Skocz do zawartości

Afryka MAROKO 2010


Pawel34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W marcu planujemy wyprawe do Afryki (Maroko).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjec z ostatniej wyprawy, moze znajdzie sie ktos chetny. Im wiecej nas, tym koszty sa tansze.

 

Zapraszamy na stronkę internetowa naszego Klubu.

www.adventure-costablanca.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa, ale koszty takiej imprezy to porazka.. w dodatku cena nie obejmuje dotaria do maroko, tak?

 

za chyba niecalych 6000zl mielismy w dwie osoby podroz motocyklem do maroko.. 20 dni przejazdu przez europe, 10 dni w maroko i powrot rowniez 10 dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety, cena jest jaka jest, chce tylko powiedziec, ze kwota zawiera noclegi w hotelach, wyżywienie i to co jest najdrozsze nasze motocykle. W Polsce wypożyczenie na godzine motocykla to koszt ok 150 zl. Tutaj 7 pełnych dni.

Spotykamy sie w Alicante, lub Maroco. Bilety lotnicze do Hiszpanii na ta chwile kosztuja 200 zl. w obie strony wiec nie jest to zabojcza cena.

Jesli bylo by wiecej osob chetnych, koszty sie obnizaja.

Ponadto jesli ktos przyjechal by z wlasnym sprzętem, mysle ze koszty spada o jakies 700 Euro.

Mamy w teamie głównego mechanika KTM hiszpania R.Dakar, wiec awarie nie grozne.

Najważniejsze sa niezapomniane wspomnienia na cale zycie, a uwierzcie mi takie w tym roku byly!

Odnosnie komercji:

 

Club ACB powstal z mysla o polskich maniakach 2 kolek. Nie jestesmy biurem podroży i nie czerpiemy zysków finansowych z tych imprez, to na czym nam zalezy, to przede wszystkim integracja i wypromowanie talentów. (w Polsce takich wielu, tylko niestety system na to nie pozwala)Pozdrawiam.

Mamy sponsora, DUK-graphicas, ktory dofinansowuje nasz Club i to w zupełności nam wystarcza.

 

 

Edytowane przez Pawel34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kalkulacja kosztów to horror. Proponuję wyprawę na własną rękę, samolotem do Marakesz, tam wypożyczyć skuter za 20 EUR dziennie i objechać Atlas. Zdjęcia z mojej podróży;

http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=3317

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kalkulacja kosztów to horror. Proponuję wyprawę na własną rękę, samolotem do Marakesz, tam wypożyczyć skuter za 20 EUR dziennie i objechać Atlas. Zdjęcia z mojej podróży;

http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=3317

 

szacunek, genialna sprawa :lalag:

gora za 3-4 lata wracam w tamte strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../

Club ACB powstal z mysla o polskich maniakach 2 kolek. Nie jestesmy biurem podroży i nie czerpiemy zysków finansowych z tych imprez, to na czym nam zalezy, to przede wszystkim integracja i wypromowanie talentów. (w Polsce takich wielu, tylko niestety system na to nie pozwala)Pozdrawiam.

Mamy sponsora, DUK-graphicas, ktory dofinansowuje nasz Club i to w zupełności nam wystarcza.

chłopie

a świstak siedzi i zawija w te sreberka ..

jak dla mnie nie ma problemu mozecie zarabiac i nic w tym nie widze nagannego ostatecznei biznes to biznes

ale nie lubie jak ktos banialuki wstawia za ta cene 2300 ojro/tydzien spokojnie mozna znależć oferte komerycjna firm które na tym zarabiają (oczywisice mówimy o maroku)

pracowałem dla takiej firmy przez kilka miesięcy jako kierowca-mechanik to wiem co piszę wiec, jesli na tym nie zarabiacie to po prostu żle kalkulujecie za 2000 ojro mozna spokojnie załtwic komercyjne maroko razem z motocyklami samochodem wsparcia z mechanikim i żarciem

na tak ale wtedy z reguły spi sie pod namiotem i zapipeprza po terenach gdzie nie ma hoteli

z drugiej strony to 7 dni na maroku ? mało kolego mało z reguły oferty komercyjne opiewaja na 14 dni i to wtedy ma sens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Strona nie działa !!! :( , jakie linie latają do Hiszpanii za dwie stówy?

W ogóle ciekawy temat, apropo kosztów, 2300 euro to troche dużo. Widziałem podobne oferty po 2000 E, ale liczą się szczegóły. Nie ma tego co porównywać do wynajmowania skuterka (czemu nie roweru), na przygotowanie motocykla i części eksploatacyjne też idzie trochę kasy (no i nie każdy ma wścieklaka w garażu co by się przyjemnie po pustyni latało).

Trzeba tylko troszkę poczekać aż wszyscy zaczniemy zarabiać w E :)

Edytowane przez mizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu planujemy wyprawe do Afryki (Maroko).

Im wiecej nas, tym koszty sa tansze.

 

 

 

Czymś to możesz uzasadnic ? Zaliczyliśmy z kolegami i koleżankami z tego forum dwukrotnie objazdówkę po Maroko, latem planujemy tam kolejny wypad, ale do głowy by mi nie przyszła cytowana powyżej teza ? Mało tego. Uważam, że im mniej nas tym jest taniej, szybciej, więcej. Do tej pory uważałem, że nigdy bym się nie zdecydował na wyjazd tam w więcej niż 3-5 motocykli.

 

A zatem skąd taki wniosek ?

 

Pzdr

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...