Skocz do zawartości

Motocyklem do Anglii


Varg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz1221

ks-rider na dojazd do Anglii 5 dni. Miesiąc pobytu w Anglii no i potem podczas powrotu pozostaje jeszcze miesiąc wolny :buttrock:

 

 

wojtek-rr a bo mi się nigdzie nie spieszy :buttrock: Noclegi na polach namiotowych albo u życzliwych mieszkańców (chociaż z tego co już sam wiem, Niemcy od strony wschodniej nie są w ogóle życzliwych ), zobaczy się na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider na dojazd do Anglii 5 dni. Miesiąc pobytu w Anglii no i potem podczas powrotu pozostaje jeszcze miesiąc wolny :buttrock:

wojtek-rr a bo mi się nigdzie nie spieszy :buttrock: Noclegi na polach namiotowych albo u życzliwych mieszkańców (chociaż z tego co już sam wiem, Niemcy od strony wschodniej nie są w ogóle życzliwych ), zobaczy się na miejscu :)

 

Tak miedzy nami. Trasa do UK na nogi nie powala. Nie jest ani specjalnie fajna ani specjalnie dluga. Winkli jak na lekarstwo, przejazd autostrada na 125 - ce tez do hit'ow nie nalezy , mimo tego, ze sie da. Liczac koszta paliwa, czasu, zuzycia motocykla, opon. Nie oplaca sie, chyba, ze chcesz zaliczyc pare krajow i cosik tam po drodze zobaczyc.

 

Dlatego jestem zdania, dojazd do Niemiec a dalej promem do GB.

 

Na zyczliwosc mieszkancow to bym nie liczyl, niestety nie ta epoka.

 

Jezeli chcesz posmigac po fajnych winklach to przejazd przez Francje, Szwajcarie, Austrie czy Wlochy ( polnocne ) wynagrodzi Ci to znacznie lepiej. Wierz, ze warto !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz1221

Kompletnie chcę się wyzbyć autostrad w czasie jazdy do Anglii , w drodze powrotnej również zero autostrad , dlatego ta forma wydawała się najciekawsza. Szwajcaria, Austria i Włochy narazie są wpisane w plany, a jak to będzie to już wszystko zależy od $ i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider na dojazd do Anglii 5 dni. Miesiąc pobytu w Anglii

 

A ze tak zapytam, ile Ty na to kasy masz ?

Czy w UK bedziesz pracowal czy tylko wydawal kase ?

Bo tanio tam nie jest a siedziec miesiac .... no, no :clap:

Ja planuje jednego dnia dojechac, ale bede smigal z Berlina i autostrada caly czas :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak zapytam, ile Ty na to kasy masz ?

Czy w UK bedziesz pracowal czy tylko wydawal kase ?

Bo tanio tam nie jest a siedziec miesiac .... no, no :clap:

Ja planuje jednego dnia dojechac, ale bede smigal z Berlina i autostrada caly czas :crossy:

 

5 noclegow to minimalny koszt 150,- € ( o ile w tej sumie da sie wyrobic )

 

Podejrzewam, ze bedzie siedzial u kogos z rodziny.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeździłem dwa lata temu całą Szkocję i Anglię, kalkulowałem całość i ostatecznie wyszło mi że opłaca sie promem bo nie nabijasz tylu kilometrów po nieciekawych autostradach jeżeli celem są tylko i wyłącznie wyspy. Ja płynąłem z Hook van Holland do Harwich cena jakieś 150 GBP w obie strony. Na miejscu jeśli chodzi o noclegi to pełno B&B w cenie 25GBP ze śniadaniem. Ogólnie fajna wyprawa i wcale nie taka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] B&B w cenie 25GBP ze śniadaniem. Ogólnie fajna wyprawa i wcale nie taka droga.

 

Taaaaaaaaa

25 x 30 dni = 750 GB x 4,76 zl = 3570 zeta za samo spanie i sniadanie.

A gdzie jeszcze jazda na moto i tankowania + zwiedzanie ?

Chyba ze koles bedzie ten caly miesiac u rodziny gdzies siedzial, albo ..... ma bogatych rodzicow co mu sponsoruja wyjazd :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz1221

Już wszystko wyjaśniam. Jedyny koszt jaki pokryje to paliwo + noclegi podczas jazdy do Anglii. Na miejscu spanie u rodziny :) Planuje wyjechać tam na miesiąc do pracy, a to co zarobie wydać podczas powrotu właśnie na Varadero :) Takie ot plany na następne wakacje :) Z B&B skorzystam chyba w Anglii. Słyszałem, że jest to ciekawe rozwiązanie, więc czas wszystko sprawdzić :)

 

 

 

Pozdrawiam

Łukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz1221

Dobrze wiedzieć :)

 

 

Mam jeszcze do Was pytanie, orientujecie się moze, jakie są ceny pól namiotowych na wybrzeżach Niemiec i Holandii ? Chodzi o motocykl + jedna osoba + namiot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do Was pytanie, orientujecie się moze, jakie są ceny pól namiotowych na wybrzeżach Niemiec i Holandii ? Chodzi o motocykl + jedna osoba + namiot

 

szczerze ? To moze najpierw zdeklaruj sie co do Niemiec gdzie / w jakim rejobie chcesz nocowac, bo niemam ochoty tyle googel'owac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...