Skocz do zawartości

Siodło


jerzyk7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie,czy ktoś z was próbował podnieść wysokość siodła w czoperku za pomocą tapicerki siodła?

Chodzio to że jestem dość wysoki jak na ten moto,w czasie jazdy nogi trochę skulone i na dłuższych trasach trochę męczące.Ponieważ chciałbym zatrzymać ten motorek na dłużej/to prawie zabytek/więc było by dobrze żeby nim też trochę pojezdzić.Myślę o nowym obszyciu siodła i zwiększeniu wysokości za pomocą gąbki.Wiem,mogę zrobić podesty,wysunąć do przodu.Nie chcę w tym moto tego robić.Po prostu za słaba konstrukcja ramy,zbyt delikatna.Mam pytanie jeżeli ktoś coś takiego robił;jak ze stabilnością na zakrętach bo środek ciężkości się moim zdaniem zmieni.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jerzyk...mimo że jesteś myśliwym :banghead: to Ci doradze,weż,że sobie chopie podłóż szmate pod dupsko,i bedziesz miał wyżej :biggrin: hehe taki żarcik :wink:

 

P.S. zerknij no w koncu, do tematu kawasaki ltd 440 bo nic sie tam nie dzieje :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk...mimo że jesteś myśliwym :banghead: to Ci doradze,weż,że sobie chopie podłóż szmate pod dupsko,i bedziesz miał wyżej :biggrin: hehe taki żarcik :wink:

 

He,he,szmaty nie podłożyłem ale zrobiłem nowe obszycie z podwyższeniem.Kupiłem drugiego ltd-eka i to siodło przerobiłem.Na razie się przyzwyczajam,jest trochę dziwnie/mam 183cm/ ;) ,ale zadanie co do wysokości spełnia w 100%

:clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kiedyś i usiłowałem wydobyć z gościa (mocno antypatyczny) jakieś informacje. Nie wygląda to wesoło bo właściwie musisz kupić kota w worku. Nie ma możliwości sprawdzenia przed zamówieniem. Oni biorą miarę, później jeździ się na przymiarki (jak do krawca) i podobno powinno być dobrze. A jeżeli nie będzie, to trzeba robić jeszcze raz. I jeszcze raz płacić.

A przecież inaczej odczuwa się siedzenie tylko siedząc a inaczej po dłuższej jeździe, więc te przymiarki mnie nie przekonują.

Twój wybór ........

pzdr

 

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...