Skocz do zawartości

MOTO Tor u Generała w JENIKOWIE


generał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym odwiedziłem MOTO TOR w JENIKOWIE(miejsce stworzone prze ze mnie dla nas wszystkich) i okazało się za wszystkie banery reklamowe naszych szczecińskich firm motocyklowych zostały skradzione!,a moja przyczepa campingowa splądrowana ,wyrwane drzwi wejściowe,połamana szyba,i służyła za noclegownie jakiemuś ZŁODZIEJOWI

(chciał się przespać,bzyknąć ,wypić piwo -Oki ,ale po co niszczyć?).PYTAM dlaczego w naszej pięknej Polsce wszystko trzeba pilnować,zamykać,chować i mieć na baczności przed BYDŁEM bo jak inaczej to nazwać?POZWALAM korzystać za darmo,inwestuje ponosząc koszty nie rekompensując ich w żaden sposób,a tu takie COŚ przyjdzie i niszczy,kradnie i nie szanuje co ma podane pod ryj za darmo !

Jak tu MIEĆ coś,dawać i mieć z tego radość jak już kilkakrotnie sytuacja się powtarza,i serce pęka....jestem tak zły ze nie wiem co!złyA może trzeba być chamem,zbójem,bandyta spostrzeganym przez innych i w komara udo mieć wszystko i wszystkich w koło i cieszyć się krzywda innych jak TEN,CI co zrobili mi to samo ,ręce opadają a bezsilność dobija bo POLICJA wie kto ale zrobić nic nie może,już nie mówiąc o tym ze nawet nie ma aparatu by sfotografować szkody i straty.A JAK TO MÓWIĄ RUSZYSZ GÓWNO A ZA CZŁOWIEKA IDZIESZ SIEDZIEĆangrydajesz serce a plują ci na plecy,ZA CO TO?komara komara udo i co tam jeszcze można wpisać....złyzły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

W SOBOTE 9 KWIETNIA od godz 10 na MOTO TOR w JENIKOWIE będą prowadzone przeze mnie prace przebudowy wjazdu na miejsce spotkań WSZYSTKICH CHĘTNYCH TAM UCZESTNIKÓW,zostały poobcinane drzewa wiec drewna na ognisko jest sporo .ZAPRASZAM wszystkich chętnych na przelot w tamta stronę i zabranie kiełbaski pod rękę,zrobimy ognisko:)

 

JAK KTOŚ MA OCHOTKĘ POLATAĆ WŁASNYM MOTO LUB AUTEM PO GÓRKACH WPODMOKŁYM TERENIE MOŻNA PRÓBOWAĆ-WSTĘP ZAWSZE WOLNY:)

 

może ktoś z Was będzie miał jakieś sugestie jak zagospodarować,zmienić,coś upiększyć by owe miejsce było dla wszystkich pożyteczne I SPRAWIAŁO NAM PRZYJEMNOŚĆ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W piatek 10.08.2012 około południa zapraszam na MOTO TOR Jenikowo na testy BAGGIEGO,potem udajemy sie na zlot w NOWOGARDZIE,WIEC piateczka paliwka w garsc i jazda kto ma ochotke posmigac:)

 

poszukiwana jest nadal osoba chetna nawiazac wspołprace....

http://tablica.pl/of...ha-ID12q7z.html

post-5889-0-93790500-1344490338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...