Skocz do zawartości

Filmy z MZ


TWISTER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..niedawno wpadliśmy z kolegą na pomysł żeby nakręcić film z mz w roli głównej..czyli jego Mz 150 i moja Mz 251, niestety jestesmy ograniczeni sprzetem ...maxymalny czas trfania filmu to 3 min :) ale wykorzystamy go co do sekundy:) a jak tylko bedzie nakręcony to obiecuje linka i będziecie mogli sobie go oglądnać :) :)

 

Pozdrowienia

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu (już ostatni raz!) to chciałem oficjalnie zdementować pogłoski, które chodzą o tragicznej śmierci MZ251r (www.mz251r.prv.pl). Wczoraj dostałęm meila od Jacka, w którym pisze, że jego sprzęt nadal wciąż żyje motocykl jest w pełni sprawny, a wypadek nie okazał się tak tragiczny w skutkach jak sądzono. Także według mnie szkoda, że najlepsza MZ jaką w życiu widziałem jeździ gdzieś tam daleko w Belgii!

pozdrawiam wszystkich właścicieli (byłych, terażniejszych i przyszłych ) MZ bo tego motocykla się nie zapomina!

pzdr

MZ etz 251 CNX0101 89'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

mialem fajny polski filmik jak chlopaki nudzily sie pewnego wieczorka pozbieraly z okolicznych wioch swoje sprzety a byly to komary , wsk, motorynki ,simy i ety jawy chyba nie bylo no i polski byk czyli duzy fiat :) palili gume i jezdzili na kole wszystko przy muzyce scootera - fastet charder scooter :D fajny filmik linka chyba gdzies z forum mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem fajny polski filmik jak chlopaki nudzily sie pewnego wieczorka pozbieraly z okolicznych wioch swoje sprzety a byly to komary ' date=' wsk, motorynki ,simy i ety jawy chyba nie bylo no i polski byk czyli duzy fiat :D palili gume i jezdzili na kole wszystko przy muzyce scootera - fastet charder scooter :D fajny filmik linka chyba gdzies z forum mialem[/quote']

 

Zapowiada sie całkiem nieźle o takie filmy pewnie chodziło autorowi tematu....bo te co dotychczasz oglądałem to wszytsko związane z wyścigami przydał by śie jakiś inny dla odmiany....jak znajdziesz linka to zapodaj... :) :D

 

Podrawiam:)

 

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

niestety szukalem i nie znalazlem ani na forum ani na www jak ktos ma ftp to podajcie filmik ma niecale 7 mega to wrzuce ewentualnie udostepnie na torrencie (taki program p2p) laczenie obywa sie za pomoca linkow i specialnego programiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam możliwości stawiania ftp-ów...ale popytam sie wsród kolegów może ktoś sie zlituje:) a torrent tpo to spoko programik , tylko u mnie na sieci admin mnie szczaił że dre cały dziń i cała noc i alocha torennt sqrwiel zablokował mi go :)

 

pozdrawiam

 

Hubert

 

P.S. DŁUGO NIE MUSIAŁEM SZUKAĆ OTO LINK DO SERWERKA KOLEGI JEST NON STOP 24 H NA DOBE

ftp://ftp:[email protected]:21 JAK BEDZIESZ TO WRZUC FILMEK I WTEDY WSZYSCY SOBIE GO OGLĄDNA :D :D :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

ok ida gdzies za 30 min od napisania postu powinny byc bo ida dosć mozolnie :D

 

do zobaczenia na szlaku (aby nie w rowie a co gorsza na komisiariacie :D :) :twisted: )

 

oki filmiki juz sa na serwie byly drobne problemy i dopiero teraz udalo misie je tam umiescic milego ogladania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze ze wszytsko się udało właśnie ściągam je...i mam nadzieje ze inni użytkownicy forum też bedą zadowoleni z nich

 

Pozdrawiam

 

Hubert

 

 

Adres serwerka ftp z filmikami narazie tylko 2 ale w przyszłosci pewnie bedzie więcej :) :D

 

ftp://ftp:[email protected]:21

 

Miłego oglądania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się temat rozkręca :D :) :D :D :D

 

 

EDIT: Filmik "miafia" super :!: :D Wiesz może skąd jest ta ekipa :?: :?: :?: Wogule jest tu ktoś z okolic Tarnowskich Gór (Śląska' date=' Bytomia) :?:[/quote']

 

Niewiem skąd byli ci kolesie ale zauważyłem u jednego rejestracje zaczynająca sie od liter BSK.... , niestety nie wiem jakie województwo ma pocżątek B :D no i rozszyfruj drugą która oznacza powiat i będziesz widzial skad sąci kolesie :D :D

 

Pozdrawiam

 

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...