Skocz do zawartości

4-6 wrzesień wypad do soliny


manka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:crossy: 4 września tego roku o godzinie jeszcze nie ustalonej jedziemy do soliny .

wyjazd trochę zbieranina bo kolega z sólejowa, znajomi z piaseczna ,ja z legionowa i choć nawigator ze mnie dość kiepski myślę że trasa nie jest bardzo skomplikowana ale daleka.

jeśli ktoś chętny na wyprawę trochę surwiwalową bo na tak zwany żywioł bez zbędnej organizacji, bo niby komu by się chciało.

SERDECZNIE ZAPRASZAM kontakt do siebie mogę wysłać na gg albo pw :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty,moja prawda jest jak góralska prawda ks.Tischnera :wink: Księdzu byś nie wierzyła :eek:

prędzej politykowi uwierzę hehehehe :buttrock:

tłoczno nie będzie bo tak kameralnie 4 motocykle dwóch kolegów jedna koleżanka. :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia bym sie zabral bo juz od dawna tam planuje jechac ale niestety jade kibicowac do niemiec Andrzejowi Chmielewskiemu bo akurat startuje w wyscigu a przy okazji ogladne nudne SBK :)

 

ale jak byscie kiedys jeszcze tam chcieli pojechac ja chetny no chyba ze bedzie atak kosmitow ,zmutowanych braci blizniakow lub wisla zawroci bieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mógł to byś nie musiała mnie namawiać, zresztą byłem już tam w tym roku. Ale zawsze wy możecie wpaśc wcześniej, nie?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam byłem z ekipą w czwartek/piatek . Fajna trasa , fajni ludzie (większość :biggrin: ) ale gdyby wam przyszło do głowy (nam przyszło :bigrazz: ) wjechać na samą zaporę na Solinie i porobić sobie fotki to pamiętajcie że to będą drogie zdjecia - 500 zł od moto + 5 punktów (sprawdzone :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...