Skocz do zawartości

Karta motorowerowa od 15 lat ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale powiedz który trzynasotlatek jest dojrzały?

Taki sam jak 16 latek. Naprawde niejeden 13 latek może być dojżalszy od 16 latka!

 

może... ,ale nie wszystkie przypadki.

jak bedziesz miał 17 lat to zabaczysz jak się zachowują 'gimnazjaliści'.

Bez obrazy ,ale niktórych sam bym zastrzelił :twisted:

 

a karte zrobiłem jak miałem 14 latek :D komarem smigałem już Hohooo ... albo jeszcze dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz miał 17 lat to zabaczysz jak się zachowują 'gimnazjaliści'.

 

potwierdzam, w gimnazjum zachowywałem się bardziej dziecinnie jak w podstawówce... cóż taka klasa mi się trafiła, a "kto z kim przystaje, sam taki się staje"... :roll: :mrgreen:

 

 

ale osób które jeżdzą tak rozważnie [powoli?] jak ja na początku, nawet wśród 'starszych rówieśników' jest niewiele (osobiście nikogo takiego nie spotkałem :-D - wszyscy pierwszego dnia sprawdzali jakie odejście ma maszyna :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gimnazjum zachowywałem się bardziej dziecinnie jak w podstawówce... cóż taka klasa mi się trafiła' date=' a "kto z kim przystaje, sam taki się staje"... :roll: :mrgreen: [/quote']

o gimnazjum już nic nie napisze bo wiadomo 8)

ale osób które jeżdzą tak rozważnie [powoli?] jak ja na początku' date=' nawet wśród 'starszych rówieśników' jest niewiele (osobiście nikogo takiego nie spotkałem :-D - wszyscy pierwszego dnia sprawdzali jakie odejście ma maszyna :D )[/quote']

ja tak samo - jak dosiadłem ogara tooo od razu sprawdziłem jaką ma V-max :mrgreen: i czegoś wtedy mi zabrakło ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją kartę to musiałem się namęczyć aby zdać wszystkie egzaminy. Same przygotowania do egzaminu z teorii trwały u nas pół roku (!) a na praktyki pojechaliśmy do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. A co do tematu to 13 lat to troche za mało aby dać komuś skuter osiągający prędkości ponad 70 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszego dnia sprawdzali jakie odejście ma maszyna

to jest normalne moim zdaniem :) kazdy z moich znajomy tak robil

 

:roll: sami potwierdzacie to co mówiliście o niedojżałości :-)

 

nie wiem czy to takie normalne, dla jednego mojego znajomego też to wydawało się normalne i pierwszego dnia rozwalił cebre f2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją kartę to musiałem się namęczyć aby zdać wszystkie egzaminy. Same przygotowania do egzaminu z teorii trwały u nas pół roku (!) a na praktyki pojechaliśmy do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego

I tak powinno byc ' date=' zeby potem mlody motocyklista wiedzial jak sie zachowac w kazdej sytuacji i znal na pamiec wszystkie przepisy i oczywiscie ich przestrzegal :)

 

 

A co do tematu to 13 lat to troche za mało aby dać komuś skuter osiągający prędkości ponad 70 km/h...

Ale dlaczego jezeli ma wystarczajaco duzo oleju w glowie to bedzie jezdzil nawet lepiej niz niejeden 16latek :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją kartę to musiałem się namęczyć aby zdać wszystkie egzaminy. Same przygotowania do egzaminu z teorii trwały u nas pół roku (!) a na praktyki pojechaliśmy do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. A co do tematu to 13 lat to troche za mało aby dać komuś skuter osiągający prędkości ponad 70 km/h...

 

Mój kolega dostał od ojca Yamahe sr 125 a miał 13 lat i 5 motorów za sobą yamaszka ta śmigała około 140 to co byś powiedział na to aha i wtedy niemiał jeszcze karty motorowerowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wcześniej jeździł sporo i ojciec mu "nawbijał" odpowiednio do głowy to co innego. Ale weź pod uwage te rzecze 13-latków którzy dosiadają odblokowanych skuterów i innych wynalazków jadących duuużo więcej niż przepisowe 45km/h zafundowanych przez bezmyślnych rodziców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu to 13 lat to troche za mało aby dać komuś skuter osiągający prędkości ponad 70 km/h...

Ale dlaczego jezeli ma wystarczajaco duzo oleju w glowie to bedzie jezdzil nawet lepiej niz niejeden 16latek :P :)

mówisz tak bo sam masz troche ponad 13 lat :P

jak będziesz miał więcej lat (np.16 :twisted: ) to co innego powiesz 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIJO napisał:

olek89 napisał:

A co do tematu to 13 lat to troche za mało aby dać komuś skuter osiągający prędkości ponad 70 km/h...

 

Ale dlaczego jezeli ma wystarczajaco duzo oleju w glowie to bedzie jezdzil nawet lepiej niz niejeden 16latek  

 

mówisz tak bo sam masz troche ponad 13 lat  

jak będziesz miał więcej lat (np.16  ) to co innego powiesz  

 

No nie wiem ja twierdzie ,ze nie jeden 13 jezdzi lepiej niz niektorzy 16latkowie tu masz przyklad http://www.youtube.com/watch.php?v=SutexKrQ2gE (wymiatacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...