Skocz do zawartości

SZYBKA DO KASKU KOLOR IRYDIUM ZŁOTA LUB NIEBIESKA


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ.

MAM PRZEZROCZYSTĄ SZYBKE W KASKU AGV,ALE CHCE KUPIĆ KOLOR IRYDIUM ZŁOTĄ LUB NIEBIESKĄ.

CZY POPRAWIA WIDOCZNOŚC W DZIEŃ,TZN NIE PRZEPUSZCZA PROMIENI SŁONECZNYCH CZY JEST TYLKO WIZUALNYM GADŻETEM, NO I JAK WIECZORAMI BĘDE JEŹDZIŁ ALBO NAWET W NOCY TO CZY DAJE RADE CZY JEST W NIEJ ZA CIEMNO ?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda "kolorowa" szyba jest szybą przyciemnianą. W dzień super, natomiast w nocy nie jest to najlepsze rozwiązanie :/

Osobiście jeżdżę w Shoei'u i dla mnie przynajmniej jazda w nocy z kolorową szybką nie była zbyt komfortowa. Jednak taka szyba ogranicza pole widzenia :/ (jeszcze jazda po mieście, gdzie jest oświetlenie uliczne - może być, natomiast poza miastem to już masakra, kiedy trzeba się przemieszczać w niezłych ciemnościach). Dlatego też wybrałam szybkę progresywnie przyciemnianą (stopniowo przyciemniana od dołu ku górze).

Nie wiem jak to akurat wygląda w asortymencie AGV, ale może też produkują takie szybki.

Progresywna jest rewelacyjna! W dzień spełnia swoje wymagania, a w nocy jazda też jest przyjemna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuwka,o to mi chodziło.Myslałem że lustrzane szybki tylko odbijaja światło ale nie ograniczaja widoczności w nocy...a jednak.

 

pzdr

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cholerę mam wozić dwie szyby??? Szkoda mi miejsca na wożenie zbędnego tankbaga czy jakiegoś plecaka, żeby sobie wozić tylko szybkę :/ "Bez semsu"

Dlatego właśnie wybrałam szybę progresywnie przyciemnianą by znaleźć kompromis pomiędzy dwoma rodzajami szyb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można jeżdzić w okularach przeciwsłonecznych pod kaskiem, ja osobiście od kilku lat w ten sposób sobie radzę po tym jak przewożona w plecaku przezroczysta szyba straciła mocowanie. Przyjemniość wracania nocą w ciemnej szybie sprawiła, że wole jednak okulary które można schować pod siedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, Ty ewenemencie! :icon_mrgreen:

Mi by się nie chciało nawet myśleć czy zabrałam drugą szybkę czy też nie, a później w połowie drogi "O k...! Zapomniałam szyby i co ja teraz biedna zrobię" :icon_mrgreen:

A poza tym jak jadę sobie pozap..., to gdzie niby mam sobie wsadzić szybę po kombi? No, chyba, że sobie zrobię z niej ochraniacz cycków :icon_mrgreen: Bo brać specjalnie jakieś plecaki czy tankbaga tylko do tego celu, to bezsens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylem sceptycznie nastawiony do szybek przyciemnianych... nadal jestem....

ale tylko w nocy

 

szybka przyciemniana to chyba najfajniejsza rzecz na moto, do jakiej dalem sie przekonac...

ma to jednak swoje minusy, miasnowice ze w nocy ch... widac...

 

Mozna latac z druga szubka, co w miare mozliwosci polecam, a ja jako ze nie mam miejsca nigdzie, z plecakiem nie lubie to szybke jasna zabieram tylko wtedy gdy wiem ze bede po nocy latac gdzies dalej..

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu, musisz latać tylko w koło komina :bigrazz:

 

Ja do takich podstawych tobołków sprawiłem sobie tailbaga:

 

http://www.livefast.pl/axio-tail-bag-carbo...214-id-255.aspx

 

Piękna sprawa, polecam, nie trzeba zapie*dalać z wku*wiającym plecakiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu, musisz latać tylko w koło komina :bigrazz:

 

Ja do takich podstawych tobołków sprawiłem sobie tailbaga:

 

http://www.livefast.pl/axio-tail-bag-carbo...214-id-255.aspx

 

Piękna sprawa, polecam, nie trzeba zapie*dalać z wku*wiającym plecakiem :biggrin:

 

 

Właśnie w tym rzecz, że ja nie latam "wkoło komina" - nuda :icon_mrgreen: Jeśli już, to od razu trzeba sobie strzelić jakąś traskę, a nie okoliczne ganianie. A najlepsze są spontaniczne wypady, a wtedy nie wiesz czy wrócisz na noc do domu czy nie wylądujesz na plaży nad morzem :icon_mrgreen:

Tailbag'a też posiadam, ale po co się przejmować takimi rzeczami, targać to ze sobą bezsensownie. Tailbag czy tankbag tylko w dłuższych podróżach.

A poza tym lubię aerodynamikę swojego motocykla w oryginalnej postaci. Plus oczywiście kierowca :icon_mrgreen:

 

 

 

Strzelimy sobie parę fotek w kaskach :biggrin:

 

Pod warunkiem, że bez kombinezonów :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...irydium rainbow... latam w niej w dzień i w nocy - widać wyśmienicie

 

O, to chyba AGV różne szyby wypuszcza. Oczywiście mówisz o jeździe na trasie w nocy, gdzie jedynym źródłem światła są lampy motocykla?

 

Jak ktoś wcześniej pisał - > W mieście może być. Na trasie to jakieś nieporozumienie / samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...