Skocz do zawartości

Motocyklista też może zostać św.Mikołajem


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

WITASKI!

 

Mikołajki coraz bliżej a co za tym idzie działania idą szybciej.

Jutro odbieram rysunki z Dziennika Wschodniego --- KONKURSOWE RYSUNKI.

Ponieważ do piątku jestem poza domem proszę by najpóźniej w niedzielę 8 listopada 2009r. kilkoro z motocyklistów przybyło na Sienkiewicza celem wybrania rysunków,które otrzymają nagrody oraz tego, który będzie zwycięzcą.

Trzeba parę spraw omówić i podzielić się zadaniami.

Pragnę poinformować,że otrzymaliśmy propozycję współpracy od motocyklisty ,który na co dzień zajmuje się fotografią,reportażem i wszystkim ,co związane z organizacją imprez i ich uwiecznianiem.

To dla mnie niesamowita pomoc jeśli taka propozycja zostanie zrealizowana.

Dziękuję Ci TOMEK!!!! :notworthy:

Miło,że są wpłaty na konto L.S.M. bo też się przydadzą.

Przypominam o wrzutach do puszek ew. wpłatach na konto i pomocy w postaci zdobycia gadżetów dla dzieci.

W połowie listopada będę miała informację z DD dotyczącą ile dzieci , w jakim wieku i jakiej płci spędzi Mikołajki w Domu Dziecka. Wtedy będzie jasne ,co najbardziej się przyda.

Oczywiście zasięgnę informacji u Szefostwa placówki w temacie ich potrzeb jako całości ( czy coś RTV czy inne artykuły).

Rozmawiałam z P. Ewą Dados organizującą Akcję "Pomóż Dzieciom przetrwać zimę" i wyraziła chęć współpracy z Nami. Mam się z Nią skontaktować w listopadzie bo wtedy będzie tworzył się sztab akcji obejmującej różne Imprezy dla dzieci.

Powiedziała mi,że ma szczególną słabość do motocyklistów :crossy:

Co będzie dalej przekaże na bieżąco.

Oki. To na tę chwilę tyle!

 

MIKOŁAJ!

Popijesz po imprezie :flesje: bo to też jest przewidziane.Ale jak narobisz zadymy w trakcie pobytu u dzieci to ...... lepiej nie będę pisać. :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam --- Joaśka :biggrin: :buttrock:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POWITAĆ!

 

Najświeższe info w temacie Mikołajek!

 

Wybrane zostały rysunki - zwycięzce konkursu i ten najciekawszy powędrował do rąk człowieka,który zrobi z niego plakat.

Mamy trochę sponsorów ale wpłat na konto maluśko :( ( to mnie martwi)

Jutro będę znała jak wygląda sytuacja w DD na ,do którego pojedziemy.

PLAN IMPREZY:

 

DATA: 6 GRUDNIA 2009r.

 

ZBIÓRKA: Plac Zamkowy godzina 10.30.

 

WYJAZD NA PARADĘ: godz. 11.15

 

WIZYTA W DOMU DZIECKA przy ul.GEN DUCHA - godz.12.00

 

Jesteśmy z Dzieciakami do 13.30.

 

POWRÓT NA DEPTAK ( ewentualnie pod Ratusz)- godz.14.00

 

Nasza obecność trwa do ok 15.30.

 

W tym czasie są niespodzianki czyli gadżety, wpisy do KSIĘGI ŻYCZEŃ dla Mikołaja ( tego co daje prezenty).Wybór najmilszego Mikołaj i Pani Mikołajowej. Jeszcze kilka konkursów jest w planie.

 

RIDER'S PUB - godz. 17.00 wręczenie nagród dla dzieci,które rysowały Mikołaja na motocyklu.

 

GODZINA 19.30. - jeśli będą chętni zorganizujemy imprezę dla Mikołajów na moto. Przecież też się napracowali i coś się za to należy :flesje:

 

 

Jeśli coś się zmieni dam znać!!!!

 

Puszki czekają na Wasze datki!!!!

 

Pozdrawiam --- Joaśka :crossy: :buttrock: :biggrin:

 

 

 

INFORMACJA!!!

 

Otrzymaliśmy na licytację,z której dochód przekażemy dla dzieci następujące gadżety:

 

1. KURS na Prawo Jazdy Kat. A w Szkole Jazdy " KULKA" ( 1 szt.) --- CENA WYWOŁAWCZA : 350 zł

 

2. Zabiegi dla Pań w Gabinecie Kosmetycznym Glamour ( 1 zestaw zabiegów) - CENA WYWOŁAWCZA : 70 zł

3. Plakaty z autografami Grupy WHEELIE HOLIX ( spece od stuntu)

http://www.wheelieholix.pl/gallery/albums/...24-DSC06780.JPG

 

Do licytacji są dwa plakaty: CENA WYWOŁAWCZA - 55 zł sztuka.

 

LICYTACJA zaczyna się dziś 22 Listopada 2009 r. o godz.20.00 a kończy 4 grudnia 2009r. o godz.20.00

 

Jeśli posiadacie ciekawe gadżety do licytacji to dawać znać :icon_biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do władz LSMu... Jeżeli coś kombinujecie z klubem VW to wypadało by poinformować o tym członków...

 

Mi sie osobiście to średnio widzi z jednej prostej przyczyny...

 

sama nazwa MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH wyklucza udział w ewentualnej paradzie puszek więc zastanówcie sie nad tym bo temat całkowicie straci jakikolwiek sens. Poza tym można by zrobić jakieś zebranie i obgadać wszelkie za i przeciw.

 

Tyle, pozdro

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu, też chciałbym to wiedzieć.... Dostałem wczoraj telefon czy jade na spotkanie z klubem vw w tej sprawie. Reszte pytań kierować do Czesia.

 

WITAM!

Zaskoczyło mnie dzisiaj podejście do tematu Mikołajek ze strony osób,o których jak do tej pory nawet nie śmiałam myśleć,że mogą tak mnie potraktować.

Ja nie podejmuję decyzji za plecami tylko zwyczajnie przygotowuję imprezę Mikołajkową i jak wiadomo nie dla siebie. Nie występuje nigdzie jako Joanna Stępień tylko wszem i wobec oświadczam ,że należę do miłośników 2oo z Lubelszczyzny.

Jak do tej pory większość osób na pytanie o pomoc w temacie mówiła,że praca ,nauka czy inne obowiązki. I ja to rozumiem. Ponieważ jeszcze ok. 2 tygodnie mam w miarę wolne dlatego robię wszystko żeby ogarnąć imprezę jak najlepiej potrafię. I też jest niestety źle :(

Plan imprezy podałam jako " propozycję " do obgadania a nie już gotowiec jak mi zarzucono.

Informuję o działaniach i nic nie kombinuję.

Temat z Klubem VW wyszedł ponieważ nie wiem jaka będzie pogoda a Ludzie z VW zaoferowali pomoc ,która przyda się przy przewozie paczek czy umieszczeniu banerów np ŚCIGACZA. PL ( 3m x 1m). No chyba,że motocykliści owinął się w nie i będzie oki. Poza tym poprosili Nas o wspólne przygotowanie WOŚP.

I też jestem BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

 

Ruszcie tyłki i zajmijcie się organizacją!

Ja tylko przyjadę i dorzucę coś do puszki. Będzie wtedy dobrze?

Wiem jedno WDUPIEMAMTO Wasze marudzenie i gadanie . Robię, co robię bo chcę żeby impreza się odbyła i Dzieciaki się trochę uśmiechały.

Jak komuś nie pasuje - wolność jest,a uczestnictwo dobrowolne.

To tyle.

Pozdrawiam --- Joaśka

 

WITAM!

Oto Nasza akcja na Ścigacz.pl:

http://www.scigacz.pl/Motomikolaje,2009,82...blin,11221.html

 

 

Informuję też,że mamy ludzi,którzy wspomogą imprezę sprzętem Audio- VIDEO i zrobią ciekawą relację z Imprezy.

 

Co jeszcze to się okaże. Napływają gadżety.

Powinno być oki :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

PS Macie jakieś pomysły w temacie Mikołajek? Wszystko jest mile widziane jeśli da radę to zrealizować.

 

 

Dokładam kolejne rzeczy do aukcji:

 

INFORMACJA!!!

 

Otrzymaliśmy na licytację,z której dochód przekażemy dla dzieci następujące gadżety:

 

1. KURS na Prawo Jazdy Kat. A w Szkole Jazdy " KULKA" ( 1 szt.) --- CENA WYWOŁAWCZA : 350 zł

 

2. Zabiegi dla Pań w Gabinecie Kosmetycznym Glamour ( 1 zestaw zabiegów) - CENA WYWOŁAWCZA : 70 zł

 

3. Plakaty z autografami Grupy WHEELIE HOLIX ( spece od stuntu)

 

http://www.wheelieholix.pl/gallery/albums/...24-DSC06780.JPG

 

Do licytacji są dwa plakaty: CENA WYWOŁAWCZA - 55 zł sztuka.

 

4. Pracownia Krawiecka Teresy Tkaczyk ufundowała Bon na kwotę 100 zł ,który można wykorzystać na uszycie np sukienki na Sylwestra czy jakiegoś innego odzienia.

Pracownia mieści się w Lublinie przy ul. Romantycznej 17 ( dzielnica Czuby)

 

5. Właściciel Baru "Rumsztyk" znajdującego się w Lublinie przy ul.Kunickiego 98 funduje obiad dla 4 osób( napoje również) za jedyne 75 zł.

 

 

LICYTACJA zaczyna się dziś 22 Listopada 2009 r. o godz.20.00 a kończy 4 grudnia 2009r. o godz.20.00

 

Jeśli posiadacie ciekawe gadżety do licytacji to dawać znać :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: Witam i chcemy przekazać że na razie zebraliśmy tyle podarków na naszą zabawę Mikołajkową

http://picasaweb.google.pl/czesioLsm/Niesp...oMikoAje2009_1#

i zapraszamy wszystkich do pomocy w dalszym zbieraniu podarków dla Dzieci zachęcamy gorąco do licytowania przedmiotów przekazanych nam na Mikołajkowa zabawę .

Między innymi ze zgromadzonych pieniędzy chcemy zakupić 2 stoły piłkarzyków w cenie około 200 zł

http://www.allegro.pl/item810415252_gra_pi...na_prezent.html

tak nam zasugerowano w Domu Dziecka ze to będzię SUPER PREZENT więc gorąco zapraszamy do licytacji

Pozdrawiam Czesio :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport prezentów załatwiony. Będzie bus w którego wszystko się zmieści.

Dodatkowo załapałem dobry kontakt który może nie przyda się na tą imprezę, za to przy organizacji kolejnych będzie pomocny, mianowicie mam na myśli Panią Rzecznik Praw Dziecka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oddział lubelski która z chęcią nas wspomoże.

Co do pachołków na oznaczenie terenu to w poniedziałek będę rozmawiał z panem Osiorem, ale z tego co mi przekazał przez telefon to nie ma najmniejszego problemu, pomoże :buttrock:

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Witam ponownie dzięki Pavsonowi i Marysi Mamy troszkę lizaków dla dzieci na Moto Mikołajki a MotoGP wykonało małe naklejki na lizaki i duże jako logo zabawy za co wielkie dzięki :clap:

to link do lizaków :clap:

 

http://picasaweb.google.pl/czesioLsm/Lizak...373981414825810

 

Ponownie gorąco namawiamy do licytowania przedmiotów myślę że warto :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...