Skocz do zawartości

KIominezon 4SR


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A więc kombinezon 4SR po dwóch sezonach rozpruł się w kroczu :biggrin: Na łączeniu skóry z materiałem. Dwa seozny to chyba jednak za krótko?

 

no i to jest podsumowanie niestety tanszych marek.

Razem z kolega kupowalismy w 2008 kombiki...

Ja Alpine, on Dainesa...

Ja nawinąłem od tego czasu 60.000 km w słońcu, w deszczu, w Polsce, na południu europy i nic sie nie stało.

Kolega nawinął ok 25.000 km W Dainesie i tez nic..

 

Miałem Padane (obecny 4SR), w której zrobiłem 15.000 km i przy każdym deszczu miałem przebarwioną skórę, na dupie po 10.000 wisiał jak pielucha, szwy pękały i ogolnie nie za fajnie oglądał.

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał.

Masz 1000 zł na kombik, kupisz Tschula

Masz do 2000 zł na kombik, kupisz 4SR albo polujesz na okazję w markowych

Masz powyżej 2000 zł - kupujesz markowe.

 

Z rękawicami maiłem kiedyś podobnie.. W obecnych mam też nawinięte (alpina) 60.000 km i ani razu nie miałem po jeździe w deszczu przefarbowanych dłoni, skóra nie wytarła się. W Polednikach, Proracerach po 10.000 km rękawice mogłem wyrzucić na śmietnik

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rękawice 4SR to temat na osobny esej :) Kumpel też ma rękawice 4SR. Byle co, dwa sezony i się rozpadają. No chyba, że ktoś potrzebuje "zapchej dziura":

 

http://www.4sr.pl/katalog/moto-rukavice/sp...p-black-29.html

 

Ciekawe:

 

http://www.4sr.pl/katalog/moto-kombinezy/k...odnikow-40.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie dobre powiedzenie które się sprawdza - "Nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy" - bo zwykle trzeba je kupować wielokrotnie częściej niż te markowe. Np.: mam swoje skóry Dainese od 9 lat, nic się z nimi nie dzieje a przecież przejechały od cholery km w różnych warunkach, teraz będę zmieniał bo już chciałbym nowszy model :)

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym, że kumpel dwa lata temu dysponował budżetem 3 tysięcy, w których musiał zmieścić się z kombinezonem, rękawicami i butami. Dwa lata temu kombiak kosztował 1700, gdzie wówczas najtańszy chociażby Berik kosztował 2800 zł. Wybór był oczyswisty. Teraz już mniej, ponieważ dużo lepszej jakości Berika można kupić już poniżej 2500 tysiąca. W tym momencie wiadomo już, że warto dołożyć te kilka stów i mieć coś z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombiaki 4sr sa bardzo wysokiej jakosci... rekawice sa do bani i pojecia nie mam czemu sa tak drogie...

obecnie kupuje sobie stylowa kurtke 4sr rebel black i bede w niej ganial na gixxie... ;) zawalista jest juz sie przymierzalem... ;)

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...