Skocz do zawartości

Hayabusa 1999


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, hayka w pełni sprawna, szlifowałem ją ale konstrukcja nienaruszona a plastiki wymienione na całe pod kolor, nic nie lakierowane ani szpachlowane, jedynie dekiel alternatora przetarty-nie znalazłem jeszcze takowego w rozsądnej cenie... Cena za moto 17 000 PLN z możliwością dogadania sie ;) Pzdr :icon_biggrin:

 

AHA, szyba MRA, białe kierunki i lampa, kominy Yoshimura RS-3, prawy przytarty, dorzucam org. kominy, kierunki , lampę i szybę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy czemu decyzja o sprzedazy moto??Mam znajomego co szuka Hayki.Daj tylko jakies fotki i kontakt do siebie ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/members/rudyfws/99hayabusa/ odpowiedz prosta Panowie, kupując Haykę spodziewałem sie ciekawszych przeżyć, sprzęt ciężki, mocy i momentu ma pod dostatkiem to duży plus, ale hamulce też bez szału (tymbardziej w gumiakach) prowadzenie dość dobre ale masa sprzeta w tym nie pomaga. Chcę coś poręczniejszego, ale także ze smakiem coś również kultowego, tak Yuby , dobrze wiesz, że myśle o ostrej V2 i tu pojawia sie SP-1 lub TLR (pisałem chyba w którymś Twoim temacie) coś czym będę mógł zbudzić moje małe miasto wracając w nocy do garażu :) Cały czas pamietam jak dobrze mi sie latało starą wysłużoną VFR`ką ... Zakręcony Wariacie kontakt do mnie masz na mojej karcie, ciągle aktualny. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy,więc dałem namiary znajomemu z forum gsxf.pl i pewnie sie jutro odezwie :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzieki za zainteresowanie, sprzet jak juz mówiłem jest po szlifie a nawet 2 ;) dzien po dniu ale na dzien dzisiejszy widac to tylko po deklu i kominie, owiewki kupiłem inne w tym samym orginalnym malowaniu. Nie ukrywam tego bo po co, 80%-90% 10 letnich plastikowych sprzetów w PL kiedyś gdzieś leżało , pytanie tylko jak zostało zrobione... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzieki za zainteresowanie, sprzet jak juz mówiłem jest po szlifie a nawet 2 ;) dzien po dniu ale na dzien dzisiejszy widac to tylko po deklu i kominie, owiewki kupiłem inne w tym samym orginalnym malowaniu. Nie ukrywam tego bo po co, 80%-90% 10 letnich plastikowych sprzetów w PL kiedyś gdzieś leżało , pytanie tylko jak zostało zrobione... Pzdr.

 

 

Jaki jest przebieg ???

 

Nie moge sie do Ciebie dodzwonic, nikt nie odbiera. Kolega PZW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie koledzy dogadujta,oglądajta...kupujta lub sprzedajta ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na siłę ! Ale cieszyłbym sie gdybym pogonił hayę, chyba jeszcze nie dorosłem do takiego klamota, a pomyśleć ,ze rok temu marzyłem o hayce , czy tam XX`ie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayka jak najbardziej piękna faktycznie przyznać trzeba że po szlifie ie widać nic.....trzeba zaglądnąc jedynie pod plastiki gdzie jest przetarty dekielek..ale nie am co się ukrywać motocykl nie jest nowy i nie oczekujmy sie pioronujących wrażeń no chyba że z jazdy bo w końcu jak wszystko co stare (ale mlode duchem) keidyś coś z tym było a tu jak widać cała prawda powiedziana bez maskowania czego kolwiek...

widizalęm oglądalem jeżdzić nie miałem okazji ale wygląda i spisuje sie pięknie...

kazdy wie jakim motocyklem jets haya wiec ten kto szuka tego wie czego moze sie sppodziewać albo i nie wie ...

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...