Skocz do zawartości

Jaki Naked?


Rekomendowane odpowiedzi

Myslisz ze jazda powyzej 130km/h na nakedzie to przyjemnosc? jak chcez zapie**alac to bierz plastika....

tak to przyjemność. przelotowe predkości w granicach 170 km/h to zadne wyzwanie a i utrzymywanie około 200 to nie wyzwanie. wazne jedynie by był dobry trakcyjnie.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, latales na nakedzie ??

na cebuli nie mam owiewki i jazda z predkoscia 130km/h nie jest niczym nadzwyczajnym, pier*olenie o trzymaniu sie ze wszystkich sil, ze rece odmawiaja posluszenstwa itp. jest sciemą...

Jedynym problemem jest wiatr... Jesli zaczyna sie mocny wiatr, a lecimy w trasie jakies 60-70km to te 130 moze sie okazac rzeczywiscie ciut za duzo...

Chociaz do tej pory raz mialem taka sytuacje...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, latales na nakedzie ??

 

 

CB 600 oraz Z750, przelatałem ze dwa sezony i w zaleznosci od wiatru było bardzo roznie. Typowe sprzęty na miasto, aczkolwiek da się polatac po winklach dosyć dobrze. Mi osobiście z całej 3 wybranej przez ilcaster'a najlepiej podoba się Hornet. Wrzucic oplot i sportowy wydech, ciekawa sprawa. Jednak za 8 niesamowocie ciężko będzie znaleźć coś godnego polecenia.

 

PS. 170km/h na nakedzie mi średnio się podobalo.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, latales na nakedzie ??

na cebuli nie mam owiewki i jazda z predkoscia 130km/h nie jest niczym nadzwyczajnym, pier*olenie o trzymaniu sie ze wszystkich sil, ze rece odmawiaja posluszenstwa itp. jest sciemą...

Jedynym problemem jest wiatr... Jesli zaczyna sie mocny wiatr, a lecimy w trasie jakies 60-70km to te 130 moze sie okazac rzeczywiscie ciut za duzo...

Chociaz do tej pory raz mialem taka sytuacje...

 

 

Potwierdzam, często latałem golasami powyżej 200 km/h a przelotowe na trasie utrzyzmaywałem takie same co na CBR czyli 150 -170 km/h, jednym golasem nawet 260 sie udało pojechać ale to już powoli łeb urywa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zastanawiasz się już tylko nad Bandziorem i SV, to wg. mnie wybór jest jedyny słuszny :) SV.

- bo silnik - Vka w mieście to cudo, kop od dołu, wąska, więc jazda między autami to pestka.

- bo waga - zalana SV waży niecałe 190kg, Bandzior z tego co pamiętam prawie 250 (poprawcie mnie jeżeli się mylę) i znowu jazda w mieście na tym motocyklu, to jak jazda rowerem

- bo spalanie, które w SV u mnie utrzymuje się na poziomie 5-5,5l / 100km

 

Wygląd - myślę, że oba te motocykle są równie piękne, ale znowu dźwięk na plus dla SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz bardziej przyblizam się do sv :)

 

tylko z tego co się doczytałem to od razu muszę wydech zmienić bo na standardzie niby dupa :)

 

tak jak patrzyłem dedykowany leovince to koszt z rzędu 1800zł

 

czy lepiej na allegro coś takiego za duzo mnie pln kupić?

 

i czy od razu db killera sciagać :D??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem bandita, w ktorym jest leo vince + killer.

Killer zostaje w domu, gdy latam po miescie, bo chce byc slyszalny, natomiast zawsze zakladam go w traski, by nie meczyc sobie uszu. Z jednej strony fajny jest taki ryk otwartego wydechu, a zdrugiej - milion decybeli ze sprzetu o mocy 78km to troche przerost formy nad trescia. Po zalozeniu killera dzwiek tez jest ladny i znacznie bardziej "miesisty". Gdybym teraz zmienial motocykl, nie patrzylbym w ogole na wydech. Poniewaz 90% km robie poza miastem, uwazam, ze seryjne tez sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o db killerze, chyba nie chcesz mieć z powrotem seryjnego odkurzacza :)

Ja tłumik kupiłem na ebayu US - dużo taniej.

 

patrzyłem dzisiaj na ebayu i faktycznie yoshiumure za 200$ można kupić albo innej firmy w podobnych cenach

 

a jak z kosztami transportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...