Skocz do zawartości

ZLOCIK VULCANÓW 9-11 lipiec 2010


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Badger. Na kilku forach wpisy porobiłem. Dodałem też do tego nowego kalendarza zlotowego. Zobaczymy.

 

Czołem Kawaleros Vulcaneros.

Napewno już sprawdziliście miejsce zlotu. Ale jeżeli jeszcze ktoś nie obmacał tematu to wpiszcie adres

 

www.fijałkowo.pl a następnie wejdźcie na: Gościniec Pod Kasztanem - Start. Tam będzie nasza baza.

 

Nara :buttrock:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No Panowie, to tak coś na początek:

 

VULCANERIA 2010

 

 

Wersja mocno podstawowa, tak na szybko. Dajcie znać co tam wrzucić.

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, to tak coś na początek:

 

VULCANERIA 2010

Wersja mocno podstawowa, tak na szybko. Dajcie znać co tam wrzucić.

Po dopracowaniu można umieścić

tutaj

http://www.moto-kalendarz.pl/

i tutaj

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, mała zmiana na stronie.

Po pierwsze uznałem, że nie ma sensu robić strony tylko pod zlot - jak już robimy to dla nas wszystkich. Więć postawiłem stronę o (jak to ktoś pięknie powiedział) Vulcanerios. Może kiedyś powstanie polski chapter VROC to będziemy mieli już jakies podstawy.

 

Pod tym linkiem VULCANERIA jest mój pomysł na mapę strony. Jak uważacie, ze trzeba coś wywalić lub dodać to dajcie znać. Mam nadzieję też na Waszą pomoc bo coś czuję że sam nie dam rady uzupełnić wszystkich działów.

 

Yamak24, daj i jakieś namiary na siebie (wyślij na PW), muszę coś napisać o organizatorze zlotu. Jak masz jeszcze jakieś szczegóły dotyczące imprezy to tez daj znać.

Mapkę dojazdu w dziale zloty umieszczać??

 

 

Uwaga: stronka na serwerze darmowym więc mogą wyskakiwać reklamy. Zbudowana na najprostszym kodzie HTML i css. Nie ma tu PHP, MySQL, skryptów javy, flasha, cms-ów itp.

Także treść poszczególnych stron jest ograniczona głównie do wolnego czasu wpisującego tekst :)

 

Ma ktoś dojście do jakiegoś taniego serwera??

 

Ma ktoś pomysł na adres strony?? Ta vulcaneria będzie dobrze??

 

Dajcie znać co robimy dalej - czy w ogóle jest sens tworzenia takiej strony??

 

PS. nie za bardzo miałem pomysł jak wkomponować ten ogień...

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, mała zmiana na stronie.

Po pierwsze uznałem, że nie ma sensu robić strony tylko pod zlot - jak już robimy to dla nas wszystkich. Więć postawiłem stronę o (jak to ktoś pięknie powiedział) Vulcanerios. Może kiedyś powstanie polski chapter VROC to będziemy mieli już jakies podstawy.

 

Pod tym linkiem VULCANERIA jest mój pomysł na mapę strony. Jak uważacie, ze trzeba coś wywalić lub dodać to dajcie znać. Mam nadzieję też na Waszą pomoc bo coś czuję że sam nie dam rady uzupełnić wszystkich działów.

 

Yamak24, daj i jakieś namiary na siebie (wyślij na PW), muszę coś napisać o organizatorze zlotu. Jak masz jeszcze jakieś szczegóły dotyczące imprezy to tez daj znać.

Mapkę dojazdu w dziale zloty umieszczać??

 

 

Uwaga: stronka na serwerze darmowym więc mogą wyskakiwać reklamy. Zbudowana na najprostszym kodzie HTML i css. Nie ma tu PHP, MySQL, skryptów javy, flasha, cms-ów itp.

Także treść poszczególnych stron jest ograniczona głównie do wolnego czasu wpisującego tekst :)

 

Ma ktoś dojście do jakiegoś taniego serwera??

 

Ma ktoś pomysł na adres strony?? Ta vulcaneria będzie dobrze??

 

Dajcie znać co robimy dalej - czy w ogóle jest sens tworzenia takiej strony??

 

PS. nie za bardzo miałem pomysł jak wkomponować ten ogień...

 

I tak wszystko całkiem dobrze wygląda w ostatnim miesięczniku było troszkę zdjęć i danych technicznych

VN800 możesz wrzucić

 

A vulcaneria.pl była by odpowiednim adresem strony

 

Pozdrawiam

Gregorio

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger super sprawa z tą stronką. :buttrock:

Początkowo może być na darmówce, a na zlocie będzie można obgadać co i jak, i ewentualnie zrobić zrzutę na wykupienie własnego miejsca na serwerze.

Można by też podczepić się z własnym forum Vulcanerii.

Z pewnością po pierwszym zlocie takie forum miałoby dobry start.

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger super sprawa z tą stronką. :buttrock:

Początkowo może być na darmówce, a na zlocie będzie można obgadać co i jak, i ewentualnie zrobić zrzutę na wykupienie własnego miejsca na serwerze.

Można by też podczepić się z własnym forum Vulcanerii.

Z pewnością po pierwszym zlocie takie forum miałoby dobry start.

:flesje:

 

 

forum podczepię jak będziemy mieli własny serwer z php i mysql. koszt domeny i serwera 100 MB to ~ 90 pln/rok, mogę się tym zająć i nawet pierwszy rok opłacić, ale trzeba będzie obgadać sprawę funduszu klubowego i skarbnika. Pytanie tylko: czy na dzień dzisiejszy ma to sens?

 

zaktualizowałem stronkę: VULCANERIA

 

potrzebni redaktorzy do pomocy

 

no i oczekujemy większego zaangażowania :)

 

 

 

 

 

Starszy, yamak24, Kuba2v dzięki za sugestie i uwagi

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :buttrock:

 

Zainteresowanych uprzejmie powiadamiam, że pokoje zarezerwowałem.

 

Jeszcze odnośnie klubu. Moim zdaniem tematy organizacyjne i wszystko co się wiąże z klubem obgadamy na zlocie. Łatwiej nam to pójdzie niż dyskusja na forum.

 

No i są jeszcze wolne pokoje na zlocik. No chyba, że ktoś woli namiot. Miejsca jest do bólu, ale po co wozić chałupę ze sobą.

 

Pozdrowionka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...