Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i dupa... zaczal mi olej cieknac gdzies spod silnika...

watpie zebym to naprawil do niedzieli...

 

ehhh i taka okazja zeby poznac kropeczke i kati przeleci kolo nosa... ;)

Zły CBF :icon_twisted:

 

Na szczęście odpukać w moim wszystko styka i 10 tys nawinięte w tym sezonie co by się nie chwalić :icon_mrgreen:

 

 

Jak będę miał czas to może tez dołączę do grupy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko zasmucasz mnie, nie będę mogła spać z żalu :icon_twisted:

zrób coś z tym do niedzieli dla dobra mojego samopoczucia :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

Sloneczko postaram sie :) a tymczasem moge Cię osobiscie pocieszyć i pomoc usnąć :icon_razz:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą harmonią to też przesada była :icon_twisted: :bigrazz:

 

:bigrazz: hehe, co najwyzej mogę Ci pomruczeć moim silnikiem CBFowym pod oknami jak juz go naprawie bo spiewac nie potrafie :icon_mrgreen:

ewentualnie moge zagrac na gitarze :buttrock:

 

 

:bigrazz:

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zamiast spiewu odglos palenia gumy a zamiast gitary granie silnikiem???? :biggrin:

 

czy to jest serenada dla motocyklistki?

 

Strzał w 10 :clap:

 

Offtopic nam się lekko robi zatem proponuję wrócić do meritum czyli Air Show :bigrazz:

 

Bartek Ty nie spamuj forum tylko bierz się za naprawę moto... czas ucieka :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zbiórka 9,00 - wyjazd po "negocjacjach" max 9,30 ?? ?? ??

 

pogoda w niedziele ma byc niezła - nie za gorąco i bez opadów (chyba że Telewizja kłamie) :biggrin: :eek:

 

co do skopania pewnej cześci ciała za wychylanie sie z grupy i brawurę to można bezpośrednio na miejscu ukarać..... :icon_evil:

 

Strzał w 10 :clap:

 

Offtopic nam się lekko robi zatem proponuję wrócić do meritum czyli Air Show :bigrazz:

 

Bartek Ty nie spamuj forum tylko bierz się za naprawę moto... czas ucieka :buttrock: :biggrin:

a Ty z kim na plecaku lecisz??

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pogoda w niedziele ma byc niezła - nie za gorąco i bez opadów (chyba że Telewizja kłamie) :biggrin: :eek:

 

co do skopania pewnej cześci ciała za wychylanie sie z grupy i brawurę to można bezpośrednio na miejscu ukarać..... :icon_evil:

a Ty z kim na plecaku lecisz??

 

ad 1:

Nie ufam telewizji :bigrazz:

http://new.meteo.pl/

 

ad 2:

Nie ma sprawy załatwimy to na miejscu :icon_twisted:

 

ad 3:

A tu jeszcze nie mam 100% pewności. Zależy co z moto PZW...

Edytowane przez Kati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zbiórka 9,00 - wyjazd po "negocjacjach" max 9,30 ?? ?? ??

 

co do skopania pewnej cześci ciała za wychylanie sie z grupy i brawurę to można bezpośrednio na miejscu ukarać..... :icon_evil:

 

 

Ja jestem za nie przesuwaniem godziny mimo wszystko... tu 10 minut tam 10 minut i sie zrobi 11 :P a na 11:30 trzeba być już ulokowanym na miejscu :)

 

9:20 to 9:20 - każdy ma zegarek i zakładam, że skoro ma uprawnienia na bardziej skomplikowaną maszynerię jaką jest moto to zegarek też umie obsłużyć i stawić się na czas :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...