Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michale- powtórz mi to na żywo.

 

Nie sposób było lepiej tego ująć. Jak widać znam użytkownika Slayer_997 i jak widać prawda w oczy kole.

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

 

Pozdrawiam i być może do zobaczyska na AirShow!

Edytowane przez EdgeCrusher

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób było lepiej tego ująć. Jak widać znam użytkownika Slayer_997 i jak widać prawda w oczy kole.

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

 

Pozdrawiam i być może do zobaczyska na AirShow!

 

 

Panowie, jesteście jak dzieci w piaskownicy :bigrazz:

"A prossse pani on mi polaaaamal grabki buuuuuu" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ekypa sie powiększa, jednakże przesadzać z ilościa też nie można, przy naprawde dużej grupie trzeba będzie zrobić podział. (ja oczywiście jeżdże bardzo wolllllno)

 

co do Slayer_997 i EdgeCrusher i ich spięcia, to może przed wyjazdem zapraszam do mnie do KnockOut (GYM) Promotion ul. Petofiego3 na małą konfrontacje na ringu - dwa sa dostepne.... ciśnienie zejdzie, i bedzie miodzio, zero stresu

 

oczywiście jeżeli któs bezie "dzikował" wdrodze to osobiście mu "podziękuję" za jazdę w grupie

 

pozdrowieni

a tak w ogóle to miły ze mnie gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mniej waży :biggrin:

Kropka czy Ty nie masz nic do roboty o tak podłej godzinie tylko forum spamować? :icon_mrgreen:

 

 

 

forum kłamie! o tej porze już grzecznie spałam śniąc koszmary o panu z ciemnego lasu :icon_mrgreen:

 

Miejsce spotkania chyba pozostaje bez zmian..... ale ta godzina... :bigrazz:

 

 

nie marudź na godzinę - ty po dziś jesteś już mały hardcorem :D

 

a co do liczebności grupy to możliwe że z nami będą jeszcze leciały ze 2 osoby (2moto w sensie)

Dzielenie się na grupy ma może i sens ale nauczona nader skromnym doświadczeniem uważam, że nie liczebność gru[y ma takie znaczenie jak ustalenie pewnych rzeczy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum kłamie! o tej porze już grzecznie spałam śniąc koszmary o panu z ciemnego lasu :icon_mrgreen:

nie marudź na godzinę - ty po dziś jesteś już mały hardcorem :D

 

a co do liczebności grupy to możliwe że z nami będą jeszcze leciały ze 2 osoby (2moto w sensie)

Dzielenie się na grupy ma może i sens ale nauczona nader skromnym doświadczeniem uważam, że nie liczebność gru[y ma takie znaczenie jak ustalenie pewnych rzeczy wcześniej.

SPOKO, ja tam zawsze sie dostosuję do prędkości, ilości przystanków itp

 

grunt że jedziemy

 

podobno blisko kas jest jakies miejsce zeby zostawiś sprzęty (cos chyba mi tak P.Z.W. wspominał)

 

To ja proponuję wcześniej wyście do knajpy- może Club Rock, może 2 Koła? :) Wszystko obgadamy i ustalimy i przy okazji poznamy się na żywo.

2Koła chyba nadal zamkniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję wcześniej wyście do knajpy- może Club Rock, może 2 Koła? :) Wszystko obgadamy i ustalimy i przy okazji poznamy się na żywo.

 

2oo są zamknięte i jeszcze długo tak pozostanie... :(

 

 

 

 

nie marudź na godzinę - ty po dziś jesteś już mały hardcorem :D

 

Ty masz urlop, ja "ciężko" pracuje... :icon_mrgreen:

A jaki tam ze mnie hardcore? :icon_mrgreen: ..... to, że poszłam spać o 5:00 a o 9:00 byłam w firmie... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO, ja tam zawsze sie dostosuję do prędkości, ilości przystanków itp

 

grunt że jedziemy

 

 

 

No cóż.. po ostatniej wyprawie w grupie kiedy to absolutnie każdy był pewien iż w tej grupie jeździć umie stanowczo jestem za ustaleniem z pozoru błahych spraw przed wyjazdem. Bo dojechać dojedziemy, kwestia nie tego CZY tylko kwestia tego JAK ;)

 

Kilka propozycji z mojej strony:

 

:icon_arrow: Do Radomia jest jakieś 100km więc prędkość przelotowa w zależności od warunków na trasie ~120km/h będzie chyba odpowiednia :) Nie stoi się w miejscu ale też nie zapierdziela jak dziki warchlak na rzeź ;) To w końcu ma być wycieczka a nie konkurs na to kto szybciej

 

:icon_arrow: Ustalić 2 osoby - osobę prowadzącą i osobę zamykającą grupę

 

:icon_arrow: Przed wyjazdem w trasę na stacji : siku, papu, nosek wysmarkać, zatankować (sic! ;)) coby się później co 3km nie zatrzymywać bo ktoś coś...

 

:icon_arrow: Ustalić jakiś znak zatrzymania się w razie problemów (już nie raz machało się komuś, że coś ktoś ma nie tak a ludek popatrzył, wyszczerzył się nie kumając nic i poleciał dalej...)

 

:icon_arrow: Pozorna oczywistość pamiętać o patrzeniu w lusterka!!! choćby po to aby sprawdzić czy nikt się nie zgubił, paliwa mu nie zabrakło itd.

 

 

To chyba podstawowe kwestie, które imho ułatwią życie a przypomnienie ich nie zaszkodzi :)

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. po ostatniej wyprawie w grupie kiedy to absolutnie każdy był pewien iż w tej grupie jeździć umie stanowczo jestem za ustaleniem z pozoru błahych spraw przed wyjazdem. Bo dojechać dojedziemy, kwestia nie tego CZY tylko kwestia tego JAK ;)

 

Kilka propozycji z mojej strony:

 

:icon_arrow: Do Radomia jest jakieś 100km więc prędkość przelotowa w zależności od warunków na trasie ~120km/h będzie chyba odpowiednia :) Nie stoi się w miejscu ale też nie zapierdziela jak dziki warchlak na rzeź ;) To w końcu ma być wycieczka a nie konkurs na to kto szybciej

Ustalić 2 osoby - osobę prowadzącą i osobę zamykającą grupę

Przed wyjazdem w trasę na stacji : siku, papu, nosek wysmarkać, zatankować (sic! ;)) coby się później co 3km nie zatrzymywać bo ktoś coś...

Ustalić jakiś znak zatrzymania się w razie problemów (już nie raz machało się komuś, że coś ktoś ma nie tak a ludek popatrzył, wyszczerzył się nie kumając nic i poleciał dalej...)

 

Pozorna oczywistość pamiętać o patrzeniu w lusterka!!! choćby po to aby sprawdzić czy nikt się nie zgubił, paliwa mu nie zabrakło itd.

To chyba podstawowe kwestie, które imho ułatwią życie a przypomnienie ich nie zaszkodzi :)

 

 

brawo, widac że nie raz jechałaś w grupie

 

:notworthy:

 

 

moje maxymalne grupy to 6 sprzetów (nie licząc parady po ślubie Tomka Kulika)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo, widac że nie raz jechałaś w grupie

 

:notworthy:

moje maxymalne grupy to 6 sprzetów (nie licząc parady po ślubie Tomka Kulika)

 

 

OK to skoro Kropka "przypomniała", Medyk "zaaprobował" :icon_mrgreen: , proponuje przejść od bicia piany do ustalenia szczegółów :icon_twisted:

 

A więc:

Miejcsce zbiórki: McDonalds w Jankach (dla przypomnienia z 1 strony)

Godzina: tu mamy "konflikt interesów" :bigrazz: proponuję 9:00, 9:15-9:20 wyjazd (przyjmijmy, że mamy demokrację jeśli większość będzie za, wniosek przechodzi :bigrazz: )

Kwestie natury organizacyjnej przypomniane przez Kropkę ustalimy pod McShitem (mam nadzieję, że "dyskusja" nie będzie zbyt burzliwa i uda się ruszyć o zaplanowaneej godzinie :icon_mrgreen: :icon_twisted: )

 

I naważniejsze jak ktoś będzie miał ochotę rumakować i nie trzymać się ustalonych zasad to karnie wyląduje na ringu u Medyka i osobiście mu z Kropką tyłek skopiemy.... :icon_twisted:

 

no i dupa... zaczal mi olej cieknac gdzies spod silnika...

watpie zebym to naprawil do niedzieli...

 

ehhh i taka okazja zeby poznac kropeczke i kati przeleci kolo nosa... ;)

 

Słoneczko zasmucasz mnie, nie będę mogła spać z żalu :icon_twisted:

zrób coś z tym do niedzieli dla dobra mojego samopoczucia :icon_twisted: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...