Skocz do zawartości

3 akcje w Domach Dziecka - wrzesień, Warszawa


garbatymarcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bułem i widziałem - nie wiem kto był bardziej zaskoczony - pracownicy że przyjechaliśmy, czy my że dzieciaków nie ma bo pojechały na rowerach na wycieczkę....

... na szczęście nastąpiło szybkie przegrupowanie - i wbrew organizatorom, nalot się udał!!

 

Raz dwa pojechaliśmy do sklepu ogarnąć miskę - ognisko się zrobiło w 5 minut - a główna atrakcja nalotu przyjechała między innymi pod moją dupą (czyt motocykle)

 

ot co - ORGANIZATORZY - żółta kartka i tyle

i właśnie dlatego się udało

zaskoczenie było ale i szybka organizacja w efekcie dobrze wyszło

:buttrock:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co fenix wypisuje ze: pelna kiszka ?? :eek:

Az mnie sie nie chcialo wierzyc ze cos bylo nie tak, ale .... skoro byl, widzial to wie jak bylo :icon_eek:

fenix prawdę pisał na początku zaskoczenie nikt nic nie wie organizatorów brak :banghead:

ale sytułacja ogarnięta w mig została ściepa na kiełbaskę i zakupy, konkursy wymyślone, dzieciaki powożone mi się podobało (nam się podobało )

ps: mały michałek najmłodszy i taki smutny był ale jak wpychał w siebie kolejną krówkę to mu buzia poweselała.

 

heh moja choroba nazywala sie praca...a tak to chociaz mogl bym Cie poznac :P

Powozic dzieciaki....i co to ma znaczyc ze do przyszlego roku??Jeszcze w grudniu są Motomikołaje na które już teraz zapraszam :icon_razz:

w grudniu to chyba samochodem.

ja tam poznałam dużo ludzi ale za cholerę nie wiem który to był fenixs ,pewnie tak samo byśmy się poznali i my nie wiedząc nawet że się poznajemy więc nie ma czego żałować. :biggrin:

Edytowane przez manka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka rok temu bylo nas kolo 150motocykli (morsów-mikołajów było koło 200) :P

Fotki są gdzieś na forum :) Nie było tak źle...ślisko nie było...mimo porannych opadów deszczu,później wyjrzało słońce :-)

 

Ja tam Fenixa ostatnio pod Fortem Wola widziałem(ale wtedy był bez płonącej przyłbicy) :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenix prawdę pisał na początku zaskoczenie nikt nic nie wie organizatorów brak :banghead:

ale sytułacja ogarnięta w mig została ściepa na kiełbaskę i zakupy, konkursy wymyślone, dzieciaki powożone mi się podobało (nam się podobało )

ps: mały michałek najmłodszy i taki smutny był ale jak wpychał w siebie kolejną krówkę to mu buzia poweselała.

w grudniu to chyba samochodem.

ja tam poznałam dużo ludzi ale za cholerę nie wiem który to był fenixs ,pewnie tak samo byśmy się poznali i my nie wiedząc nawet że się poznajemy więc nie ma czego żałować. :biggrin:

Ja to ten w kasku z areografem - trudno nie poznać :-))))

 

Manka rok temu bylo nas kolo 150motocykli (morsów-mikołajów było koło 200) :P

Fotki są gdzieś na forum :) Nie było tak źle...ślisko nie było...mimo porannych opadów deszczu,później wyjrzało słońce :-)

 

Ja tam Fenixa ostatnio pod Fortem Wola widziałem(ale wtedy był bez płonącej przyłbicy) :icon_razz:

bardzo możliwe - ogarniam zawsze ogumienie w tomi-moto po drugiej stronie ulicy - a że tydzień temu dostałem od DD na dalibora blachowkręt w tylną oponę to musiałem się pokazać u chłopaków :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ten w kasku z areografem - trudno nie poznać :-))))

bardzo możliwe - ogarniam zawsze ogumienie w tomi-moto po drugiej stronie ulicy - a że tydzień temu dostałem od DD na dalibora blachowkręt w tylną oponę to musiałem się pokazać u chłopaków :-D

 

to wiem kto ty jak wracaliśmy to na światłach przed markami w okolicy remberszczyzny się spotkaliśmy.i na dalibora cię widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę się ociągaliście po trasie :-D

 

wyjechałem z 15 min po was :-D

 

ja miałem za duży kask nieco i przy 248km/h kask zgniatał mi nos do czaszki :-)

 

ale uśmiech twój na światłach było widać wyraźnie

uśmiechałam się bo ja serdeczna dziewczyna jestem.

dogoniłeś nas bo my tak rekreacyjnie 170 km/h tak się jeżdzi w grupie i gs-em :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uśmiechałam się bo ja serdeczna dziewczyna jestem.

dogoniłeś nas bo my tak rekreacyjnie 170 km/h tak się jeżdzi w grupie i gs-em :icon_mrgreen:

Ale narzekacie że puszki nie używają lusterek a sam musiałem się przebijać przez Wasze stado - nikt mi nie zrobił miejsca :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie że puszki nie używają lusterek a sam musiałem się przebijać przez Wasze stado - nikt mi nie zrobił miejsca :-P

fenix jak ty ponad 200 miałeś na liczniku to jak struś pędziwiatr tu patrzymy jesteś zaraz cię nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenix jak ty ponad 200 miałeś na liczniku to jak struś pędziwiatr tu patrzymy jesteś zaraz cię nie ma ;)

oooooooooo i tu przesada - to wy jechaliście pewnie 80km/h a ja poprostu gnałem 110km/h - tyle ile można max na drodze expresowej :icon_mrgreen:

 

zaraz nas za spam pogonią :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...