Skocz do zawartości

Parada motocyklowa u Stasia!


Aganieszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna pogoda pozwolila na przejazdzke, moto-spotkanie i odprowadzenie mlodych na slubny kobierzec. Zrobilismy troche halasu i zamieszania... jak to okreslil Palec: "kury w okolicy jeszcze przez tydzien nie beda sie niesc" :icon_razz:

 

Z powodu nieobecnosci Kasi za moimi plecami, tylko troche fotek z naszych miedzyjazd... oto one: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/ParadaUStasia141109#

 

Sezon nigdy sie nie konczy :flesje:

 

Zdrowka! R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna pogoda pozwolila na przejazdzke, moto-spotkanie i odprowadzenie mlodych na slubny kobierzec. Zrobilismy troche halasu i zamieszania... jak to okreslil Palec: "kury w okolicy jeszcze przez tydzien nie beda sie niesc" :icon_razz:

 

Z powodu nieobecnosci Kasi za moimi plecami, tylko troche fotek z naszych miedzyjazd... oto one: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/ParadaUStasia141109#

 

Sezon nigdy sie nie konczy :flesje:

 

Zdrowka! R. :wink:

 

 

Faktycznie, parada się udała :biggrin: Nie wiem jak przed Mszą było, ale po niej było super :clap: Niechaj Im się dobrze żyje :flesje:

 

No Robciu, super zdjęcia, ale muszę z bólem serca stwierdzić, że Kasia to lepszy fotograf :icon_razz: A Wam jeszcze raz serdecznie gratuluję!! :biggrin:

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]No Robciu, super zdjęcia, ale muszę z bólem serca stwierdzić, że Kasia to lepszy fotograf :icon_razz: [...]

 

...zdecydowanie sie z Toba zgadzam - zawsze Kasia fotki pyka, ale w obecnej sytuacji 'lepszy rydz, niz nic' :icon_razz:

 

[...]A Wam jeszcze raz serdecznie gratuluję!! :biggrin:

 

...dziekujemy bardzo :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiegoś śledzika uda się zorganizować...

 

No właśnie wczoraj poruszyliśmy temat śledzika i doszliśmy do wniosku, że trzeba dotrzeć do Waldusia, coby mógł zapytać czy można wynająć salę w Niemcach na któryś wieczór :icon_biggrin: :crossy:

 

(...) a ja musiałem do ******* wawy jechać... :/

 

 

Ooooj, znam te ból, bo dziś i ja muszę jechać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widać na fotkach,że godnie reprezentowaliście środowisko motocyklistów na tej jakże podniosłej uroczystości.

Panna Młoda fajna babka :biggrin:

A i pogoda zachowała się kulturalnie i słonko świeciło :biggrin:

Teraz tylko słoneczka na Nowej Drodze Życia dla świeżo upieczonych Małżonków a za czas jakiś potomstwa ,coby na kolegę Stanley'a "Dziadziu" :biggrin: mówić.

 

Wszystkiego NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

od Stępniów czyli Joaśki i Czesława :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na fotkach,że godnie reprezentowaliście środowisko motocyklistów na tej jakże podniosłej uroczystości.

Panna Młoda fajna babka :biggrin:

A i pogoda zachowała się kulturalnie i słonko świeciło :biggrin:

Teraz tylko słoneczka na Nowej Drodze Życia dla świeżo upieczonych Małżonków a za czas jakiś potomstwa ,coby na kolegę Stanley'a "Dziadziu" :biggrin: mówić.

 

Wszystkiego NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

od Stępniów czyli Joaśki i Czesława :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Joaśka

Witam;) Wypowiadam się Ja Stanley;)

W imieniu swoim i nowożenców,serdrecznie chcielibysmy podziękować,za tak miłą i estetyczną oprawę naszej uroczystości;))

W Podziękowaniu zapraszamy na...........sobotę (21 listopad) godz 15 na grila i piwko;))...Zapraszamy.....;))

(proszę o przekaz pantoflowy braci motocyklowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

http://picasaweb.google.com/marcin.czajson...812827257050562 <-- hmmm... wyjatkowo interesujace ujecie :icon_twisted: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/marcin.czajson...812827257050562 <-- hmmm... wyjatkowo interesujace ujecie :icon_twisted: :icon_razz:

 

Heh to jakieś przypadkowe wciśnięcie spustu aparatu ;) Nie wybierałem zdjęć tylko wrzuciłem cały katalog, żeby każdy mógł zobaczyć to co widzieli uczestnicy grilla u Stasia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...