Skocz do zawartości

Werchowina moze coś więcej..


szymus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No ktos zapodał wiecej dokładniejszych fotek!!!!

Dla mnie Tez to moto bardzo przypomina ogara!!!!!!

 

Pozdrawiam Veteranos!! ;)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten moto

 

Nom wreszcie konkrety. Napisz jak się nim jedzi jakie sa osiągi awaryjność itp.

 

No podobny do Ogara

 

Nieprzypomina Ogara!! Jak już to ogara 205 do którego ktoś wrzucił silnik od komarka ;) Nom dobran troche przypomina ale tylko troche :( Ogar jest troche ładniejszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Co do osiągów to są niezłe...tylko niestety coś się zaczęło pieprzy* i uznałem że zrobie szlif cylindra, nowy tłoczek dam....i z gaźnikiem pogrzebie. V-max mysle że około 65km/h jak się go teraz ładnie dotrze...

Awaryjność to...nie najgorsza strona wiesi...jeździłem przez jakiś czas nią....i wszystko było ok do puki nie dałem się przejechać dziadkowi... a z resztą po szlifie można powiedzieć że będzie ideał. Mam jeszcze simsona s-51 enduro i Takiego włocha i musze przyznać że wierchowina ma wyśmienite tylne zawieszenie(czego o tych wszystkich motorkowych niby "up side down" powiedzieć nie można. Ogulnie dla fanów zsrr to mega bajer...

Chociaż jeździć też można bo papiery są....zarejestrowana jest.No jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie te moto kompletnie nie podoba! nie chcialbym takiego miec nawet w super stanie i za darmo... na moj gust to jest po prostu cholernie brzydkie!

 

Za darmo ja bym wzial - czemu nie :clap:...

 

Troszeczke podobna do ogara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części tzrba nieststy dorabiać.....jedyny minusna początku myślałem że można by od komara brać części ale ten silnik to się nazywa że s-58 a nie s-38

Opcjonalnie mozna kupić części używane ale nie polecam...nawet jeśli są w super stanie to niestety ruskie jest ruskie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...