napisałem doskonale pamiętam że byłeś jednym z tych, którzy organizowali naszywki, ja osobiście dostałem od Waldka swoje dwie szt.

 

Draco zmienił moto i może dlatego tu nie zagląda zresztą z tych którzy wtedy byli aktywni zostało niewielu, przynajmniej nie widać ich na forum. Ważne żeby coś się działo w temacie i jak do tej pory idzie dobrze.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaku VROC mozna uzywac bezlicencyjnie. mimo wszystko pisalem do wlasciciela projektu (to logo pod avatarem) o pozwolenie uzytkowania. dostalismy je bez zadnego problemu. A koledze badgerowi ktory ma jakis tam dalekiepolskie pochodzenie nawet kolega Wojtek z piły wysyla polska kielbase. ciekawe czy dotalra ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak z ciekawości zapytam - w którym miejscu trzeba, można, czy też należy umiejscawiać naszywki co by było może jednakowo czy też nie raziło innych (kluby), bo chyba większość już je ma - czy zupełna dowolka w tym temacie ?

Edytowane przez Starszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem Waszmościowie.

 

Właśnie dostałem telefon od żony, że przyszły naszywki.

Mogę mieć ciężkawy weekend, bo żona w sobotę ma imieniny. Ale myślę, że na 99,9% w poniedziałek będę rozsyłał.

 

No to nara :buttrock:

 

 

 

Ale swoje to dzisiaj przyszyję :biggrin:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Waszmościowie.

 

Właśnie dostałem telefon od żony, że przyszły naszywki.

Mogę mieć ciężkawy weekend, bo żona w sobotę ma imieniny. Ale myślę, że na 99,9% w poniedziałek będę rozsyłał.

 

No to nara :buttrock:

Ale swoje to dzisiaj przyszyję :biggrin:

 

Ooooo, to super ! - Małżonce życzymy WSZYSTKIEGO NAJ..... , a Ty zacznij może od wtorku rozsyłanie, bo Poczta akceptuje tylko własne pomyłki (!) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To bardzo dobra wiadomość Yamak.

Radzę Ci iść za radą Starszego. Nic na pośpiech, bo z pocztą naprawdę nie ma żartów, zwłaszcza jeśli Ty się pomylisz. Tak więc najpierw weekend, później wypocznij, jeszcze później piwko, znowu wypocznij i wtorek, środa wysyłki. He, he.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej ŻONKI.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Żonie życzonka przekazałem. Dziękuje i mówi, że ja to jednak zawsze mam zaje..ste towarzystwo.

No się wie, co nie? W końcu nie każdy jeździ Vulcanem. Jednak postaram się w poniedziałek.

 

Nara :buttrock:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...