Skocz do zawartości

Wady i zalety Hondy Mtx 50/80 Jutro jade taka ogladac :)


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brudas=plastic=metal= człowiek który słucha metalu

dres=tępak=debil= człowiek zgrywający cwaniaka

skate=szerokie spodnie=bluza z kapturem=hip-hop=desta= człowiek spoX  8)

Na temat subkultur można napisać książkę.

Bardzo mi się podoba, jak ktoś pisze goólnie "metal" a nie zna podstawowego podziału gatunków muzyki, tylko wszystko do jednego worka (mam ostatnio małe zboczenie robię referat o muzyce :))

 

Nie ubiór, lecz kultura, kultura człowieku. Każdy czlowiek jest inny, a to jak się ubiera można zaliczyć do przypadku losowego. Więc proszę nie mówcie już nic o dresach, skejtach, że jeden to głupi, drugi tempak, a trzeci się nie myje ......

 

 

[center:546f996f16]Śmieszne :lol:[/center:546f996f16]

 

P.S. Na działce lubię chodzić w dresach i co zbijecie mnie za to? (taka mała dygresja)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudas=plastic=metal= człowiek który słucha metalu

dres=tępak=debil= człowiek zgrywający cwaniaka

skate=szerokie spodnie=bluza z kapturem=hip-hop=desta= człowiek spoX  8)

Na temat subkultur można napisać książkę.

Bardzo mi się podoba, jak ktoś pisze goólnie "metal" a nie zna podstawowego podziału gatunków muzyki, tylko wszystko do jednego worka (mam ostatnio małe zboczenie robię referat o muzyce :))

 

Nie ubiór, lecz kultura, kultura człowieku. Każdy czlowiek jest inny, a to jak się ubiera można zaliczyć do przypadku losowego. Więc proszę nie mówcie już nic o dresach, skejtach, że jeden to głupi, drugi tempak, a trzeci się nie myje ......

 

 

[center:6771b93eb4]Śmieszne :lol:[/center:6771b93eb4]

 

P.S. Na działce lubię chodzić w dresach i co zbijecie mnie za to? (taka mała dygresja)

 

 

Pozdrawiam

 

Rider, do tych wnioskow doszlismy doslownie linijki wczesniej :) :) :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudas=plastic=metal= człowiek który słucha metalu  

dres=tępak=debil= człowiek zgrywający cwaniaka  

skate=szerokie spodnie=bluza z kapturem=hip-hop=desta= człowiek spoX

hmmm, ja slucham metalu ze tak powiem - nosilem kiedys glany, czarne bluzy - z tamtych czasow zostaly mi odrastajace powoli wlosy i broda, na co dzien chodze w zwyklych polbutach, dzinsach itp. Brudasem nie jestem - myje sie codziennie. a Ty wielki skejcie znasz zespol 18L ? Sa z mojego miasta, znam chlopakow dobrze, ziomale nie maja nic przeciwko jakiejs innej muzie - wiele osob z tego pokolenia wychowalo sie na Black Album Metallici. Lubisz Ice-T pozerze? Posluchaj jego kapeli Body Count. Zobaczymy co powiesz 15letni dzieciaku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...