Skocz do zawartości

Polowanie na czerwony Pazdziernik - wypad w Bieszczady


wieslawpas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuje zorganizowac wyjazd w Bieszczady na poogladanie pieknej polskiej jesieni w Bieszczadach, bo tam jest ona najpiekniejsza. Termin to poczatek pazdziernika pierwszy weekend czyli 1-4 pazdziernik. Ewentualnie dzien dwa dni dluzej. Jesli zglosza sie chetni to znajde nocleg w Solinie. Jesli jest ktos chetny

niech pisze.

 

 

Wieslaw

cbr1100xx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam chęć w tym sezonie gdzieś się jeszcze przejechać troszkę dalej (mam na myśli Polskę) Bieszczady mogą być! Jeżeli pogoda dopisze to chętnie bym się z wami przejechał. Termin mi pasuje, tylko myślę o 2-dniach, może 3-ech

 

Pozdrawiam

ZIBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mnie to juz wiesz wszystko

co do spotkania-

tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=99329&st=2100 masz temat, sadze, ze jutro padnie miejsce spotkania (zwykle wylotowka w odpowiednia strone lub np. torwar, godz. 17.30) i cel wyjazdu - 20-30 maszyn, odleglosc sr. ok. 60km w jedna strone, miejsce - jakas knajpa pod Warszawa, cel-wspolna jazda, pogaduchy, konsumpcja rybki (lub innych specjalow), powrot solo badz w podgrupach w dowolnym czasie, predkosc- tam:przepisowa (kolumna), powrot: co kto lubi.

jest fajnie;)

 

wlasnie pojawil sie cel na srode:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1496117

Edytowane przez sowa4

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie zdazysz do Gniazda na 21

 

Cześć.

Ja bym poprawił taki wypad ale jakos z początku listopada o ile nie bęzie deszczu i w miare ciepło.

Tez bym chętnie zebrał małą grupkę.

Ale nie tylko po to aby dupe przewieźć ale przejść przez 2 dni anstepujące szlaki

Ustrzyki - Połonina Caryńska - Połonina Wetlińska - Smerek

Ustrzyki - Tarnica - Wołosate

 

Późną jesienią jeszcze tam nie byłem, a ponoć najpiękniej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich..jestem tutaj nowy i widze ze macie ochote ruszyc na poludnie i to na początku pazdziernika.Ja trzeciego lub czwartego wybieram sie na zakonczenie sezonu do Malej..bardziej wtajemniczeni wiedzą na pewno o co chodzi takze moze ktos z Was tez tam leci?pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...